dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

367 244 zł51 m² 7 266,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grabiszynek - ul. Blacharska; nowa inwestycja, stan deweloperski. Lokalizacja w prestiżowej części Wrocławia. Na inwestycję składa się 36 ustawnych mieszkań w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Nyskiej. Pierwszy wynajem! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym , sypialni oraz łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji (10min. do centrum miasta, 10 min. do centrum handlowego Korona, blisko sklepy m.in. Lidl, punkty usługowe, pętla autobusowa, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

345 023 zł56 m² 6 165,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

370 901 zł51 m² 7 330,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie o pow. 57 m2 w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Grabiszyńskiej Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym (20 m2) * 2-óch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak English bn Kontrakt serdecznie Państwu poleca do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy ulicy Jedności Narodowej na wrocławskim Śródmieściu oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ul. Gwarecka (fabryczna, kozanów). Mieszkanie znajduje się na osiedlu z pełną infrastrukturą - sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie. Duża ilość terenów zielonych: park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł65 m² 6 012,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| *******************************mieszkanie Z ogrodem****************************** Wspaniałe 3-pokojwe mieszkanie z ogrodem na Strachocinie o pow. 64,7m2. Duży salon wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogródkiem! lokalizacja: wysoka, miejscowość tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

226 347 zł30 m² 7 575,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie do remontu/odświeżenia - 31m2 z widokiem na sky tower w okolicy ronda Powstańców Śl. Niuruchomość usytuowana jest na 9 pietrze w budynku z 1975 roku. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,1mkw w dzielnicy Fabryczna, na Maślicach, okolice ul. Pilczyckiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/3p. w nowej zabudowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Śródmieście,Wrocław

344 000 zł56 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| - przestronne, stylowe mieszkanie, w wysokim standardzie, z dużą możliwością aranżacji wnętrza - W mieszkaniu znajdują się dwa duże pokoje, łazienka z osobnym wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na osiedlu Gaj, przu ul. Uzańskiego. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie, na parterze. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 46 m2 w dzielnicy Psie Pole - Karłowice, okolice ul. Kamieńskiego / Żmigrodzka. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciche w centrum , łatwa komunikacja 4 przystanki od rynku, 7 od lotniska, 1 Magnolia, 300 m ICC pkp Mikołajów , Park Przemysłowy 1 przystanek 500 m , umeblowane, agd , 2 tapczany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

252 269 zł35 m² 7 299,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

379 128 zł63 m² 6 000,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 43 m2 okolice ul. Tadeusza Kościuszki Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 52 m2 dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki doskonałej aranżacji architekta wnętrz oraz 3 m wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł68 m² 4 262,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

| - po remoncie! - niski czynsz! - Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy położonej w pobliżu ul. Zaporoskiej. Mniejszy pokój został podzielony na 2 (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł68 m² 4 262,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

| - po remoncie! - niski czynsz! - Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy położonej w pobliżu ul. Zaporoskiej. Mniejszy pokój został podzielony na 2 (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji nowe mieszkanie na tarnogaju Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w nowym budynku z ochroną i windą. Lokal składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

399 848 zł71 m² 5 622,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

373 775 zł62 m² 6 019,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kotsisa

Biskupin,Wrocław

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, ul. Kotsisa (śrómieście - Biskupin), na tzw. Zielonej Wyspie Wrocławia. Spokojna, przyjazna i cicha okolica. Mieszkanie blisko parku (place zabaw, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

470 000 zł108 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Krzyki- centrum! Dla wszystkich tych, którzy kochają Wrocław i typowe, miejskie życie! Mieszkanie o powierzchni całkowitej 108m2 z dwoma balkonami, znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

1 500 zł79 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, bardzo przestronne mieszkanie zlokalizowane na Krzykach - Borek. Mieszkanie jest dwupoziomowe, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

185 000 zł41 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 41 m2 składa się z: 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc i przedpokoju. Położone blisko centrum, pl.Grunwaldzkiego, ogrodu botanicznego. Mieszkanie rozkładowe. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

226 415 zł31 m² 7 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 100 zł81 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie tereny spacerowe i rekreacyjne. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Kawalerka z idealnym dojazdem do centrum. Do rynku 7min na pieszo. Z balkonu widok na panoramę miasta. Mieszkanie na 8 piętrze. W budynku winda. W okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Do sprzedania śliczne, przytulne mieszkanie 2 pok.z aneksem kuchennym i balkonem. Doskonała lokalizacja dla młodych zapracowanych ludzi lub studentów, tylko 7 min na pieszo do wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 40 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Szczepińskiej Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju ( 25 m2 ) * kuchni ( 6 m2 ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowy apartament na Starym Mieście przy ul. Zelwerowicza. Kompletnie umeblowany i wyposażony. Zapraszam na prezentację, tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji nowe mieszkanie W corte verona Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w nowym budynku z ochroną i windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 43 m.kw z dużym balkonem i garażem podziemnym, w kameralnym budynku dwupiętrowym. Nowe osiedle w zacisznej enklawie wrocławskich Krzyków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2 w dzielnicy Krzyki (gaj), okolice ul. Świeradowskiej Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki z wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł33 m² 6 094,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| dwupokojowe mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy blisko Centrum Miasta oraz Placu Grunwaldzkiego. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Atuty mieszkania to jasne pomieszczenia oraz panująca w nim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij