dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

770 000 zł68 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krzycka / 3 pokoje lux / + komórka, garaż! Kontakt: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, przy ulicy Krzyckiej / widok od strony Przyjaźni. Mieszkanie jasne i przestronne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

470 900 zł55 m² 8 549,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0 % prowizji Oferuję na sprzedaż G O T O W E mieszkanie 3 pokojowe 55,08mkw z przynależnym balkonem 4,50mkw. Komórka lokatorska Gratis w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie, 3 pokoje [salon z kuchnią + 2 osobne, zamykane sypialnie] 2 balkony 1 komórka lokatorska 1 garaż przed blokiem [zamykany] Całe mieszkanie odświeżone/ pomalowane. Przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wyłączność! osoba prowadząca tel: lokalizacja: ul.Grabiszyńska Liczba pokoi: 1 Metraż: 25 m2 Piętro: 2 Winda: Tak Powierzchnia dodatkowa: duży GARAŻ ( w cenie) Wolne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karłowice

Karłowice,Wrocław

590 000 zł76 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży mieszkania położonego na Karłowicach w zabytkowej niskiej kamienicy w bardzo dobrym stanie i przyjaznej okolicy. Mieszkanie posiada 76,5 m2 z czego aktualnie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

890 000 zł96 m² 9 232 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 unikatowe mieszkanie na hubach! Super mieszkanie na Hubach Pięciopokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

341 000 zł39 m² 8 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,99m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 19,17m2, przedpokój 3,65m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

619 000 zł58 m² 10 672,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe / piękne / zadbane / dwustronne / budynek Z windą / duży balkon mateuszukkomórka lokatorska interesująca oferta / przestronne / wykończone / funkcjonalne Zaaranżowane pow. łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

559 452 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski Opiekun oferty: tel. Nowe, 3-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 60,81 m2, znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,Wrocław

818 999 zł76 m² 10 776,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ok. Wrocław 75m2 Bielany wr.3 pokoje LUX! POlecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie, jasne i przestronne na południu Wrocławia - Bielany Wrocławskie, osiedle Arkadia. 75 m2, dwupoziomowe, 3 balkony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

609 000 zł56 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w zadbanej kamienicy w samym centrum Wrocławia. Idealne pod wynajem lub dla rodziny. We speak English, german and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Przedmieściu Oławskim, zlokalizowane w okolicy ul. Świstackiego Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 999 zł37 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wrocław - smolec / 2 pokoje z balkonem + parking Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Smolcu. Mieszkanie jest środkowe w bloku, ciepłe z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

441 000 zł49 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji G o t o w e d o o d b i o r u ! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,14mkw. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Partynice

Partynice,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z niesamowitym widokiem na las! Usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2004 roku. Położone na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Słubickiej o powierzchni 24,31 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskiej zabudowie w osiedla. Mieszkanie idealnie nadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Widawa,Wrocław

1 149 900 zł111 m² 10 359 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Idealne zamiast mieszkania. Możliwość zrobienia 5 pokoi. Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek skrajny z poddaszem użytkowym 4 pokoje 111m2 (+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 860,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Okolice - Wrocław-fantastyczne/smolec/67m 3p /2xm.post w cenie! Polecamy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 Blok z 2006r.!@ W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

619 999 zł47 m² 13 268 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon tylko W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Kępie Mieszczańskiej Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na Odrę. Idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jaracza. Dojazd do centrum Wrocławia zajmuje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

950 000 zł86 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, z wielką radością mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z nielicznych we Wrocławiu, jakże poszukiwanych przez klientów apartamentów które łączą w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł58 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowy apartament Z 2 tarasami I widokiem na zielone patio, w prestiżowej inwestycji nowa papiernia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

317 000 zł34 m² 9 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,62 m2, w skład której wchodzi: salon z aneksem kuchennym 21,51m2, przedpokój 4,07m2 łazienka 4,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 999 zł40 m² 8 040,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

ok. Wrocławia-Siechnice/duża kawalerka ponad 39m2! atrakcyjna cena! Możliwość wydzielenia 2 pokoi! Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Siechnicach, zlokalizowane na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł40 m² 13 591 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Legnicka - Magnolia / lux / Bez pcc / Wykończone! Magnolia - Legnicka! top! wykończony apartament bez podatku 2% pcc! Nowoczesny apartamentowiec, w samym centrum Wrocławia! Na sprzedaż atrakcyjne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 520 zł32 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od 12.10.2022 Polecam do wynajęcia kawalerkę o pow. 32m2 z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 118. Apartament znajduje się na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 499,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest nowe, urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

505 000 zł61 m² 8 279 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0 % prowizji Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 3 pokojowe 60,61mkw z przynależnym ogrodem 40mkw oraz tarasem 7mkw. Komórka lokatorska Gratis w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 950 zł33 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Legnicka Metraż: 33 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Winda: tak Dostępne: od zaraz Taras (ogólnodostępny ) (możliwość wystawienia fv ) opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

665 000 zł62 m² 10 712 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,08m2 z balkonem oraz dwoma miejscami w garażu podziemnym. Znajduje się na 1 piętrze w 6-cio piętrowym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

449 000 zł53 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze przepięknie odrestaurowanej kamienicy na Książu Małym z bezpośrednim dojazdem do centrum! We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

899 000 zł77 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie na Oporowie. Idealne dla rodziny. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biskupin,Wrocław

367 000 zł33 m² 11 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście osiedle Biskupin na parterze w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych. Kamienica odnowiona , dach nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

464 000 zł32 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Krzyki - piękne 2 pokoje Lux z garażem Winda! Polecam na sprzedaż owe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,66 m2 przy ulicy Drabika Osiedle Zielona Toskania Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie na wysokim piętrze z windą na Kozanowie przy ul. Dokerskiej tyko 850-m od Parku Zachodniego (w pełni umeblowane, balkon, bezpłatne miejsca parkingowe) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

KC Nieruchomości przedstawia ofertę na sprzedaż mieszkania w Apartamentowcu atal towers atuty mieszkania O powierzchni 62 M2: taras o powierzchni 18,90 weście z każdego pokoju 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

476 000 zł52 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyremontowane przytulne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w samym Centrum Wrocławia przy ul. Tadeusza Kościuszki. Gotowe do zamieszkania rynek wtórny po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stabłowice,Wrocław

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie 37m2, rozkładowe 2 pokoje na 1/3 piętrze w budynku z 2011 roku z windą , ok. ul .Wełnianej. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Genialna lokalizacja / gaj / dwie samodzielne sypialnie / salon Z aneksem / balkon /komórka/ dwustronne / 2010r. / dużo miejsca do parkowania na osiedlowym sporym parkingu zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

5 800 zł70 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników Do wynajęcia luksusowy, trzypokojowy apartament w nowym budownictwie tuż przy Starym Mieście - ul. Grabiszyńska 83-85, wrocław. 10min spacerem do Rynku. Lokalizacja: wrocław,.