dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn/agrestowa/krzyki/na wynajem/2balkony/winda/top/2pok. Przedstawiamy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

3 800 zł56 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

592 344 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania dla rodziny z własnym dużym ogródkiem? W spokojnej, zielonej i rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz pierwszego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z własnym ogródkiem i w dobrej cenie? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w świetnej lokalizacji w okolicach fat oraz Tarasów Grabiszyńskich. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

519 890 zł56 m² 9 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie z ogródkiem na I piętrze w tym układzie. Gotowe do odbioru, spokojna i rozwinięta okolica, wygodny dojazd do centrum - jeśli szukasz takiego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia 39 m | Balkon z widokiem na zielone patio | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru Szukasz mieszkania w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

899 000 zł54 m² 16 750,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja - To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania z dodatkową przestrzenią do pracy i dużym balkonem w lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Berga

Żerniki,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.5m2 na Nowych Żernikach. Układ pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia * łazienka * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 417,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Masz dość kawalerek, w których życie przypomina kemping? Oto przestrzeń na ulicy Pięknej, która udowadnia, że 34,7 m2 może być luksusowe, jeśli tylko projektant ma wyobraźnię. Taras Open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

719 000 zł41 m² 17 367,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 41,4 m | Promenady Wrocławskie | 2013 Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 41,4 m , położone na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

550 340 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż ostatnie mieszkanie 2- pokojowe z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 750 zł44 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie na prestiżowym osiedlu Innova na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest przy ul. Nyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy ul. Komandorskiej dosłownie minutę pieszo od Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 10 m zlokalizowane blisko centrum, na spokojnym osiedlu Tarnogaj, przy ul.Pięknej. Idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 249 900 zł74 m² 16 936,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o jasnym i przestronnym wnętrzu. Panoramiczne okna gwarantują świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włókniarzy

Stabłowice,Wrocław

850 000 zł67 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,64 m, położone na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł38 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł44 m² 18 121 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Nova Papiernia z 2020 r. Mieszkanie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***tylko W sdp nieruchomości*** opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul. Nożowniczej, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

2 500 zł51 m² 48,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie z ogrodem, mp w garażu i klimatyzacją. Bez prowizji! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu mieszkania o powierzchni 51,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ołtaszyn,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie próbuje być w centrum wydarzeń. Ono wybiera spokój. Świadomie. Z pełnym przekonaniem. Jest tu jak w letnim apartamencie gdzieś daleko od tłumów, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 140,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

656 333 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dostępne od ręki, ustawne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na zielonych Maślicach, o powierzchni 54,74m2 i i balkonem o pow. blisko 6,5m2, na II piętrze w ekspozycji południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Fabryczna,Wrocław

715 000 zł55 m² 12 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,3 m z dwoma balkonami, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2004 roku znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

850 000 zł59 m² 14 360,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadam na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Byczyńskiej na osiedlu Murowana, dzielnica Swojczyce. Blok oddany do użytku w październiku 2021 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

572 250 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przepiękne mieszkanie 47 m w standardzie premium pierwszy najem! Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Starym Mieście, przy ul. Michalczyka tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 10.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 po podłodze 77m2- powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej i zielonej a jednocześnie rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.