dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

455 000 zł36 m² 12 638,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe w okolicach ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie w bloku 10 - piętrowym z windą. Blisko komunikacja miejska, sklepy, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

449 001 zł59 m² 7 571,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj- 3 pokoje 59m2/piwnica! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

380 356 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc bez prowizji powierzchnia 32,03 m2 nr oferty 3.A.1.07 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na południu Wrocławia na ul. Buforowa Południe Wrocławia niezmiennie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 590 000 zł116 m² 13 706,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Magnolia Lux 115m2 Apartament 3pok. Ogród zimowy polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 115 m 7 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 rokuwrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

385 081 zł31 m² 12 564 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog 15 minut od centrum miasta! Opiekun oferty: mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśnica

Leśnica,Wrocław

757 435 zł89 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: leśnica/tuż przy Lesie Mokrzańskim Ilość pokoi: 4 Metraż: 89,11m2 Piętro:1/2 Informacje dodatkowe: mieszkania z widokiem na las, duże balkony, ogródki i przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł58 m² 12 241,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Ekspozycja: północny-wschód widok: bez widoku sąsiadów Piętro: 6/6z windą Rok budowy: 2013 Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł60 m² 8 298,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Meteos - ul. Al. Poprzeczna Słoneczne mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Byczyńska

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem maksymalnie dla 2 osób miejsce postojowe W cenie balkon media miejskie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

890 000 zł85 m² 10 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ołtaszyn/premium/ 4pokoje /2016r/lux/85m2! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej okolice. Nowy Blok 2016r Słoneczny Ołtaszyn -premium - osiedle zamknięte. Obok park z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

460 000 zł36 m² 12 813,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje + m. w garażu + komorka + ogródek / inwestycja Orion / Muchobór Wielki Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane na podwyższonym parterze inwestycji Orion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaolziańska

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 567 668 zł95 m² 16 455 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław, krzyki, zaolziańska, gotowy do odbioru apartament z dużym tarasem i widokiem na panoramę miasta! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Przestronne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 176,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wrocław, stare Miasto, szczepin, okolice Długiej, kawalerka z balkonem gotowa do odbioru! Media miejskie, winda, garaż! - Przestronne mieszkanie w blisko nowej linii tramwajowej - Tuż nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

do sprzedaży jasne,komfortowe mieszkanie w super lokalizacji na Grabiszynie. Mieszkanie w budynku z 2017r. z windą , na prestiżowym osiedlu niedaleko Szkoły Miedzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, wynajmę mieszkanie przy ul. Stanisława Drabika na Jagodno we Wrocławiu. Pierwszy najem! Nowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw na II piętrze w czteropietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

419 999 zł36 m² 11 634,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W parku zachodnim / 2 pokoje z balkonem / top Kontakt: polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy parku zachodnim, okolice ul. Pałuckiej! Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Krzyki,Wrocław

777 263 zł70 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu komfortowe ,dopiero oddane mieszkanie 2 pokojowe w stylowej kameralnej kamienicy w samym centrum Psiego Pola Nieruchomość świeżo wykończona składa sie z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ul. Waniliowa 3 pok /62m2 Garaż/bez pcc Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 23 pokojowe w nowym bloku oddanym w 2022 na Lipie Piotowskiej ul. Kaparowa Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Partynice

Partynice,Wrocław

669 999 zł67 m² 9 985,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zwycięska / rozkładowe 67m2 z balkonem / hit! przestronne mieszkanie na partynicach! Na sprzedaż piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

368 000 zł29 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nową kawalerkę 30mkw z balkonem 4,67m2. Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończeń ( duże przeszklenia, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

350 000 zł39 m² 9 067 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun Oferty Idealna kawalerka na wynajem z możliwością wydzielenia sypialni. Otoczenie nieruchomości: - ulica w centrum miasta- dogodnie skomunikowana z każdą wrocławską uczelnią. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

392 000 zł33 m² 11 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż kawalerkę z osobną kuchnią o powierzchni 33mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny 24,04mkw, kuchnia 4,91mkw oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Realizacja: 2024 -09 opis nieruchomości Mieszkanie dwupoziomowe położone jest na 1 piętrze w 1 piętrowym obiekcie. Powierzchnia mieszkania to łącznie 60,26 m2, na którą składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

507 000 zł57 m² 8 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 57,12mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,75mkw, pokój 1- 10,96mkw,pokój 2- 12,84mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

545 664 zł54 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie z garderobą! Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 53,76 m2 położone jest na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Krzyki,Wrocław

787 500 zł70 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zakrzów,Wrocław

385 855 zł38 m² 10 032,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

264 900 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie | Top lokalizacja | Plac Grunwaldzki | Ołbin Park Tołpy | Wydział Architektury pwr | Ogród Botaniczny | Ostrów Tumski Polecam na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

499 999 zł61 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe, parterowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Układ: rozkładowe, dwustronne Rok budowy: 2019 Mieszkanie składa się z: - 2 osobnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

530 000 zł58 m² 9 059,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne, ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 na parterze trzypiętrowego budynku. Balkon o powierzchni 10 m2 oraz taras o powierzchni 40 m2. Dookoła zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

578 001 zł61 m² 9 475,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lux -premium ogródek/kiełczów/lux/2011/miejsce post. Polecamy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą wraz z pomieszczeniem gospodarczym. - salon z kuchnią - 27,5m2 - 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

485 910 zł54 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc bez prowizji G/25 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na południu Wrocławia ul. Kajdasza. Południe Wrocławia niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

520 147 zł55 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.