dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Krzyki,Wrocław

724 900 zł64 m² 11 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,66 m . Kawalerka ma około 21 m2 + (sypialnia, oranżeria około 8 m2, która nie jest wliczona do powierzchni użytkowej), przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

853 000 zł74 m² 11 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne,przestronne mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 490 000 zł108 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania bardzo komfortowe mieszkanie z antresolą we Wrocławiu na Biskupinie na osiedlu zamkniętym. Po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Bez pośredników. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Deszczowa

Krzki,Wrocław

998 000 zł94 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy do sprzedaży bardzo ładne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Archipelag Zieleni, wybudowanym przez firmę Archicom w prestiżowej lokalizacji przy ul. Deszczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

464 001 zł34 m² 13 651,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Armii Krajowej 2 pokoje 2022r -lux 34m2 borowska! Nowy, komfortowy, całkowicie wykończony, stylowo umeblowany i wyposażony, kameralny lokal położony na terenie nowego osiedla microklimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

558 990 zł39 m² 14 187,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promenady 1,5km centrum/ politechnika/tramwaj! promenady wr.ul. Zakladowa komorka Garaz 2018 polecam sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z przynależną komórką lokatorską na tym samym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wełniana

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jedyne niepowtarzalne! Bez podatku pcc! Na sprzedaż duże przestronne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Bardzo pięknie położone z zapierającym dech w piersiach widokiem z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie w bloku, ul. Brzeska 15 na Przedmieściu Oławskim. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48,52m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym ok 25m2, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 usytuowane na 6 piętrze w bloku z nową winda, mieszkanie składa się z: - dwie sypialnie - pokój dzienny z aneksem kuchennym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biskupin,Wrocław

348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście osiedle Biskupin ul. Aleksandra Kotsisa /braci Gierymskich w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. ***wolne od zaraz*** Polecam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul. Zwycięskiej/kawalerzystów na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ołtaszyn -wysoka 2 pokoje Okazja 34m2 Piwnica 2008 Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Wysokie/ Ołtaszyn. Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 33 m Forma własności pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 544 zł38 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 09.2023/ Mieszkanie 2pok/ 38.36m2/ogród/winda / Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł70 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowy apartament o powierzchni 70,38 m2, znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowego apartamentowca. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomierska

Maślice,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 1 Sierpnia - pierwszy najem. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi: 1 Metraż: 36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie jedno pokojowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta dla osób pracujących, z umową O pracę. Tylko U nas! Kompletnie wyposażony 3 pok. apartament z balkonem i m.postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 561,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Staw/ Widok Nowe 2009 2 pokoje okazja/ Garaż/ Stabłowice Mieszkanie z widokiem na staw we Wrocławiu 2 pokoje, winda, blisko przedszkole szkoła 395 000 zł 2-pokojowe mieszkanie 37,3 m2 + balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

586 600 zł63 m² 9 252 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 63,4 m2, znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nenckiego

Ołtaszyn,Wrocław

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pok. Ołtaszyn osoba prowadząca Tel: e-mail: ***wolne od 1.09*** Polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2 na Ołtaszynie, ul. Nenckiego. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wełniana

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż duże przestronne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Bardzo pięknie położone z zapierającym dech w piersiach widokiem z okien i dużego zadaszonego balkonu na staw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

998 000 zł94 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

405 000 zł46 m² 8 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Psie pole - kiełczów 3 pok. + komórka + garaż lux Premium! Zapraszam na prezentację: polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Kiełczowie przy granicy Wrocławia, w otoczeniu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 24.08.2022 r Mieszkanie dla 1 lub 2 osób pracujących, bez zwierząt. Polecam do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem, które usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna, w pełni wyposażona, świetnie skomunikowana kawalerka, położona na trzecim piętrze nowego bloku, w dzielnicy Popowice, przy ulicy Legnickiej, niedaleko Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

372 645 zł38 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 4 kwartał.2023/ Mieszkanie 2pokojowe/ 38,22m2/ogród/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

689 000 zł64 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Park południowy- 3 pokoje z garażem / 2014 rok Kontakt: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego niedaleko Parku Południowego - okolice ul Przyjaźni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

380 356 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc - 2% Szukasz mieszkania w już skończonym budownictwie bez wysokich kosztów dodatkowych? Chcesz mieć wszystko w pobliżu, ale nie przepłacać za lokalizacje? Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

464 000 zł34 m² 13 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Armii Krajowej 2 pokoje krzyki lux 34m2 borowska Nowy, komfortowy, całkowicie wykończony, stylowo umeblowany i wyposażony, kameralny lokal położony na terenie nowego osiedla microklimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Ołbin,Wrocław

4 800 zł64 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowe mieszkanie, znajdujące się w nowoczesnym budynku apartamentowym, przy ulicy Gdańskiej we Wrocławiu. Lokalizacja: ta wyjątkowa inwestycja usytuowana jest nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 500 zł70 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3pok.mieszkanie,2 balkony, garaż, Partynice OPIEKUN OFERTY Tel: e-mail: (for english scroll down) ***WOLNE OD 1.09 *** Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie przy ul. Kawalerzystów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przyjemne / ustawne / dwie samodzielne sypialnie / balkon /komórka lokatorska/ przyjemne / ustawne / 2010r. Budowy dwie samodzielne sypialnie / balkon /komórka lokatorska/ serdecznie polecam zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serowarska

Leśnica,Wrocław

310 000 zł28 m² 10 915 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,40m2 (skosy w mieszkaniu), po podłodze wychodzi ponad 40m2, położone przy ul. Serowarskiej w Leśnicy. Wymarzone miejsce dla tego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

473 953 zł53 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania kompaktowe, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Strachocin,Wrocław

509 000 zł41 m² 12 282,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w okolicach lasu Strachocińskiego. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój 5,46m2 Pokój z aneksem kuchennym 21,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

459 456 zł41 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,75 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Szczepin,Wrocław

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,23 m2 we Wrocławiu na inwestycji Porto z możliwością podziału na dwa osobne pokoje. Mieszkanie składa się z następujących.