dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 601,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łubinowa

Fabryczna,Wrocław

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację stworzonego przez znaną architekt mieszkania w Smolcu. Położone na parterze i wykończone w nowoczesnym stylu jest realizacją marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł41 m² 59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Nr Licencji pfrn 22583 tel. Klucze W biurze. Pierwszy najem! Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na VI piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Grabiszyn,Wrocław

689 000 zł66 m² 10 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem na Bielanach Wrocławskich. Klimatyzacja w salonie. Lokal 65,5 m2 składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

440 600 zł46 m² 9 636,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w kameralnej zabudowie otoczone zielenią, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

537 678 zł48 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja zlokalizowana na Swojczycach, w zielonej oraz zacisznej okolicy w sąsiedztwie rzeki. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem od dewelopera o powierzchni 50,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

389 000 zł35 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 2 pokojowe o pow 35,3m2 położone na pierwszym piętrze. Otoczenie nieruchomości: w bliskiej odległości Las Kuźnicki i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Pilczyce,Wrocław

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, czysta, cicha kawalerka na zamkniętym osiedlu, w nowoczesnym bloku z windą, balkonem i komórką lokatorską oraz dla zmotoryzowanych bezpiecznym miejscem parkingowym. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

548 208 zł51 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gaj, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem od dewelopera o powierzchni 50,76m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

361 950 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu świetna lokalizacja! parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kowale,Wrocław

631 000 zł69 m² 9 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 62,8m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/ Gądów Mały Ilość pomieszczeń: 8 Metraż: 54 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 8/10 Dostępne: od 01.05.2022 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie dwu pokojowe w dzienicy Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Estońska

Muchobór Mały,Wrocław

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o łącznej pow. 68 m2, w okolicach ul. Estońskiej we Wrocławiu, w 3 - piętrowym budynku z 2004r., niedaleko Hali Strzegomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

539 000 zł52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

!oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie, wykończone materiałami z górnej półki. Wszystkie meble, sprzęty agd i rtv w cenie mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milicka

Poświętne,Wrocław

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie , które mieści się w okolicach ul Milickiej, okolice galerii Marino. W okolicy sklepy, szkoły, przedszkola oraz park. Mieszkanie jest jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

478 000 zł63 m² 7 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zamkniętym osiedlu przy ul. Ołtaszynskiej Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 55 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/2 Dostępne: od 31.04.2022 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie 3 - pokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż piękne, nowe (rok budowy 2021), wyposażone mieszkanie 63m2, 3 pokoje z balkonem, pierwsze piętro z miejscem w garażu podziemnym, ostatni blok tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pasterska

Kleczków,Wrocław

590 000 zł50 m² 11 845 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania piękne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem (wyjście na balkon z obu pomieszczeń, balkon w stylu loggia - na cala długość mieszkania. Na balkonie szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

508 852 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z tarasem, słoneczne 3 pokoje, ekspozycja od strony południowo-wschodniej, blisko lasu Kuźnickiego, parku Tysiąclecia, miejsc rekreacji, usług oraz punktów handlowych. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dobrze nasłonecznione 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem i loggią, położone na 2 piętrze nowego budynku z windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

553 419 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie/3 pokoje/widok na rzekę I port sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: wojciech Wiszniowski tel. 3 pokojowe, luksusowe mieszkanie Z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Wrocław

662 850 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,19m2 położone jest na I piętrze w inwestycji Ogrody Tumskie. Jest obecnie wynajęte przez firmę, z umową długoterminową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 6/7 Winda: tak Dostępne: od zaraz Recepcja: tak opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszowicka

Leśnica,Wrocław

799 000 zł90 m² 8 878 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90m2 z dużym balkonem, położone wśród domów jednorodzinnych na kameralnym osiedlu w Leśnicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

482 842 zł53 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana na rozwijającym się Jagodnie, w nowoczesnej okolicy. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem od dewelopera o powierzchni 52,54 m2, znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

717 000 zł52 m² 13 890 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,6m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w kameralnym, rodzinnym oraz ogrodzonym budynku mieszkalnym przy ul. Zwycięskiej 34 na dzielnicy Krzyki- przy granicy osiedli:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

531 000 zł63 m² 8 388,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,3m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

495 720 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana w zacisznej części Księża Małego. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem od dewelopera o powierzchni 48,60 m2, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Krzyk,Wrocław

549 000 zł57 m² 9 665,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

600 000 zł56 m² 10 772 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis Słoneczne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i bezpiecznym osiedlu we Wrocławiu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55.7 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł58 m² 7 765,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej w Leśnicy, przy ul. Krępickiej. Mieszkanie ma powierzchnię 57,95 m2 i składa się z trzech sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Postolińska

Poświętne,Wrocław

529 000 zł52 m² 10 228 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie Opiekun nieruchomości: telefon: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 52 m2. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem ok. 20,18 m2 - pokój I ok. 11,23 m2 - pokój II ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

366 000 zł32 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe 32mkw. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

347 000 zł36 m² 9 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! 15min do Centrum! Oddanie 1 Q 2023! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe 36mkw. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Różanka

Różanka,Wrocław

578 012 zł70 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 578 012 zł Inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Budynki będą 7 kondygnacyjne z windami oraz z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

389 900 zł36 m² 10 830,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Inwestycyjne mieszkanie. Dwa niezależne pokoje. Blisko Sky Tower. Mieszkanie: dwa pokoje, aneks kuchenny z przedpokojem, łazienka Okna plastikowe. Łazienka w dobrym stanie. Opłaty eksploatacyjne.