dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 11-piętrowym budynku z windą z 2021 roku - Wrocław Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Świetna oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składa się z : salonu z aneksem kuchennym,antresoli,balkonu,łazienki z wc. Niezwykłym atutem jest niewliczona w metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł45 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 499 000 zł92 m² 16 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 91,95m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

797 000 zł53 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, gotowe do wprowadzenia się. Posiadam jeszcze kilka innych mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże Mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,8mkw z ogrodem 19,31mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł39 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 39,16 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

710 000 zł52 m² 13 706,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż, w okazyjnej cenie, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o pow 51,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

580 000 zł39 m² 14 929,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 2 - pokojowego, znajdującego się na zamkniętym osiedlu, przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na ostatnim IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

3 499 zł53 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m przy ul. Grabiszyńskiej (przy Centrum Historii Zajezdnia). 4 piętro w budynku z windą. Dwustronne, słoneczne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 000 zł60 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 60 m2, a użytkowej 47 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

825 000 zł40 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

825 104 zł51 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 825 104 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł34 m² 12 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 774,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - 0% prowizji - klucze w 2 tygodnie Jeśli marzysz o mieszkaniu, do którego po prostu wchodzisz z walizką i zaczynasz nowe życie to właśnie takie miejsce. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

793 390 zł61 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane na 1 piętrze bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 40 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

669 000 zł28 m² 24 125,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł26 m² 19 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Własny ogród W centrum miasta - takiej oferty nie ma nikt, a do tego: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

561 056 zł32 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Najlepsze lokale znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

465 000 zł25 m² 18 577,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Kawalerka z potencjałem na antresolę | 3,94 m wysokości | rewitalizowana kamienica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

569 000 zł49 m² 11 614,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 49 m | ul. Kasprzaka | zielona okolica + piwnica Na sprzedaż jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i garderobą. Klimatyzacja, pierwszy najem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym sercu miasta. Idealna lokalizacja, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na IV piętrze budynku wyposażonego w windę, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł57 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z : dwóch odrębnych pokoi,przestronnego przedpokoju,przytulnej kuchni,łazienki,wc. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

5 999 zł53 m² 112,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w jednym z topowych budynku w mieście multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

1 999 zł28 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Jaworskiej 4b we Wrocławiu Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, pralka,.