dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka z dużym balkonem w budynku Odra House. Mieszkanie położone jest na 7 pietrze z którego rozpościera się piękny widok na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 43m2 z balkonem. Zlokalizowane przy Rondzie na Krzykach. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, winda, umeblowane, dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 - dwa pokoje, kuchnia częściowo zamknięta (osobne dojście z przedpokoju), przedpokój, łazienka, balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Oporowska

Fabryczna,Wrocław

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We Speak English! lokalizacja: kawalerka ul. Oporowska 25m2 - 4/4 opis budynku I mieszkania: -mieszkanie składa się z: -przedpokój z szafą. -łazienka z wanną, w kaflach, pralka -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł71 m² 23,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia mieszkanie w pełni rozkładowe, 71m2, 3 - pok. (23m, 20m i 10 m), znajduje się na I-p, w niskiej zabudowie (budynek wyremontowany, nowa elewacja, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Luksusowo wyposażony, w pełni umeblowany 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 4 piętrze w samym sercu Wrocławia - 3 min spacerem do rynku. Składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipska

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka na wysokim parterze o wysokim standardzie, duża, zadbana, wyposażona. Do wprowadzenia się od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Budynku 2 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

272 000 zł54 m² 5 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Lubuskiej (skrzyżowanie ulic grabiszyńskiej/zaporoskiej/lubuskiej), 3 przystanki od Rynku. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku 10-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zgody

Krzyki,Wrocław

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4 pokojowe, w świetnej lokalizacji. Blisko centrum. - hall ( 7,3 ) Z szafą wnękową typu komandor - 2 sypialnie ( 10,5 i 9,7 ) od strony podwórka ( ciche ) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne dwupoziomowe mieszkanie na ołtaszynie Opis nieruchomości : Duże, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na dwóch kondygnacjach w budynku z 2004r. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

|! nowe budownictwo, strzeżone osiedle gaj! Mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowym niskim bloku na trzecim piętrze z trzech. Blok z 2009 roku. Podwyższony standard. Jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sępolno

Sępolno,Wrocław

1 550 zł43 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest nowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Mieszkanie, położone na I piętrze o pow. 43,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, al. Jaworowa

Krzyki,Wrocław

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We Speak English! lokalizacja: kawalerka ul. Jaworowa 20m2 - Parter/4 opis budynku I mieszkania: -mieszkanie składa się z: -przedpokoj z szafą. -łazienka z wanną, w kaflach, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

685 000 zł58 m² 11 810,30 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja W centrum! nowy komfortowy apartament Z pięknym widokiem! lokalizacja: skrzyżowanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy apartament W centrum - odra tower Opis nieruchomości: całkiem nowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w kompleksie Odra Tower. Budynek z parkingiem podziemnym, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

445 000 zł89 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul.Siostrzana (Krzyki). Spokojne miejsce na cichym osiedlu. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - garaż W cenie! lokalizacja: ul. Zwycięska (ołtaszyn, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - duże komfortowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Kawalerzystów (boczna ul. Zwycięskiej, ołtaszyn, krzyki). Spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

379 000 zł83 m² 4 566,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Żeromskiego (okolice skrzyżowania z ul. Daszyńskiego, śródmieście). Atrakcyjna lokalizacja: pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Olszewskiego

Śródmieście,Wrocław

184 000 zł27 m² 6 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulna kawalerka położona na 4 piętrze budynku. Mieszkanie położone od strony południowej - znakomicie doświetlone, z dużymi oknami i przepięknym widokiem na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 550 zł43 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest nowe mieszkanie wraz z możliwością wynajęcia miejsca postojowego i komórki lokatorskiej na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Klasztorna (wojszyce, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w budynku Odra House. Mieszkanie w bliskiej okolicy Rynku wrocławskiego. Do ceny mieszkania należy doliczyć opłaty w wysokości około 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum miasta. Zlokalizowane 5 minut od dworca pkp i 15 minut od Rynku. Mieszkanie położone jest na dziewiątym piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Wrocławia, 5 minut piechotą od Rynku (ul. Piaskowa - obok Hali Targowej). Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo ładne, wszystkie meble nowe, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Mosiężna (boczna ul. Grabiszyńskiej). Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum miasta zarazem spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wrocław / fabryczna - muchobór wielki Miejskie co, 2 balkony, winda, piwnica! Wyposażenie w cenie! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne na czwartym piętrze budynku z 2007 roku, na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie w Atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum-15min pieszo do rynku, 100m od Galerii handlowo-rozrywkowej Magnolia Park. Osiedle polozone jest przy ul. Boleslawieckiej (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Walońska, centrum miasta, apartamentowiec Angel Wings. W bezpośredniej okolicy usytuowana jest Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym lokalizacja: ul. Inowrocławska (tuż przy pl. Jana Pawła II, stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

2 250 zł110 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - komfortowe mieszkanie niedalko parku! lokalizacja: ul. Semaforowa (krzyki). Spokojne, ciche i zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Partynice

Partynice,Wrocław

368 000 zł55 m² 6 690,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, bardzo atrakcyjne, rozkładowe, gustownie urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma balkonami o powierzchni ok. 6 m2 każdy. Mieszkanie słoneczne (usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Partynice

Partynice,Wrocław

1 900 zł90 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czyste i zadbane mieszkanie 3pokojowe na nowym osiedlu Hubertus. Okolica nowych osiedli, w pobliżu sklepy, przychodnia, park i wyścigi konne. Węzeł Bielany Wrocławskie 10 min.autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, ciepła kawalerka, blisko dobry węzeł komunikacyjny do wszystkich uczelni. Mieszkanie ma zabudowany drewnianymi oknami balkon. Ogrzewanie miejskie- bardzo ciepłe. 10 minut spacerem do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wrocław / krzyki Partynice ok. ul. Przyjaźni 3 pokoje, 69 m2, 1. piętro, balkon, winda, ochrona, plac zabaw, garaż (dodatkowo), mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ - południe) na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne z balkonem, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 w ok.ul.Kamiennej / AquaPark Cicha i zielona okolica. Super lokalizacja pod inwestycję Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche mieszkanie dwupokojowe położone na 8 piętrze na spokojnych, zielonych popowicach. Budynek ocieplony, zlokalizowany na osiedlu pod zarządem sm Popowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

1 450 zł60 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, na 4 piętrze. Mieszkanie wyremontowane, w nowoczesnym designie. Powierzchnia: 60m2, 2 pokoje w pełni wyposażone. Mieszkanie.