dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Śródmieście,Wrocław

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe (60m2) na drugim piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku (odbudowanym po wojnie wzmacniając konstrukcję między innymi betonowymi stropami), położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Chabrowa. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji prowizję pośrednika pokrywa właściciel nowoczesna kawalerka na bezpiecznym osiedlu oaza Opis nieruchomości: komfortowa, świeżo wykończona kawalerka z balkonem usytuowana na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

579 734 zł69 m² 8 349,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,43 z balkonem 12,64m2 za cenę 579 733zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: garderoba, wc, łazienka, kuchnia, przedpokój, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku o powierzchni 40 m2 na strzeżonym osiedlu w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe ( 42m2), rozkładowe z balkonem , mieszczące się w nowym budynku przy ul. Pretficza. Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na dwóch poziomach, w bliskim sąsiedztwie uroczego Parku Grabiszyńskiego, jednocześnie z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

230 000 zł34 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| mieszkanie na ulicy Jaracza do zamieszkania od zaraz. Ciepłe i słoneczne. Nadaje się pod wynajem jak i dla rodzin z dziećmi. Dobra komunikacja miejska. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

W pełni rozkładowe, 63m2 mieszkanie z miejscem postojowym w ok.ul.Motylkowej 3-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w budynku z 2001roku. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

1 450 zł58 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o pow. 58m2, do zamieszkania od zaraz w nowym budynku przy ulicy Kaszubskiej. Położony blisko Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki - gaj; armii Krajowej,nowe budownictwo,3 piętro,Centrum ab; nowoczesne , częściowo umeblowane 2 pokojowe mieszkanie 54 m2 ; Duży salon z balkonem (nieumeblowany) połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - wysoki standard! lokalizacja: ul. Zatorska (psie Pole). W okolicy sklepy, punkty usługowe, przedszkola itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie W rezydencji tumskiej Opis nieruchomości: luksusowe mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w apartamentowcu na cichym i chronionym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Słoneczne mieszkanie 2 poziomowe w plombie w okolicach Rynku. Budynek z materiałów ceramicznych z 1988r bez windy, odległość od Rynku na pieszo 7 minut. Na pierwszym poziomie otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w bloku z 1972 roku, znajdującym się dzielnicy Stare Miasto, w okolicy Placu Legionów o powierzchni 27 m2, w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bema

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł59 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: plac Bema. Blisko centrum miasta, pieszo 5min do Rynku, wyspy Słodowej. Spokojna okolica, blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wronia

Kowale,Wrocław

420 000 zł92 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, ogrodzona działka, parking na posesji, okolice brucknera, prowizję biura pokrywa sprzedajacy Mieszkanie na osiedlu Kowale-Ogrody w niskim sześcio-rodzinnym budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępowa

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Z ogródkiem na muchomorze wielkim Usytuowane na parterze w niskim bloku na ogrodzonym terenie. Wokół dużo zieleni. Spokojna okolica. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Jedności Narodowej (okolice ul. Drobnera i ul. Probusa). Blisko centrum miasta, pieszo 10 min do Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezposrednio od wlasciciela,bez posrednikow! bez prowizji!-taniej! Bardzo ladne 3pokojowe mieszkanie na nowobudowanym osiedlu na Krzykach.Juz odbywa sie przekazywanie wlasnosci przez dewelopera .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka znajdująca się w centrum Wrocławia przy ul. Pięknej, o powierzchni 29m2, w nowym budownictwie z końca 2012 roku. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

660 616 zł90 m² 7 350,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią w centrum miasta. Inwestycja oddana zostanie w IV kwartale 2012. To iż jest to rynek pierwotny pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m w centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowo wybudowanego budynku. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie w wieżowcu na ulicy Kruszwickiej. Dzielnica spokojna i zielona. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Posiada 2 windy oraz monitoring zewnętrzy i ochronę. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament dla konesera Nieruchomość: atrakcyjny dwupokojowy apartament usytuowany na parterze eleganckiego apartamentowca Platinum. Prestiżowy budynek z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mosiężna

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mosiężnej do wynajęcia od zaraz! Polecam do wynajęcia mieszkanie typ studio z wydzieloną częścią sypialnianą. Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - miejsce postojowe W cenie! wysoki standard! klimatyzacja! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł59 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

317 200 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji* nowiutki apartament W centrum wrocławia Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku apartamentowo-biurowym tuż przy Moście Uniwersyteckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

129 000 zł20 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja!po remoncie, przytulne 1-pokojowe mieszkanie 20m2. Kawalerka usytuowane jest na parterze w 4-piętrowym bloku z lat '70. Dogodne usytuowanie mieszkania jest bardzo dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł44 m² 3 707,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe: dwie ładne ustawne sypialnie + jasny pokój z aneksem kuchennym, łazienka z oknem, duża piwnica ok 10mkw oraz możliwość zagospodarowania ogrodu tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Super mieszkanie na śródmieściu - 3 - pokoje, budynek Z 2001 r. z windą! Ładne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Śródmieściu (15 min.piechotą od Rynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

580 000 zł91 m² 6 373,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowa oferta - apartament Z ogródkiem i garażem! Apartament znajduje się w budynku, który zachwyca prostym, gustownym i nowoczesnym stylem. Drewniana elewacja, duże okna i tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje śródmieście- ołbin Nieruchomość: przytulne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, idealne dla 2-3 osób, na V piętrze w budynku z windą. Widok na skwer - górkę.