dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

950 zł32 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa komfortowa kawalerka o pow. 32m kw. Psie Pole , przeprojektowana na 2 pokoje z osobnym aneksem kuchennym. W nowym bloku z 2004r. 1 piętro z 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Pilczyce,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m., usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą przy ulicy Metalowców. Lokal jest po remoncie, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe dwupoziomowe mieszkanie W wysokiej Ładne mieszkanie w Wysokiej, dwa poziomy, wysoki standard. Mieszkanie o metrażu 54m2, po podłodze ponad 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane i urządzone mieszkanie dla dwóch (dwojga) osób, chętnie studentów. Budynek oddany do użytku ok. 5 lat temu. Dobry dojazd do Centrum (ok. 15 min. do Rynku). W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Włodkowica, samo centrum Wrocławia. Rewelacyjne połączenie z różnymi częściami miasta (liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

199 000 zł33 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m2 na Strachocinie. Aneks kuchenny, lazienka, pokój, balkon i ogródek o powierzchni 27 m2. Cena 199 000 do negocjacji. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 mkw. w rejonach pl. Jana Pawła II w dobrze utrzymanym budynku z 1960 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka W ścisłym centrum Opis nieruchomości: elegancka kawalerka mieści się w pięknie odrestaurowanej XIX - wiecznej kamienicy o powierzchni 25 mkw. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładne mieszkanie na gaju! Mieszkanie o łącznym metrażu 57m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, korytarza oraz łazienki. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z tarasem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***0% prowizji! Całość wynagrodzenia biura pokrywa Wynajmujący! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Nieruchomość o powierzchni 43 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

135 000 zł20 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu godną uwagi kawalerkę o powierzchni 20 mkw na starym mieście w okolicy pl. Legionów. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze 15-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 000 zł117 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka o pow. 34m2 do zamieszkania od zaraz w nowym budynku przy ulicy Kaszubskiej. Położony blisko Uniwersytetu Wrocławskiego i Starego Miasta (5 min pieszo) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alpejska

Gaj,Wrocław

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy! Mieszkanie dostępne od 01.09. Nieruchomość o powierzchni 76 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku na osiedlu Gaj. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie/sprzedający I Sprzedam bez pośredników i ich prowizji 2-pokojowe mieszkanie o wygodnym rozkładzie (pokoje nie są przechodnie; oddzielna,duża jasna kuchniaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 839,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| ****luksusowe i komfortowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wrocławia***** Bezpieczna okolica***** Idealna inwestycja dla rodzin***** Dwupoziomowe, zadbane mieszkanie w nowym budownictwie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

950 zł22 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka o pow. 22,40m2 do zamieszkania od zaraz w nowym budynku przy ulicy Kaszubskiej. Położony blisko Uniwersytetu Wrocławskiego i Starego Miasta (5 min pieszo) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

% prowizji* piękny apartament na sępolnie Opis nieruchomości: apartament o powierzchni 90 mkw położony w nowym bloku na Sępolnie. Apartament składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

| zadbana, nowocześnie wykończona kawalerka z balkonem! Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu, w nowym budownictwie, w budynku z roku 2004. Mieszkanie gustownie zaaranżowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł60 m² 5 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Gądowie Małym, usytuowane na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, oddane do użytku w roku 1985. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie przy grabiszyńskiej Opis nieruchomości : Komfortowe mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w nowym budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Długa. Blisko centrum, niedaleko Rynku, świetna komunikacja z całym miastem, w okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie przy placu bema Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki i korytarza o łącznym metrażu 43m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł53 m² 5 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gorąco polecam mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w okolicach ul. Maślickiej, w trzypiętrowym domu wielorodzinnym wybudowany w 2006 roku. Mieszkanie o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na biskupinie Opis nieruchomości: bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie obejmuje salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam komfortowe mieszkanie W inwestycji corte verona Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki oraz korytarza o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Nieruchomość o powierzchni 50m2 znajduje się w nowym budynku przy ul. Pochyłej (kępa Mieszczańska) na Starym Mieście. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Śródmieście,Wrocław

166 000 zł26 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nieruchomość idelana pod wynajem lub jako biuro! lokalizacja: w sercu Wrocławia - Plac Księdza Stanisława Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

176 000 zł29 m² 6 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetną kawalerkę o powierzchni 29 mkw. położonej w malowniczej okolicy Lasu Osobowickiego. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignuta

Fabryczna,Wrocław

189 000 zł36 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,7m 2 w ok. ul. Dokerskiej i ul. Ignuta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

433 000 zł113 m² 3 831,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

:dodatkowy opis Przestronne mieszkanie w Śródmieściu. Dużo światła i przestrzeni. Część dzienna (ok. 40m2) składa się z otwartej kuchni, salonu, pokoju telewizyjnego, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

439 000 zł86 m² 5 104,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, ogrodzonym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie ma powierzchnię całkowitą 86m 2 , natomiast dzięki niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Sky Towera. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z nowoczesnym aneksem kuchennym, osobnej sypialni, niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Ślężna, blisko centrum Wrocławia, obok Parku Skowroniego i Parku Południowego. Zielona, cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 499 100 zł105 m² 14 248,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 105,21m2 z balkonami 5,82m2 oraz 24,31m2 za cenę 1 499 100zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowiusieńkie, świeżo wykończone, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie dwupokojowe. Salon połączony z aneksem kuchennym nowocześnie urządzonym (22m2), kuchnia na wymiar + sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

150 000 zł31 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Dobra cena! Ładna kawalerka w centrum. Mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy na ostatniej kondygnacji nad mieszkaniem strych. Kawalerka składa się z otwartej powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

284 900 zł60 m² 4 748,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| *****idealna inwestycja pod wynajem****3-pokojowe mieszkanie***** Mieszkanie o powierzchni 60mkw, mieszczące się na II piętrze. Budynek 10-piętrowy. Na powierzchnię lokalu składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Krzyki,Wrocław

397 500 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Bielawskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie składa się: * pokój.