dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

429 000 zł25 m² 16 990,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 25 m2 położone na 5 piętrze sześciopiętrowego budynku apartamentowego z 2021 roku. Cena: 429 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

1 100 000 zł58 m² 19 070,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku, blisko centrum - gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, w pełni urządzonego mieszkania 3-pokojowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł67 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza 67b Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na trzecim piętrze budynku wybudowanego w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasem jak ogród 32 m prywatnej przestrzeni na zewnątrz robi różnicę. Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zgorzelisko,Wrocław

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam lokal mieszkalny w zabudowie 4-lokalowej na wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! Lokal mieszkalny w cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy z podwrocławskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe 66,00 m z balkonem gratis rower elektryczny! Opis oferowanego mieszkania: - powierzchnia 66,00 m2 - 4 pokoje z aneksem kuchennym, - salon z wyjściem na balkon 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

557 000 zł35 m² 15 996,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w ukończonej inwestycji - 34,82 m | 2 piętro | balkon | wysoki standard. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,82 m , zlokalizowana na 2. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Rakowiec,Wrocław

690 000 zł36 m² 18 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: krzyki/rakowiec ul. Walońska Ilość pokoi: 2 Metraż: 36,33 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 6/17 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Budynek z 2018 roku. Dostępny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

701 341 zł58 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową propozycję dla poszukujących komfortowego mieszkania w otoczeniu zieleni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Księże Małe,Wrocław

999 000 zł69 m² 14 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

prowizja 0%! / 68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 29 m z widokiem na park | 1. najem | garaż podziemny | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna, w pełni nowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (49 m po podłodze), usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2015 roku na osiedlu Mała Toskania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 190,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: wojszyce | Grota Roweckiego, metraż:53,24m2, kuchnia: aneks kuchenny, piętro: 2/3, blok z 2015 roku z windą, informacje dodatkowe: osiedle zamknięte, konieczność zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł27 m² 12 177,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 199 000 zł102 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki. Mieszkanie z balkonem, bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! umów się na prezentację! Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku z 1999r przy ul. Buczackiej. Nieruchomość w niskiej zabudowie , na ostatnim piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

694 000 zł39 m² 17 794,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 5 marca, nowoczesna kawalerka zlokalizowana przy ul. Legnickiej 33 we Wrocławiu. Nieruchomość Kawalerka ma powierzchnię 20,5 m i mieści się na 3 piętrze 10-piętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest to spokojne miejsce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

787 268 zł54 m² 14 671,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Wrocławia, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji dla biura! Prezentujemy ofertę wynajmu mikroapartamentu usytuowanego w budynku przy ulicy białowieskiej we Wrocławiu w ramach kompleksu Port Popowice. Mikroapartament: typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

275 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 mikrokawalerki inwestycyjne z najemcami Powierzchnia: 17,72 m każdej w cenie 275.000,00 + VAT za każdą. Standard: umeblowana i w pełni wyposażona aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

862 966 zł57 m² 15 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

910 000 zł49 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku Atal Tower na Kępie Mieszańskiej. Nieruchomość sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod najem krótkoterminowy, lub dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane przy ul. Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Układ mieszkania: * część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w centrum miasta w bocznej cichej uliczce (dodatkowo okna na ciche podwórko) obok Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł31 m² 88,01 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio z tarasem i klimatyzacją tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,71 m , położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

1 150 000 zł91 m² 12 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko W naszym biurze! koszty wynagrodzenia biura ponosi sprzedający Polecam apartament o pow. 91. kw., 4-pokoje, położony w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 199 zł60 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na III piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł121 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z trzema balkonami Wrocław, ul. Kawalerzystów (partynice) Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie w inwestycji Złota Podkowa, położone.