dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

464 999 zł40 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

pokojowe / ogródek 90m / miejsce parkingowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 015 510 zł72 m² 14 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

481 098 zł33 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc * Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania. * gwarancja najniższej ceny. * zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ok 42 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Klimasa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł49 m² 19 527,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w sercu dynamicznie rozwijającego się centrum Wrocławia, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł31 m² 14 211,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1879

Na sprzedaż lokal o statusie lokalu niemieszkalnego, z przeznaczeniem na m.in. działalność biurową po remoncie w 2013r., w zabytkowej kamienicy pod Białym Niedźwiedziem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

333 500 zł25 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

English below Mamy przyjemność przedstawić Państwu ustawną i jasną kawalerkę położoną w samym sercu miasta przy ul. Legnickiej 22. Lokal Mieszkanie ma pow. 24,7 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

801 900 zł81 m² 9 919,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 097 660 zł77 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, jednej z najlepszych obecnie we Wrocławiu w unikalnym harmonogramie płatności 20%/80% Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Borek,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/ Borek/ okolice ulicy Kruczej/ Jemiołowa Ilość pokoi: 3 Metraż: 55m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 4 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie z balkonem w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu sklepy oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

5 600 zł64 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

4 200 zł112 m² 37,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 111,50 mkw, usytuowane na 3 piętrze budynku na Wrocławskim Jagodnie przy ul. Vivaldiego. Osiedle Cztery pory Roku. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Szczepin,Wrocław

999 999 zł72 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Port Popowice, które jest świetnym miejscem inwestycyjnym ze względu na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, z dużym balkonem, tarnogaj, ul. Piękna Sprzedam przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie klasy Premium o powierzchni ok 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 31.01. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na cichym, strzeżonym osiedlu - Wrocław, huby, ul. Hubska 62 Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na spokojnym osiedlu nowej zabudowy przy ul. Stanisławowskiej. Lokal jest jasny i słoneczny okna oraz balkon skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia stylowy2-pokojowy apartament w ścisłym centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 3 min piechotą do Rynku, w sąsiedztwie m.in. siedziba Google, ostrów Tumski i Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

669 000 zł45 m² 14 939,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz wygodę i dobrą energię? To 2-pokojowe, 45-metrowe mieszkanie na 1. piętrze nowoczesnego 3. piętrowego budynku z windą oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży świeżo po remoncie kawalerkę o wysokim standardzie z antresolą I dużym balkonem w uroczej wyremontowanej kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

388 640 zł24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

12 900 zł142 m² 90,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 dostępny od zaraz *english version below* Przestronny apartament z dwoma tarasami i widokiem na Odrę Bulwar Staromiejski, ul. Jana Pawła II, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 44 opis: do wynajęcia mieszkanie oddane do użytku w roku 2024. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i kameralnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przystankowa

Wojszyce,Wrocław

795 000 zł66 m² 11 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 piękne, przestronne mieszkanie Z dużym tarasem na wojszycach. Klucze w biurze. Polecam na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ołbin,Wrocław

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie bez mebli | możliwość umeblowania na potrzeby najemcy - osiedle browary wrocławskie centrum jedności narodowej śródmieście 4 pokoje wysoki standard balkon miejsce postojowe W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

650 000 zł43 m² 14 956,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z tarasem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,46 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzygórska

Klecina,Wrocław

789 997 zł52 m² 15 056,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle | 3 pok | parking | klima | przy Parku -rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na wrocławskiej Klecinie. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 194 500 zł81 m² 14 746,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

3 kawalerki, centrum Wrocławia, minimalny roi >7,7% przy najmie długoterminowym. Wszystkie 3 kawalerki z najemcami. Zarabiasz od 1 dnia. Posiadam w ofercie również inne gotowce inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o wysokim standardzie apartament. Dwu pokojowa nieruchomość znajduje się na pierwszej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Leśnica,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo słoneczne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Leśnicy przy ul. Miodowej. Mieszkanie położone jest na zielonym, zadbanym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nową, luksusową kawalerkę o powierzchni 27 m2, zlokalizowaną w nowoczesnej inwestycji B Urban w biznesowym centrum Wrocławia przy ul. Jaworskiej 4 (obok ch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij