dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam! Mieszkanie na ostatnim piętrze w apartamentowcu z tarasem 41 m2. Mieszkanie trójstronne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

990 000 zł67 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kłodzkiej. Lokalizacja: gaj/krzyki, świetny dojazd w każdym kierunku Wrocławia, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

545 000 zł38 m² 14 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microhome Promenady. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. ***oferta tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Pilczyce,Wrocław

599 999 zł43 m² 13 921,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Metalowców idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Układ nieruchomości: - salon z aneksem, - sypialnia, - łazienka. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

1 050 000 zł71 m² 14 877 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 70 m2 położone jest na ostatnim piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł100 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie na ołtaszynie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,93m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym apartamentowców z balkonem, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Loggia 10,24 m / 3,28 m wysokości / Park Grabiszyński obok / Fabryczna, II piętro, winda / Stan deweloperski, wykończenie pod klucz / Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 540 000 zł76 m² 20 210 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupaku inwestycyjnego: -kawalerka, która przynosi 2800zł/miesięcznie z najmu -mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł63 m² 15 664,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - Gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

637 000 zł55 m² 11 489,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie posiada wszystko czego potrzebuje większość Poszukujących: taras, garaż, komórka i dobra lokalizacja, więc musisz zobaczyć tą ofertę. Najważniejsze informacje: -Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Lipowa

Borek,Wrocław

4 399 zł104 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia piękny, 3-pokojowy apartament z balkonem na I piętrze w willi przy Alei Lipowej. Apartament jest przestronny, idealny dla rodziny. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

568 642 zł36 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z duża logią I nieopodal parku I centralna lokalizacja I ponadprzeciętna wysokość Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 10,24 m | Opcja kupna miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł34 m² 19 122 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,94 m , zaprojektowane w sposób maksymalnie funkcjonalny. Układ mieszkania pozwala na pełne wykorzystanie każdego metra kwadratowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w doskonałej lokalizacji na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł41 m² 14 018,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Opiekun Oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ul. Kościuszki. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

475 000 zł38 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 , które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Dożynkowej na wrocławskiej Klecinie Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

662 435 zł82 m² 8 079,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

575 000 zł33 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

820 000 zł49 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,08 m2, położone na parterze eleganckiego budynku w samym sercu Kępy Mieszczańskiej - jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo | smart home | lokum porto | 71 m | taras 14 m | klimatyzacja Jeśli szukasz wyjątkowego apartamentu, który łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - dostępne od ręk I (idealne dla pary lub singla) gdzie: wrocław, popowice - ul. Bobrza 2 pokoje (33 m 2 ) świeżo po remoncie układ: salon z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 060 zł27 m² 76,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie po remoncie, nowe meble. Prezentuje na wynajem położoną w ścisłym centrum Wrocławia kawalerkę na wrocławskim osiedlu Szczepin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

805 586 zł57 m² 14 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

755 000 zł49 m² 15 541 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 48,58mkw | 2 Loggie Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Skorzystaj z oferty 0% prowizji dla Najemcy do 30.11.2025 roku! Lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje się w doskonałej okolicy osiedla Szczepin, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

733 784 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Doskonała lokalizacja | Blisko komunikacji miejskiej | Minimalistyczna architektura | Starannie zaplanowane części wspólne ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

684 000 zł49 m² 14 016,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m z balkonem na nowym, eleganckim osiedlu na Sołtysowicach gotowe do odbioru, bez prowizji i bez pcc. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

592 000 zł38 m² 15 774 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

40 M, apartament, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament 2-pokojowy położony w samym centrum miasta, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

690 490 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje I logia I nieopodal parku I centralna lokalizacja Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 6,44 m | Opcja kupna miejsca postojowe w garażu podziemnym Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

1 106 000 zł77 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

305 120 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft o powierzchni 38,14m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Łączna powierzchnia z antresolą. Budynek Hyndral.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: -Opuchlik Tel. Podstawowe informacje: do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Prestiżowej Kępie Mieszczańskiej. Jednostronna nieruchomość z ekspozycją okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

517 000 zł38 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Niższa cena! cena przed promocją 531699 zł Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ananasowa

Stabłowice,Wrocław

2 200 zł47 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 46 m , położony na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku na eleganckim, nowym osiedlu w dzielnicy Fabryczna, przy ul. Ananasowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł100 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 100 m z ogródkiem Wrocław, psie Pole, ul. Gorlicka Na sprzedaż nowocześnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m z prywatnym.