dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 219 000 zł72 m² 16 874,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, mieszkanie dwu pokojowe + kawalerka. Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska Powierzchnia całkowita: 72,24m2. W skład pakietu wchodzą dwa w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Szczepin,Wrocław

1 100 000 zł72 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Port Popowice. Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. Białowieska / Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł44 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z tarasem 23,50m2, miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz z komórką lokatorska - ul. Madalińskiego. Pierwszy najem. Wynajem na okres około 6 miesięcy - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

869 000 zł77 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Srocza

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł31 m² 13 587,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.91 m2 położona w centrum Wroclawia w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2013 roku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od już! Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami oraz garderobą, usytuowany na VIII piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dmowskiego, w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość w Samym Sercu Wrocławia. Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Atuty: komunikacja miejska w zasięgu spaceru! Najbardziej pożądana lokalizacja we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun nieruchomości: magdalena Kamińska telefon 2-pokojowe, dwupoziomowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2 użytkowych (35 m2) + antresola 25 m2 Otoczenie nieruchomości: pilczyce to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

515 996 zł43 m² 12 016,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42 m | Wrocław - Żerniki | Blisko kąpieliska Glinianki. Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, naturę i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem na Ołtaszynie. Cicha i bezpieczna okolica pozwala oderwać się od zgiełku miasta. W pobliżu punkty usługowo-handlowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania we Wrocławiu, położonego w dzielnicy Jagodno. Lokal znajduje się na parterze nowego budynku z 2023 roku przy ulicy Drabika. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

556 000 zł42 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,8 m z ogródkiem o powierzchni 33,9 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Babiego Lata, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cicha i zielona część Wrocławia z dużym zapleczem handlowym. Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją. 2 sypialnie + salon z aneksem. + dwa miejsca postojowe Przed wizytą zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyk,Wrocław

2 000 zł40 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, pokoju, toalety, balkonu. Doskonałe dla pary lub singla bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

824 728 zł48 m² 17 153,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doradca klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Otoczenie nieruchomości: zaledwie 1 km od Rynku! Miejsce, w którym przekonasz się, jakim niezwykłym oraz pełnym rozmaitych możliwości doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Zalesie,Wrocław

9 000 zł147 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.11.2025*** Do wynajęcia wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł70 m² 71,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na wynajem - Locum Porto, ul. Długa, wrocław Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Locum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł74 m² 13 481,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dostępnych ponad 140 dostępnych mieszkań - Wrocław Stare Miasto Oferta deweloperska- bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - 74,01m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Psie Pole,Wrocław

698 441 zł47 m² 14 892,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na kleczkowie - oddanie XI 2026. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

627 423 zł56 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

770 000 zł69 m² 11 083,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

/ english below / Na sprzedaż ciekawe i klimatyczne mieszkanie na Nadodrzu [cena] 770.000 PLN (11 083,92/m ) - sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji pośrednika. Dobra inwestycja, łatwy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

2 050 zł26 m² 80,39 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki - ul. Jastrzębia / racławicka (tuż obok Powstańców Śl.) Polecam do wynajęcia bardzo ładne, ciche mieszkanie 2 pok., o pow. 25,5 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

510 000 zł32 m² 15 838,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie centrum Wrocławia, na Krzykach, przy Sky Tower. Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze w zadbanym budynku po termoizolacji z windą. Mieszkanie jest przytulne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 490 000 zł71 m² 21 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

760 500 zł92 m² 8 259,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie z widokiem na miasto Ekspozycja na podwórko pozwala zachować cisze i spokój mimo bliskości centrum. Nowoczesne eleganckie budownictwo w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

520 000 zł32 m² 16 149,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie centrum Wrocławia, na Krzykach, przy Sky Tower. Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze w zadbanym budynku po termoizolacji z windą. Mieszkanie jest przytulne, ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 257 469 zł82 m² 15 402,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy Apartament na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z widokiem na wodę. Duży, rozkładowy układ, w którego skład wchodzi - salon z aneksem kuchennym o pow. 28,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

888 999 zł77 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77,05 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 000 zł32 m² 16 897,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

812 808 zł57 m² 14 175,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament z przepięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Nieruchomość przeznaczona dla fanów spektakularnych wschodów oraz niemniej widowiskowych zachodów słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

2 900 zł82 m² 35,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki - Jagodno - ul.Kajdasza Nowe osiedla z pełną infrastrukturą. Duże dwupiętrowe mieszkanie. Przed wizytą zachęcamy do obejrzenia filmu z nieruchomości: to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 42m2 zlokalizowaną w inwestycji ,legnicka street'' z 2017 roku. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

5 500 zł118 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze.