dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 021 731 zł44 m² 23 028 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 44,37 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,37 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

558 890 zł26 m² 21 324 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 26,21 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,21 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Perkusyjnej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - przedpokoju, - łazienki - ogrodu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 489 200 zł75 m² 19 867 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Borek. Styl, komfort i doskonała lokalizacja - wszystko to czeka, by stać się Twoją nową codziennością. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Grobli

Rakowiec,Wrocław

1 049 000 zł47 m² 22 271,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości zlokalizowanej w Miasto Marina na ul. Na Grobli 22a. Mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Krzyki,Wrocław

845 000 zł67 m² 12 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 67 m2 wraz z komórka lokatorską 14 m2 i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi. 3 sypialni i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

617 000 zł46 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w loftowym stylu, z wysokimi sufitami, w gotowej inwestycji. Opiekun oferty: opis nieruchomości: mieszkanie w nowopowstałym budynku przy ul. Kamieńskiego. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | nowe budownictwo | garaż | komórka | klimatyzacja | park Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, bardzo zadbanego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, premium, pierwszy najem ul. Racławicka, grabiszynek, fabryczna, wrocław Polecam do najmu nowe 3-pokojowe mieszkanie (60,00 mkw) pierwszy najemca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m2 z balkonem, położone na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

449 054 zł36 m² 12 477,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

309 000 zł18 m² 17 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy mikroapartament o powierzchni 17,61 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

3 750 zł58 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2, z dużym ogródkiem 64m2 oraz klimatyzacją. Prestiżowe osiedle Centauris przy ulicy Ślężnej, które graniczy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena Promocyjna na wybrane mieszkania do końca lipca 2025! Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

405 000 zł35 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla singla, pary jako mieszkanie na start. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

548 900 zł28 m² 19 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w nowym budownictwie - czeka na nowego właściciela Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 28m2 z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Drukarskiej Lokalizacja: południe, ul. Drukarska W niedalekiej odległości Park Generała Andersa i Skowroni. Świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować komfortową kawalerkę położoną na Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z windą. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Borek,Wrocław

1 250 000 zł82 m² 15 263 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

To 82-metrowe mieszkanie na Borku oferuje komfortowy standard życia w otoczeniu zieleni. Składa się z trzech pokoi, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla całej rodziny lub potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kleczków,Wrocław

720 000 zł44 m² 16 315,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na znanym i lubianym osiedlu Promenady Wrocławskie. Ulokowane w bliskiej odległości od rzeki, z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

430 000 zł40 m² 10 842,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w sercu Wrocławia - ul. Otwarta 4 Jeśli marzysz o klimatycznym mieszkaniu w centrum miasta, z duszą, charakterem i potencjałem - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 666 000 zł86 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł88 m² 7 940,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 88,03 m2 położone w ścisłym centrum miasta przy ulicy Komuny Paryskiej 30. Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku z 1889.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

308 000 zł22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji | bez pcc | ostatnie apartamenty na partynicach Idealna propozycja na pierwsze mieszkanie dla osoby uczącej się lub pary. Krzyki / Partynice - doskonała lokalizacja Blisko stacja kolejowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł31 m² 75,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Inwestycja Angel Wings znajduje się przy ul. Walońskiej wzdłuż rzeki Oławy. Inwestycja jest położona w ścisłym centrum Wrocławia z dostępem do terenów spacerowych, bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł35 m² 90,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji Port Popowice, przy ul. Białowieskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m2, położone jest na ostatnim - 6 piętrze, budynku z 2023 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Leśnica,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym i cichym osiedlu (osiedle Malownicze, leśnica), w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

928 534 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

485 000 zł30 m² 15 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Twoje miejsce na Jagodnie - kawalerka z klimatycznym balkonem i siłownią! W Rill Estate mamy oferty na wyłączność, a Ty nie płacisz prowizji! Szukasz mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ołtaszyn,Wrocław

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 090 zł43 m² 71,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Muchobór Mały,Wrocław

678 000 zł70 m² 9 713,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Muchoborze Małym przy ul. Szkockiej. Budynek to zadbany blok 7-piętrowy z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

513 498 zł48 m² 10 640,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Ołbin,Wrocław

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

497 960 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Mieszkanie 2 - pokojowe w doskonałej cenie Opiekun oferty tel. Wygodne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji znajdujące się na osiedlu Lipa Piotrowska. Niższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 700 zł50 m² 74,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od 1 lipca*** ***tylko W sdp nieruchomości*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, klimatycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysokiej jakości mieszkanie na Wrocławskich Kowalach Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na darmową prezentacje! Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,15 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zdecydowanie się nie da. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w kamienicy z lat 60. w ścisłym centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto. Lokal znajduje.