dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zarezerwowane Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ulica Dożynkowa - nowe budownictwo Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

670 000 zł52 m² 13 004,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i tarasem w świetnej lokalizacji [podpisana umowa przedwstępna] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 081 268 zł70 m² 15 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie! Zadzwoń i zapytaj o wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe. tel: zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

531 652 zł31 m² 17 172,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

600 702 zł37 m² 16 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Unikalna inwestycja w centrum miasta, tuż przy terenach nadodrzańskich Główne atuty nieruchomości: - topowa lokalizacja; - w bliskiej odległości Rynek - 2,5 km, wyspa Słodowa - 2 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł46 m² 60,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Презентации на польском, украинском, русском языках Dostępne od 1 kwietnia 2025 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

685 000 zł47 m² 14 451,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zarezerwowane Nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ulica Róży Wiatrów Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

695 000 zł67 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie przestronne, przytulne zadbane w bloku na parterze z dużym balkonem i piwnicą Fabryczna- leśnica Wrocław. Cicha i spokojna okolica przy lesie, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***2 pokojowe mieszkanie na szczepinie*** Idealne na start! Dobrze zagospodarowana przestrzeń, klimatyczne wnętrze, słoneczne- to wszystko oferuje mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Szczepinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

490 000 zł33 m² 14 984,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży nieruchomości Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: wrocław, krzyki. Powierzchnia: 32,70 m2 Typ nieruchomości: kawalerka z osobną sypialnią Piętro: 2 w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 000 zł55 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości, w korzystnej cenie, którą można zaprojektować od podstaw, dopasowując do swojego stylu życia i oczekiwań. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

543 915 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: jedno z ostatnich mieszkań 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł83 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cisza, spokój i komfort życia w nowoczesnym otoczeniu - to właśnie znajdziesz w tym apartamencie na wrocławskim Jagodnie przy ul. Beaty Artemskiej. To nowe mieszkanie - nikt jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł43 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Wrocławia - ul. Księcia Witolda, z malowniczym widokiem na rzekę. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karłowice,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,86 m2 przy ul. Krzywoustego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje się ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł29 m² 22 974,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż przepiękną, urządzona w wysokim standardzie kawalerkę o łącznej powierzchni 28,64m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Biskupin,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 192,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,5 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy na Biskupinie. W skład nieruchomości wchodzi: * salon (16 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

967 000 zł67 m² 14 530,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają realną nieruchomość - nie są to wizualizacje. Mieszkanie posiada już dokument pozwolenia na użytkowanie! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

563 813 zł30 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny Apartament o powierzchni 29,69m2 - apartament premium W inwestycji mikroklimat - panoramiczny widok na zielony wrocław - doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania w inwestycji Jodłowicka 7. To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą, a komfort codziennego życia łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

969 704 zł40 m² 24 537 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów od 30 do 90 m2 na sprzedaż w prestiżowej inwestycji, stworzonej dla osób poszukujących luksusu, komfortu oraz atmosfery historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hartmana

Marszowice,Wrocław

719 900 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu (marszowice) Lokalizacja: zamieszkaj w sercu natury, w nowoczesnym osiedlu pod Lasem Mokrzańskim, jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

4 100 zł55 m² 74,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu zlokalizowanym tuż nad Odrą, oferując niesamowite widoki na rzekę i wygodę życia w sercu miasta. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 990 zł34 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2. Apartament znajduje się w najwyższym budynku osiedla Browary Wrocławskie, przy ul. Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Borek,Wrocław

639 700 zł54 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,55 m2, znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy na granicy Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł40 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w plombie z lat 90-tych przy ul. Świętego Antoniego. Tuż przy Rynku, obok kina Helios. Na powierzchnię 40,2 mkw składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny klasyczny apartament W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wrocław Stare Miasto/ ulica Długa Ilość pokoi: 2 Balkon Metraż: 40m Piętro: parter opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Długiej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od marca nowa kawalerka na ul. Tadeusza Kościuszki - inwestycja Nowa Manufaktura, blisko centrum miasta. Lokalizacja: nowa Manufaktura usytuowana jest na przy ul. T. Kościuszki, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

999 000 zł80 m² 12 485,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 80,01m2 z dwoma balkonami w opcji podstawowej wykończenia pod klucz w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

722 612 zł33 m² 22 119 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. 2 pokoje w nowym budownictwie! Centrum miasta, idealnie skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

1 445 000 zł95 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Piękny, przestronny apartament Z ogrodem I garażem wrocław maślice Marzysz o nowoczesnym, komfortowym apartamencie z dużym ogrodem i własnym garażem? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 064 759 zł51 m² 20 869 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. 3 pokoje w centrum miasta! Świetna przestrzeń na ostatnim piętrze. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł39 m² 92,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, loftowe mieszkanie przy ul. Tadeusza Kościuszki 130b w inwestycji "nowa Papiernia". Podstawowe informacje Powierzchnia: 38,85 mkw, nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Karłowice,Wrocław

539 150 zł54 m² 9 984,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Jana Piwnika Ponurego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje się ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

766 938 zł35 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wygodnego mieszkania w nowoczesnej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu miasta Cybulskiego 20. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

551 310 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022