dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł57,21 m² 8 739,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena: 632 500 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: parter/2 Lokalizacja: okolice ul. Grota Roweckiego, wojszyce Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,54 m² 14 833,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Sępolnie przy ul. Karola Libelta dostępne od zaraz! lokalizacja: zielona Wyspa Wrocławia czyli Biskupin i Sępolno to najlepsze miejsce do zamieszkania dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł60 m² 90,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

891 801 zł99,10 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53,01 m² 13 770,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ok./Jagodno/3pok./taras/komórka/garaż/parter/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł58 m² 13 172,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone w nowoczesnym budynku z windą z 2019 roku na osiedlu Jagodno. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 989 zł48 m² 12 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Designerski gotowiec pod klucz | 38,5 m | ul. Jagiellończyka Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Zdjęcia przedstawiają aktulny stan miemiszkania. Widoczne wyposażenie sprzedawane w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 094 600 zł71,61 m² 29 250,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż apartament z tarasem na dachu w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy Parku Szczytnickim. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł35,50 m² 13 098,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 485 zł67,29 m² 13 501,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowe mieszkanie | Wrocław Szczepin | odbiór 2028 | Topowy deweloper Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 67,29 m2 w inwestycji zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,25 m² 71,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Braniborskiej 76. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł53 m² 31 886,79 zł/m²

 

Piętro:12/45

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 53 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 464 zł39,02 m² 12 595,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 000 zł36,10 m² 13 102,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67m2, które znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zatorskiej na spokojnym osiedlu - Zakrzowie. Najem okazjonalny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł41,85 m² 17 921,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż elegancki w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,85 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Pułaskiego Park we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

560 265 zł35,78 m² 15 658,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,78 m, zlokalizowane w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł61,59 m² 12 891,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł51,71 m² 15 451,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,71 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa opis: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze budynku 4 piętrowym oddanym do użytku w roku 2024. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jankiela

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł52,04 m² 14 392,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 52,04 m zostało zaprojektowane z myślą o rodzinie lub osobach potrzebujących dodatkowego pokoju do pracy. Kupujący nie płaci 2% pcc Szczegółowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: mieszkanie w zadbanej kamienicy przy bocznej ulicy Grabiszyńskiej - ze świetnym dojazdem do Rynku, uniwersytetu Ekonomicznego, fat. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 050 zł70 m² 11 657,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem, osobnym wc i świetnym układem mieszkanie, które daje realny komfort życia na co dzień. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 139 zł67,90 m² 16 261,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,55 m² 13 117,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a bliskością natury? To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między funkcjonalnością a komfortem. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,10 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m , położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł93 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament 94 m w Angel Wings prestiż i komfort w sercu Wrocławia. Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni aż 94 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 692 zł26,28 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł40,23 m² 24 732,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z przestronną loggią i podwójnym miejscem postojowym w Angel City. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł62,90 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Semaforowej w inwestycji z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 845 568 zł122,39 m² 23 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse z tarasem w kameralnej inwestycji, tuż nad rzeką. Inwestycja gotowa! - apartament o powierzchni 122,39 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 40,77 m2 - 4 sypialnie.