dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

739 991 zł51 m² 14 566,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luxusowy/3 pok/top/ołtaszyn/m.post. / komórka! Polecamy na sprzedaż piękny apartament wykończony w najwyższym standardzie na Oltaszynie ulica Kustronia. Apartament znajduje się na 2 piętrze blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

960 000 zł88 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu! Oferuję w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 88,43 m , usytuowane na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

758 990 zł60 m² 12 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachodnie obrzeża Wrocławia / z garażem / piękne nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji bez obciążeń hipotecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 024 zł52 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

683 543 zł39 m² 17 473 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

827 798 zł85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - dostęp do innych podobnych ofert niepublikowanych w Internecie, - nie płaci podatku pcc, - obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

591 200 zł39 m² 15 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

681 967 zł46 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Teraz niższa cena! Cena przed promocją 707.788 zł Wykończone mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

3 000 zł50 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50,50 m.kw. położone w cichym, zielonym zakątku Borka, tuż koło Parku Południowego i Parku Skarbowców. Mieszkanie przestronne, słoneczne położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

610 000 zł60 m² 10 149,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Parafialna/ołtaszyn/balkon/garaż/premium/2 pok./Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, 32 m2, rynek, centrum, do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowana na 3 piętrze w Kamienicy na pierwszej płycie Rynku. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum. Układ pomieszczeń parter - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 56 m | od zaraz | 3200 zł + 650 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) + prąd wg zużycia Języki Obsługi: świadczymy usługi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 600 zł56 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu z 2012 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie, świetna lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia jasnego i przestronne mieszkania o powierzchni 60 m na ul. Pięknej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór w okolicy ulicy Budziszyńskiej. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

643 900 zł27 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedane Co wyróżnia tę ofertę? -strefa spa i saunarium -kort do squasha -boisko do koszykówki -siłownia -pokój do medytacji -gabinet fizjoterapii Kawalerka o powierzchni użytkowej 27,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

415 000 zł29 m² 14 261,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam przytulną i jasną kawalerkę z wyposażeniem przy ul. Marka Hłaski na Muchoborze Wielkim o powierzchni użytkowej 27.9 m2 usytuowaną na 4 piętrze bloku mieszkalnego z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

935 000 zł64 m² 14 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie na nowoczesnym i zamkniętym przed ruchem samochodowym osiedlu Lokum Di Trevi. Nieruchomość o powierzchni 64m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

568 999 zł36 m² 15 748,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe od Zaraz 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 096 125 zł59 m² 18 687,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67m2. *Idealne dla pary, rodzin z dziećmi jak i pod inwestycje. W skład mieszkania wchodzą: -Salon z aneksem -sypialnia -pokój -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

379 400 zł17 m² 22 317,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Szewskiej 22/23 we Wrocławiu o powierzchni ok. 17 m2. Mieszkanie jednostronne z widokiem na ul. Szewską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice Północne,Wrocław

869 000 zł54 m² 16 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,29 m Port Popowice we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,29 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki/2pok./balkon/winda/2015/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42.06 m2, na Krzykach. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy lokal mieszkalny usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

595 823 zł41 m² 14 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

3 290 zł37 m² 88,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

495 000 zł28 m² 17 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Osiedle Rosarium przy ulicy Obornickiej 74a. Ciche osiedle z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie o powierzchni 28,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł48 m² 14 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez pośredników! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na I piętrze o powierzchni 48,18 m2 przy ul. Kunickiego (osiedle Zielone Miasto ) na Muchoborze Wielkim w niskiej zabudowie (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedane Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z 2 balkonami, pomiędzy Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Powierzchnia: 56,40 m2 Układ: salon z aneksem kuchennym - 25,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

675 000 zł45 m² 14 851,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wrocław, muchobór Wielki - 2 pokoje 45,45m2 do wejścia Świetne pod wynajem bez dodatkowych nakładów finansowych. Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 45 metrowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

976 740 zł45 m² 21 719,80 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Winda balkon garaż apartamentowiec bulwary książęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł35 m² 18 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł81 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 83,04 m2 wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 204,00 m2, które mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij