dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

575 000 zł49 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania o powierzchni 50 m , dostępnego na 3. piętrze nowoczesnego budynku. To możliwe rozwiązanie dla pary, jak i małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Krzyki,Wrocław

410 000 zł32 m² 12 631 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Zwycięskiej. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się: - delikatesy centrum - biedronka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 001 zł34 m² 11 711,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Top Duża ładna kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł113 m² 10 610,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne, 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2 przy ul. Rymarskiej! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny. Opis mieszkania: zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

1 385 257 zł81 m² 17 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na Odrę Zamieszkaj w miejscu, które łączy elegancję z wygodą, oferując przestrzeń na najwyższym poziomie. Ten wyjątkowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

391 140 zł22 m² 17 547,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz -możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - już gotowe do wynajmu -możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Powstańców Śląskich,Wrocław

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł42 m² 12 262,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 41,59 mkw. Trzy pokoje. Mieszkanie obecnie wynajęte. Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Kleczkowskiej z świeżo wyremontowaną elewacją frontową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 987,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w 5 minutach od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Cena: 619 000 pln Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna 15 Powierzchnia: 48 m Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, wyremontowane i gotowe do zamieszkania o powierzchni 5 9,48 m2 znajdujące się na 3 i 4 piętrze bloku z 2016r. w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 838 750 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwustronny, 3-pokojowy apartament w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: lokalizacja proponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem o powierzchni 51,4 na Książu Wielkim we Wrocławiu przy ulicy Blizanowickiej w otoczeniu wyjątkowych terenów zielonych krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

565 000 zł40 m² 14 303,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność! po remoncie! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 39,50 M2 wrocław - lipa piotrowska/ ul. Waniliowa. Rok budowy: 2016 Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

588 577 zł51 m² 11 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na rynku! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? czekam na twój telefon do godziny 21.00! Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

560 017 zł27 m² 20 664,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 27,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

908 000 zł96 m² 9 480,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Propozycja idealna dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy! Osiedle to 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

984 000 zł73 m² 13 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na zielonych Sołtysowicach 4 pokoje z 2 balkonami Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zapewniające wiele udogodnień i atrakcji dla mieszkańców. Łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Wrocław

4 200 zł84 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne duże mieszkanie o powierzchni 84,37 m2 położone na drugim piętrze czteropiętrowej, w plombie z lat 1990, przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 998 zł27 m² 14 963,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/1pok./premium/centrum/Grabiszyńska Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

509 998 zł36 m² 13 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/2pok./Obniżona cena!/balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

449 999 zł53 m² 8 426,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./top/tanio!/Po remoncie! Gotowe do zamieszkania w grudniu 2024! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 998 zł62 m² 12 218,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

obniżona cena!/po remoncie/premium/top!/strzegomska/4pok./balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Angel Wings. Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od dziś. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 998 zł66 m² 13 383,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dla rodziny/premium/balkon/toplokalizacja/4pok./Krzyki/Gaj/Orzechowa/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 387 500 zł91 m² 15 194 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi/ostatnie piętro/ Przy parku Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim. 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 950 zł56 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Klimasa. Świetna lokalizacja, duży balkon. Blisko tramwaje i sklepy! Na wynajem przytulne mieszkanie przy ul. Klimasa, świeżo po remoncie. Zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Partynice,Wrocław

476 900 zł38 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament z Wyposażeniem - Bez Prowizji, wrocław, partynice! Cena: 476 900 pln netto + wyposażenie 34 900 pln netto + 23% vat (możliwość odliczenia vat - zapytaj swojego doradcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

809 001 zł81 m² 9 986,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Fajne 3pok na Ołtaszynie/2poziomy+taras+parking Oferujemy na sprzedaż ładne, duże mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

2 550 zł42 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Gazowej 66 (tarnogaj) we Wrocławiu *powierzchnia 42 m2 *parter *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *salon: kanapa, stół z krzesłami, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 256 985 zł89 m² 14 187,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni niemal 90 mkw w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od Rynku! Inwestycja dla tych, którzy lubują się w budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkową nieruchomość premium niezwykły Loft Opera, znajdujący się w zabytkowej kamienicy Sachsów we Wrocławiu. Ten przestronny loft o imponującej wysokości 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

904 320 zł47 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

1 026 452 zł52 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Kleczków,Wrocław

986 920 zł58 m² 16 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024