dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

658 690 zł51 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux | 2 pok. | garderoba | ogródek!.|.| Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 998 zł36 m² 13 888,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum /lux/2pok/lux!top okazja! Polecamy na sprzedaż na Przedmieściu olawskim ul. Więckowskiego. 33,36m2 , pelna własność z księgą wieczystą bez obciążeń, kamienica po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

999 182 zł103 m² 9 727,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Lipie Piotrowskiej w pobliży rzeczki. Na mieszkanie trzypoziomowe skłąda się: parter: garaż, korytarz, klatka schodowa I Piętro: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

689 000 zł39 m² 17 826,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38.65 m2, z loggią. Mieści się ono w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 990 zł32 m² 13 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

1 548 899 zł82 m² 19 004,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English bellow Spektakularny widok na Odrę z 10. piętra daje poczucie ekskluzywności. Mieszkanie na 10 piętrze składa się z: pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Witam, mam na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie w cichej okolicy przy ulicy Gajowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po stronie skierowanej na zamknięte podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

1 000 000 zł81 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Legnicka koło Magnolii. Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe aktualnie przedzielone na 2 szt. jedno to kawalerka z aneksem kuchennym , łazienką i osobne wejście plus hol. Drugie to dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

689 876 zł61 m² 11 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Informacje O mieszkaniu: powierzchnia mieszkania: 60,90 m2 Termin realizacji: 2025-03 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko przykładowe). Lokalizacja: wrocław Oporów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

2 200 zł30 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na szczepinie Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, z 1993 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł41 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany na Wrocławskim przedmieściu Oławskim. Dwu pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie, psie Pole ul. Młynarska, pierwszy najem! Zapraszamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł29 m² 12 749,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Top 1-pok 29m2 Krzyki- ul. Sudecka Piwnica` Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Brochów,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. 50m do Parku 32mkw 1 pietro na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Mieszkanie znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 237 600 zł57 m² 21 800,20 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

798 000 zł84 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wrocław ołtaszyn zwycięska 2 pokoje 70M2- taras 8M2- piwnica 14M2 2 piętro Polecam Państwu przepiękny apartament na Ołtaszynie ul. Zwycięska we Wrocławiu. Eleganckie i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zyndrama z Maszkowic

Śródmieście,Wrocław

999 999 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: małgorzata Tracz pm silesia nieruchomości Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

755 000 zł51 m² 14 900,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż wygodne mieszkanie dla pary lub rodziny O pow. 50.67 m2 ul. Kolumba, wrocław - inwestycja Olimpia Port, osiedle kompleksowo zaplanowane przez prestiżowego dewelopera Archicom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Pilczyce,Wrocław

925 000 zł70 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details, english version below. Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! informacje podstawowe Cena : 925 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 74,69 m Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Liczba pokoi : 3 Dodatkowe atuty: duży salon z aneksem kuchennym, dwa balkony, widok na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 995 000 zł70 m² 28 297,90 zł/m²

 

Piętro:31/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

31 piętro skytower / piękny widok na miasto i góry Polecamy na sprzedaż mieszkanie w Sky Tower na 31 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta i góry. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

729 000 zł55 m² 13 310,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wrocław, jagodno - ul. Drabika 107 Na sprzedaż świeżo wyremontowane wyposażone 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,77 m2 (blok z 2023 r., inwestycja Dom Development). Mieszkanie szczytowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 466 337 zł81 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, narożne mieszkanie z widokiem na rzekę i kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: tarnogaj/ ul. Piękna * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 31 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona. * piętro: 8/8, blok z windą, * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, wyjątkowy taras 55m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

570 000 zł41 m² 14 039,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu, komfortowego mieszkania w kamienicy na Śródmieściu w super lokalizacji Wrocławia. Nieruchomośc na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

1 119 000 zł80 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowanie na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie, wykończone w niezwykle wysokim standardzie. Apartamentowiec oddany do użytku w 2017 roku z windą. Dopracowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Stare Miasto,Wrocław

814 900 zł46 m² 17 715,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2-Pokojowe Mieszkanie z Garderobą na Sprzedaż w Okolicach ul. Wysokiej we Wrocławiu! Opis nieruchomości: powierzchnia: 46 m , położone na 5. piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

855 000 zł85 m² 10 032,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja, podpisz umowę do końca sierpnia , A otrzymasz aż 95tyś rabatu na zakup mieszkania (10%)! nie zwlekaj I kup swoje lokum W atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Ołtaszyn,Wrocław

875 000 zł61 m² 14 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m2 na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym (22.8 m ) * sypialni (13.7 m ) * biura (11.8 m ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogórkowa

Klecina,Wrocław

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wykończone w wysokim standardzie, przestronne z dużym balkonem! Słoneczne i przestronne mieszkanie położone jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2014 roku z wjazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

628 500 zł59 m² 10 616,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ołtaszyn/parafialna/premium/krzyki/2 pok./balkon/garaż/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 883 980 zł131 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: przedmieście Oławskie, ul. Madalińskiego Metraż: 33 m2, piętro: 3 Dostępne: od zaraz Obowiązuje: najem okazjonalny Polecam na wynajem mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 500 zł61 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. nr. Pfrn 28679 otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy niedaleko centrum. Blisko terenów rekreacyjnych i parków, m.in. Parku Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrzeszowska

Osobowice,Wrocław

675 000 zł43 m² 15 785,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,76 mkw, zlokalizowane przy ul. Ostrzeszowskiej we Wrocławiu. Nowe mieszkanie z 2022 roku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić na wynajem słoneczne, w pełni wyposażone, świetnie skomunikowane mieszkanie, znajdujące się w znakomitej lokalizacyjnie części miasta przy ulicy Hubskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Krzyki,Wrocław

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pokojowe,nowe,balkon,garaż podziemny.Do wynajęciaNOWE 2pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym/w cenie/.,na 1-szym piętrze.Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 000 zł56 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Top Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej.