dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

750 000 zł53 m² 14 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,10 m² 16 963,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy! Mieszkanie ( status prawny: lokal użytkowy) 2-pokojowe o pow. 47,1 mkw w wyjątkowej lokalizacji- tuż nad Odrą, na kameralnym i prestiżowym osiedlu "miasto Marina". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 900 zł36,15 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła, inwestycja stanowi kompleks nowych.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł29,84 m² 13 572,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 060 000 zł83,17 m² 12 744,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,17 m , znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej inwestycji deweloperskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł93,80 m² 11 727,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 93,8m2 przy ul. Oławskiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja Zaledwie 2 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł45 m² 16 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , położone w budynku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2. pietrze budynku ( 2019 rok ) z windą. Nieruchomość jest jasna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł69,28 m² 22 502,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność w sdp Nieruchomości! Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 127 zł55,39 m² 11 990,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jasne, dobrze doświetlone, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie po kapitalnym remoncie, w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum, tuż przyrynku. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

932 733 zł46,66 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25,50 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Wrocławskim Starym Mieście, tuż przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Doskonałe pod inwestycję na najem krótko, lub długoterminowy z racji lokalizacji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,24 m² 70,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: kameralna inwestycja z 2021 roku zlokalizowana na wrocławskim Brochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek zlokalizowany 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,13 m² 16 315,43 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł46,23 m² 23 577,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Central Park Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie wykończony apartament o powierzchni 46,23 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje tuż przy terenach rekreacyjnych w cenie promocyjnej Zielone osiedle / Ogrzewanie miejskie / Winda / Wygodna komunikacja Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł38,24 m² 16 945,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,24mkw zlokalizowane na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł37,40 m² 18 422,46 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie dwa pokoje plus balkon. Duży pokój z aneksem kuchennym. Apartament położony na prestiżowym i oryginalnie zaprojektowanym osiedlu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

916 428 zł62,68 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45,20 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,48 m² 12 729,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe w szeregu na Oporowie! Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.   Opis.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł54 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze. Składa się z: salonu z kuchnia 19m pokoju 13m pokoju 9m kuchni 5m przedpokoju 8m tarasu 18m. komórki lokatorskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł71,40 m² 182 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia piękne, luksusowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w wieżowcu 24 piętrowym. Powierzchnia mieszkania to 71,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł33,14 m² 16 988,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2 pokoje/ 33m2/ Jagodno ul. Drabika / Mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Cena 563 000 zł Miejsce postojowe 45 000 zł Nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,60 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na 11 piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Chociebuskiej. Słoneczne wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł33,47 m² 25 993,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w budynku Apartamenty księcia witolda , 600 metrów od Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Nieruchomość Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 423 380 zł67,78 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie posiada widok na wrocławski Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł86 m² 12 779,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł84,74 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, trzy pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, przy ul. Paniowickiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków położonych na obrzeżach Lasu Pilczyckiego,na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,13 m² 16 315,43 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 883 980 zł131 m² 22 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 440 zł69,74 m² 11 807,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,47 m² 15 926,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł128 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Słoneczne Mieszkanie 4 Pokoje (72,00 m2 ) + Antresola ( 56 m2) z ogrodem (70m ) - Leśnica k. Wrocławia! Bez podatku pcc i prowizji. Pełna Własność | Czynsz: niski (ok. 380 zł) Pełna, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł72,40 m² 13 812,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Robert Kordowski   Nr licencji pfrn 22980 Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane przez dwie architektki. Otoczenie nieruchomości Bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,90 m² 12 311,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie 64,9 m | ul. Rydygiera | Nadodrze Wrocław Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł44,08 m² 14 269,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij