dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Leśnica,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 687,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 80 m2 z balkonem i loggią Miejsce to idealnie sprawdzi się dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł24 m² 98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na kępie mieszczańskiej na wynajem Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie. Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe mieszkanie z antresolą, która pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolkowska

Popowice,Wrocław

469 000 zł26 m² 17 900,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka (lokal) znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji, zielonej, spokojnej okolicy, blisko ul. Bolkowskiej. Gotowiec inwestycyjny. Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu na wrocławskim Gaju. Mieszkanie posiada 2 pokoje (wyposażone w rolety zewnętrzne) i salon z aneksem. Szczegóły: - 60 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocławski rynek klimatyzacja winda balkon monitoring - recepcja miejsce parkingowe W cenie komórka lokatorska W cenie media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Borek,Wrocław

790 000 zł51 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania 3-pokojowego w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

3 500 zł50 m² 69,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem Komfortowego 3-Pokojowego Mieszkania we Wrocławiu Lokalizacja: ul. Kajdasza, jagodno, wrocław Oferuję na wynajem piękne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piesza

Różanka,Wrocław

1 275 000 zł74 m² 17 229,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 74m2 znajdującego się na Różance, w prestiżowej inwestycji z 2015 roku, wybudowanej przez renomowaną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

285 000 zł18 m² 16 248,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 17,54m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem na zieleń. Usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 010 zł116 m² 10 258,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce do życia dla rodzin szukających praktycznych układów w spokojnej i zielonej okolicy! Inwestycja to kameralne osiedle, składające się z domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

970 800 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim z dwoma balkonami w inwestycji oddalonej o ok. 2 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 186 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 2- pokojowego mieszkania w nowym budownictwie, na jednym z najbardziej interesujących osiedli Wrocławia, przy ulicy Rafała Wojaczka. Mieszkanie na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 919 zł59 m² 15 278,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top!hit! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 499 999 zł84 m² 17 755,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Rybnickiej, na osiedlu położonym bezpośrednio przy Parku Wschodnim. Mieszkanie posiada swój indywidualny styl, każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis: na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Maślicach Załączone rzuty przedstawiają możliwości zagospodarowania pomieszczeń. Najważniejsze informacje: - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

671 167 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55m2 mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku położonym w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

655 024 zł43 m² 15 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Funkcjonalne mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

366 999 zł49 m² 7 474,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49m2, mieszczące się na 1-szym piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

599 999 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jagodno | 2pok | Garaż | do wprowadzenia! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2. Położone jest na jednym z osiedli, prężnie rozwijającego się Jagodna ul. Buforowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

389 999 zł52 m² 7 485,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

621 000 zł57 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie do własnej aranżacji. Dzięki dużym oknom i dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest dobrze doświetlone. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

539 999 zł41 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lipa piotrowska/taras/waniliowa/premium/tanio/obniżona cena!/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 231 692 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 473 425 zł81 m² 18 087,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,46 m2 z loggią - z widokiem na rzekę! Inwestycja została zaprojektowana tak aby Twoje życie było łatwiejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Pilczyce,Wrocław

999 900 zł70 m² 14 284,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! informacje podstawowe Cena : 999 900 zł + 50 000 zł za 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

820 000 zł58 m² 14 106,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58.13 m (w tym 2,79 m komórki lokatorskiej) w świetnej lokalizacji Wrocławia - Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

549 525 zł26 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

909 000 zł67 m² 13 571,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

449 995 zł42 m² 10 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 + 16m2 strych nieużytkowy, pełniący funkcję schowka. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

779 993 zł55 m² 14 285,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oltaszyn lux/3pok/agrestowa/garaz/komorka/hit! polecamy mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,56 m2 na wrocławskich Partynicach przy ulicy Agrestowej./zwycieska Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 + około 7 m2 powierzchni pod skosami 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 990 zł26 m² 17 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Idealne pod inwestycję! | Starter | Grunwald!. Polecam na sprzedaż lokal w budynku Starter1, oddane do użytku w 2014 roku po kapitalnym remoncie budynku. Mieszkanie było remontowane po wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

629 990 zł56 m² 11 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 995 zł32 m² 13 103,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.