dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 725,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowy apartament w budynku z 2010 roku usytuowany na wrocławskim Gaju. Powierzchnia po podłodze aż 82 m2. - dostęp do mieszkania bez barier i schodów. - wszystkie okna wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

606 000 zł42 m² 14 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy Alei Śliwowej. Mieszkanie jest częścią inwestycji Ritmo Park z 2018 roku. Znajduje się obok Parku Świetlików. Skład lokalu: - pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże tarasy/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

782 000 zł40 m² 19 550 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na trzecim piętrze w komfortowym budynku 8- piętrowym z 2023r. Na klatce cichobieżne windy, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

729 000 zł64 m² 11 467,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w Zakrzowie. Ostanie wolne mieszkania z ogródkiem. Spójrz na zdjęcia i zobacz jak osiedle pięknieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie, 4 km od ścisłego centrum na Śródmieściu oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28616 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 000 000 zł67 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 5 minut spacerem do O.TUMSKIEGO BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH DOSTĘP DO KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ I AUTOBUSOWEJ - Nowoczesny Obiekt z Elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 71,30m2 położone jest na piątym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

494 995 zł40 m² 12 282,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2pok. z dodatkową powierzchnią / antresola Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu - tuż przy granicy Wrocławia, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

479 995 zł41 m² 11 594,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Kutrzeby / duży balkon , widok na zieleń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/grabiszyn Ilość pokoi:2 Metraż: 36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 (winda) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie słoneczne dwu pokojowe na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji! Opiekun oferty: umów się na bezpłatną prezentację! Poznaj jedną z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych inwestycji we Wrocławiu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

1 199 990 zł91 m² 13 186,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z kuchnią oraz jadalnią - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc. Na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

609 399 zł49 m² 12 487,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Otaczająca Przyroda: parki, trasy rowerowe, basen wks Śląsk - dla aktywnych i miłośników spokoju. Blisko Usług i Zakupów: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 300 zł54 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, 53,6 m2 dwa pokoje + salon z aneksem Oddane do użytku w 2020 r. Salon z aneksem kuchennym, w pełni wyposażony, agd w zabudowie, sypialnia: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

955 000 zł67 m² 14 273 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, z dwoma balkonami, znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na Tarnogaju. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 475 zł53 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Klecina,Wrocław

560 000 zł38 m² 14 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,61m2 * salon z aneksem kuchennym * sypialnia * łazienka ( prysznic, pralka) * przedpokój * duży balkon * do mieszkania przynależy miejsce na parkingu naziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

869 000 zł61 m² 14 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię niepowtarzalnym stylem, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykończenia? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 61m , które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

747 050 zł36 m² 20 722,60 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 36,05 m2, położony na piątym piętrze prestiżowej inwestycji odra Tower w samym sercu miasta. Zalety apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brossa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: uz *mieszkanie w prestiżowej inwestycji Apartamenty Skowronie *wysoki standard wykończenia *40m2, drugie piętro, balkon *miejskie ogrzewanie *miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

710 000 zł50 m² 14 234,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 49,88 m2; na 1 piętrze. Mieszkanie składa się: salonu z aneksem kuchennym 26,56 m2 sypialni 12,98 m2 przedpokoju 5,11 m2 łazienki 5,05 m2 do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 880 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: robert Kordowski tel. Kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,20 m2 znajduje się na trzecim piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

1 098 555 zł86 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu. Oferta bez pcc! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Planowane zakończenie budowy: grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

359 990 zł24 m² 15 012,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka!.!TOP|. Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł60 m² 12 021,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

744 500 zł69 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez Pcc z ogródkiem/nowe wojnów/parking/cisza Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

2 199 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam na wynajem 2 pokojowe na ul. Popowickiej (popowice-Fabryczna-Północ) pierwszy najem po remoncie W skład mieszkania wchodzi: -Salon połączony z kuchnią -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy o optymalnej pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

980 000 zł71 m² 13 894,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Samo centrum miasta 2tarasy+parking/rynek polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w ścisłym Starym Mieście Wrocławia (ok. 100 metrów od Rynku), ul. Więzienna. Budynek - galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

579 001 zł403 m² 1 436,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne po remoncie na Brzeskiej/cena do końca maja cena wzrośnie na początku czerwca, po remoncie klatki oraz elewacji budynku Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Fabryczna,Wrocław

3 400 zł45 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. Tutaj płacisz nie za mieszkanie, a za fenomenalny widok, który będzie Cię witał każdego dnia i słońce, które Cię nie opuszcza. Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

3 000 000 zł117 m² 25 641 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie o powierzchni 117 m2, zaaranżowane w nowoczesnym stylu, z cudownym widokiem na rzekę i panoramę Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij