dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

628 801 zł50 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Poświętne/premium/poświęcka/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 690 000 zł68 m² 24 773 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agent prowadzący tel: przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji z 2018r Bulwary Książęce zlokalizowanej przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: apartament w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

577 200 zł39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem. Opiekun oferty: sandra Sadowska tel. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 39,00m2 znajduje się na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

829 999 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe Żerniki/ lux /3 pok /garaz komporka winda! Mieszkanie położone jest na modelowym osiedlu Nowe żerniki/wuwa 2 we Wrocławiu. Przemyślany projekt i nowoczesna architektura doskonale komponują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Jeleniej informacje podstawowe Cena: 479 000,00 zł Metraż: 32,8 m2 + balkon Ogrzewanie : Miejskie co Blok: 1980r. Mieszkanie spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 007 600 zł67 m² 15 072,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

527 207 zł42 m² 12 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu przestronne studio zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada balkon, ma otwartą przestrzeń, osobną sypialnie, dużą łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

644 000 zł51 m² 12 702 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone na osiedlu Maślice o kameralnej willowej zabudowie, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

1 070 000 zł71 m² 15 168,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

W centrum, przy Uniwersytecie/idealne na booking polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w ścisłym Starym Mieście Wrocławia (ok. 100 metrów od Rynku), ul. Więzienna. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,73m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie tuż obok Parku Bieńkowickiego. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

567 688 zł47 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 -pokojowe słoneczne mieszkanie, które wyróżnia się dużym ogrodem. To doskonała nieruchomość dla osób ceniących sobie bliskość natury, prywatność i możliwość cieszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miechowska

Złotniki,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 611,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Złotniki, w pobliżu ulicy Miechowskiej. Mieszkanie urządzone, zadbane, mierzące 39,01m2, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

567 000 zł61 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Zapraszamy do zakupu nowego, funkcjonalnego mieszkania z trzema pokojami, zlokalizowanego na parterze w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do odbioru! We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

498 561 zł42 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla pary lub singla o powierzchni 42,25 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

399 000 zł32 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w Centrum miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4m2 znajduje się na 9 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

566 048 zł37 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

619 930 zł63 m² 9 840,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne o powierzchni 63 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy na Lipie Piotrowskiej! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Borek,Wrocław

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbana kamienica, 3 pokoje Borek,wynajem Polecamy na wynajem piękne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy na wrocławskim Borku. Mieszkanie znajduje się przy zacisznej uliczce Saperów, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

519 000 zł26 m² 20 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż piękną i bardzo przytulną kawalerkę o łącznej powierzchni 25,5m2. Kawalerka usytuowana jest na 3 piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2015r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

492 200 zł37 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jasne 36,6 m2, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

684 648 zł66 m² 10 439,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

554 000 zł37 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 047 160 zł45 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcielibyśmy przedstawić Państwu luksusowy apartament, w najbardziej prestiżowej lokalizacji na Dolnym Śląsku. Quorum - bo taką nazwę nosi inwestycja, to największy na Dolnym Śląsku projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

765 595 zł64 m² 11 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego. Brak pcc Opiekun oferty tel. Mieszkanie na kameralnym osiedlu z niską 2 piętrową zabudową willi miejskich. Trzypokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

477 240 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskim Brochowem. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

729 998 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 249 000 zł65 m² 19 245 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Odra Tower bezpośrednio w centrum Wrocławia! zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 088 zł65 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 247,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

587 000 zł42 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,4mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 21,4mkw, sypialnia 12,5mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kompletnie wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Popowicach, na siódmym piętrze budynku przy ulicy Jeleniej. To idealne rozwiązanie zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł47 m² 18 109 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Świetnie zaaranżowane o wysokim standardzie wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z ładną panoramą - 1,4 km od Rynku! Otoczenie nieruchomości: - inwestycja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł32 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

631 488 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,78 m2 w stanie deweloperskim. Układ funkcjonalny nieruchomości Przedpokój 9,94 m2 Pokój z aneksem kuchennym 38,14 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

545 665 zł52 m² 10 433 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru 4q2024 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości Na osiedlu znajduje się profesjonalnie wyposażony, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

562 050 zł60 m² 9 342,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne o powierzchni 60,16 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

633 044 zł40 m² 15 826,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Boho, minimalizm, nowoczesność - co kto lubi! Niezależnie jednak od stylu, podstawowymi aspektami, na których zależy większości z nas jest funkcjonalność, komfort i wygoda. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mińska

Muchobór Mały,Wrocław

869 000 zł60 m² 14 578,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie z 2016 roku o powierzchni 59,61 m2, i piętro Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 19,23 m2 - sypialnia I - 14,36 m2 - sypialnia II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 000 zł100 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 100m2 na piątym piętrze apartamentowca w centrum miasta. W cenie mieszkania 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.