dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 179 100 zł45 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śrutowa

Nadodrze,Wrocław

5 500 zł65 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie zapraszam do wynajęcia nowe, 3-pokojowego mieszkanie z dwoma łazienkami. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 001 zł32 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja | Kawalerka/32m2 | /więckowskiego top Polecam na sprzedaż kawalerkę w kamienicy o pow.32 m2. Salon 22 m2, wypoczynek skórzany, stół krzesła, meble .kuchnia wyposażona w piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

511 390 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,49 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 z balkonem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Różanka. Idealna propozycja dla singla lub pary. Atuty: - nowe budownictwo - Cicha okolica - Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 188,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na Lipie Piotrowskiej, w bloku z 2016 roku. Lokal mieści się na parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie dwustronne z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

666 900 zł70 m² 9 498,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

729 000 zł52 m² 14 019,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł59 m² 16 084,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe ostatnie mieszkanie w przepięknej inwestycji, z zachowaną historyczną zabudową i w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego w samym centrum Wrocławia! Numer mieszkania: C41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 004 zł32 m² 12 353,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja | Kawalerka 32m2 | /centrum- więckowskiego- polecam na sprzedaż kawalerkę w kamienicy o pow.32 m2. Salon 22 m2, wypoczynek skórzany, stół krzesła, meble .kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

749 998 zł59 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux- krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Balkon/ Garaż_ Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 249 000 zł65 m² 19 245 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Odra Tower bezpośrednio w centrum Wrocławia! zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

660 000 zł42 m² 15 904 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ekskluzywne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50 m2 na nowoczesnym osiedlu nad Odrą. Idealne dla osób szukających starannie wykończonego mieszkania z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w ocieplonym bloku z 2003 roku. Idealne dla osób szukających jasnego mieszkania w spokojnej okolicy z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

709 000 zł61 m² 11 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z dwoma balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 000 zł66 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon/ Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

452 639 zł32 m² 14 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wrocław, gaj ul. Żegiestowska - Oferta Kawalerki (lokal z funkcją mieszkalną) o powierzchni 32,09m2 to jeden duży pokój z kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Maślice,Wrocław

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top-lux 2-pok 42m2 Balkon Garaż Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 42m2 w dzielnicy - Maślice, ulica - Zawidowska. Sprzedam nowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, słoneczne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

479 999 zł36 m² 13 370,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021! Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice Małe,Wrocław

571 408 zł41 m² 13 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Maslice piekne lux przy park/2018/garaz!top! poledcam Dwupokojwe mieszkanie o powierzchni 39,82 m2 z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2018 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

591 006 zł46 m² 12 904,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oltaszyn Piekny apartament z tarasem45m2! polecam sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,31 m parter w 2-piętrowym bloku z 2012 rokuwrocław, ołtaszyn, ul. Opalowabalkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

619 999 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Krzyki piekne 2 pok/lux 28m2/garaz! polecam na sprzedaz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Jagodno, przy ulicy Kopycińskiego , we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita 38,12 m . Świeży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. 3 pokojowe mieszkanie w Radomierzyce. Ładnie urządzone, z prywatnym i bardzo przyjemnym ogrodem. Nowoczesny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 991 zł48 m² 14 412,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 141 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

528 999 zł39 m² 13 704,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/PREMIUM! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 188 956 zł73 m² 16 273,70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja lokalizacja/browary Wr. balkon+2 miejsca Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 998 zł24 m² 15 042,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł116 m² 6 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 116 m 2 na spokojnym, rodzinnym osiedlu! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 801 zł54 m² 8 968,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojnów,Wrocław

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja świąteczna tylko 599000zł. Zapraszam do obejrzenia inwestycji w Nadolicach Wielkich, gdzie mieści się inwestycja 10 mieszkań z ogrodami. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 347,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!.|. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze przy alei Śliwowej. Jego atutem jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

518 000 zł39 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja wśród drzew I zieleni apartamenty Z przestronnymi tarasami I ogródkami dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalne rozkłady pomieszczeń Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

779 000 zł72 m² 10 839 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 4 pokojowe, zadbane mieszkanie z 2 balkonami przy ul. Waniliowej. Informacje podstawowe Cena: 779 000 zł Metraż: 71,87 m2 + 1,92 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

528 998 zł38 m² 13 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław : ul. Piękna / Krzyki-Huby Ilość pokoi: 2 Metraż: 47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 Winda: tak Informacje dodatkowe: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 204 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mam przyjemność zaoferować Państwu piękne mieszkanie w centrum miasta, wykończone w bardzo wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

497 484 zł26 m² 19 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja klasy premium zlokalizowana w Centrum Wrocławia, 600m od Wrocławskiego Rynku!. Ten prestiżowy apartamentowiec, powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

597 627 zł57 m² 10 501,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.