dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

538 824 zł31 m² 17 602,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,61 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 339 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Psie- pole - ul. Odolanowska/stoczniowa. Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla, w sąsiedztwie zieleni , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

509 309 zł41 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

600 000 zł47 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Aleja Pracy. Nieruchomość składa się z : - 3 pokoi, - aneksu kuchennego - łazienki - holu Bezpłatny parking dla mieszkańców bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z przeszkolonym salonem dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: wyjątkowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 67 mkw znajdujące się na ul. Brodzkiej we Wrocławiu, dzielnica pracze odrzańskie. Zachwycające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

684 085 zł58 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

CO sprzedajemy? Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim z balkonem (4,5 m2) w inwestycji oddalonej o ok. 6,5 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

590 000 zł33 m² 18 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Partynice 2-pok/ 37 m2 Bez pcc Przedstawiamy Państwu 2-pok apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Park Klecina przy ulicy Partynickiej. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 288 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp265-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo balkon ok. 4 m2 winda wszystkie media miejskie funkcjonalny układ pomieszczeń naziemne miejsce postojowe W cenie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 999 zł51 m² 13 681,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

785 733 zł84 m² 9 388,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z ogródkiem i parkingiem położony w budynku bliźniaczym z czterema mieszkaniami (2 na górze i 2 z ogródkiem na dole), każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

999 000 zł79 m² 12 577,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż duże, komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 79,43 m2 z przynależnym, dwustronnym (25,31 m2) balkonem, znajdujące się na nowym osiedlu oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

860 776 zł65 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim z dwoma balkonami w inwestycji oddalonej o ok. 2 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Krzyki,Wrocław

1 387 000 zł85 m² 16 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż, elegancki apartament wykończony pod klucz w centrum Wrocławia. Realizacja wykończenia - 3 miesiące Przedmiotem oferty jest elegancko urządzony apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, ( pokoje przechodne pierwszy pokój z aneksem kuchennym z niego przejście do drugiego pokoju z garderobą) do mieszkania przynależy piwnica , balkon ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

693 186 zł39 m² 17 571,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 46,08 m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu z ogrodem (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 998 zł23 m² 15 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

665 001 zł57 m² 11 687,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Premium 2-pok/ 56,50 m2 Garaż Lipa Piotrowska! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (deweloper Dach-bud, blok z 2017 roku, ulica Czarnuszkowa) o powierzchni 56,50 m2, które znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

798 000 zł64 m² 12 410,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 64,3m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim , blisko ul. Leopolda Tymanda ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 997 zł58 m² 11 730 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

528 997 zł38 m² 13 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 997 zł53 m² 9 344,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 997 zł49 m² 14 353,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł52 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

MAgnolia 2 pokoje /50m2/ piwnica /balkon nowy 2009 Mieszkanie 2 pokojowe z 2009 roku. Zaletą mieszkania jest dobra lokalizacja w centrum miasta. W przypadku biur nieruchomości kontakt już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

619 990 zł89 m² 6 950,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Segment/ szereg / 5 pok. + ogródek / koniec budowy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Obecnie trwa etap zakończenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 35 *po sąsiedstwu Politechnika Wrocławska, uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy *w pobliżu mnóstwo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł40 m² 11 670,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

528 995 zł38 m² 13 884,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/PREMIUM! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 323 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w garażu podziemnym, komórka +klimatyzacja. Usytuowane na urokliwym, dobrze skomunikowanym osiedlu z pełną infrastrukturą, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

689 998 zł48 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne mieszkanie / 2 pokoje, garaż + komórka top Osiedle / piękne mieszkanie, garaż + komórka Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

616 298 zł44 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 44,10 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 165 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Licencja pfrn 28424 tel. 3 pokoje z ogromnym tarasem w Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 45,5,1 m2 znajduje się na 3 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

629 000 zł48 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z niesamowitym widokiem na las! Usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2004 roku. Położone na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

945 000 zł69 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe, ciche mieszkanie w samym centrum miasta, położone na trzecim piętrze, o powierzchni 68,97 m2, położone na Nadodrzu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

809 000 zł57 m² 14 245,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg235-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - łazienka i osobne wc - balkon ok. 8m2 - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 540 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp276-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł150 m² 16 306,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

458 000 zł28 m² 16 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum z własnym zapleczem.