dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł30 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok/kamienica po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,50 m2 znajduje się na 3 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 579,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/2pok./top/duży ogród/autobus/lux. Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, piękne mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki, z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na ul. Waniliowa Lipa Piotrowska, wrocław Lokalizacja : ul. Waniliowa Lipa Piotrowska, wrocław Typ nieruchomości : Mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie jest dostępne od zaraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

670 001 zł58 m² 11 549,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium/ 3 pokoje- 58m2/ Tereny Zielone/ Garaż/ Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą przy ul. Kaparowa (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 850 000 zł96 m² 19 270,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż dużego mieszkania / apartamentu w sąsiedztwie Sky Tower Zakup bez podatku pcc oraz prowizji. Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 95,81m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 Luksusowy apartament z tarasem 25 m2 w ścisłym centrum Wrocławia! Klucze w biurze! Otoczenie nieruchomości: idealna, tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

677 474 zł57 m² 11 801 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: idealne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 57m2, z piękną dużą loggią. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,41m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich Sołtysowicach. Trzypiętrowy budynek z windą. Mieszkania o metrażach od 25mkw do 71mkw. Przemyślane rozkłady mieszkań. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

899 000 zł83 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o projektowanej powierzchni ok. 83,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

875 357 zł74 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74,49m2 z dwoma balkonami, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 069 660 zł68 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez pcc Opiekun oferty: aleksandra mendel tel. Do odbioru w lipcu 2023! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

705 000 zł70 m² 10 071 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, świetna ekspozycja. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 70 m2 znajduje się na 1parterze Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 65m2 położone blisko ul. Nyskiej na osiedlu Tarnogaj ( Dzielnica-Krzyki) we Wrocławiu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

488 790 zł37 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 73 m2 położone blisko ul. Łomnickiej na osiedlu Stabłowice ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Psie Pole,Wrocław

397 343 zł26 m² 15 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż kawalerka położona na Śródmieściu, blisko Ostrowa Tumskiego i Wyspy Słodowej przy ul. Paulińskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

609 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie na wrocławskim Jagodnie Metraż: 50,75m2 Piętro: 2 z 3 bez windyrok budowy: 2017 Opłaty: czynsz 570 zł (w nim zaliczki na wodę, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

601 000 zł41 m² 14 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jasne,funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł50 m² 14 991 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux | Krzycka | 3 pok. | taras! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku 4-piętrowym z windą na zamkniętym osiedlu "na Krzyckiej". Gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

963 400 zł67 m² 14 396 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: natalia Ród tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc mieszkanie W zrewitalizowanej kamienicy W centrum 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagrodnicza

Strachocin,Wrocław

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Układ mieszkania: - pokój nr 1 - pokój nr 2 -łazienka -balkon -przedpokój Najważniejsze informacje - ogrzewanie: miejskie - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

750 000 zł77 m² 9 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie na ulicy hallera / top-lokalizacja / inwestycja pod wynajem / gotowe do wprowadzenia/tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,17 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

440 000 zł47 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o powierzchni 46,60 m na Wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki z wc, - przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

550 000 zł54 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ciche mieszkanie na zamkniętym osiedlu W ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,99 m2 , usytuowane na I piętrze w nowym budownictwie. Budynek II piętrowy, wybudowany w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 007 000 zł67 m² 15 029,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia.5 minut pieszo od Ostrowa Tumskiego i 15 minut od Rynku. Atuty Inwestycji Doskonała lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

899 000 zł102 m² 8 848,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni 101,6m2. Nietypowa nieruchomość znajduję się na Krzykach- ulica Wietrzna. Nowe budownictwo, zadbany budynek z 2003roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie / 2 pokoje / Wrocław - Corte Verona / na wynajem! Wynajmę przytulne mieszkanie "z duszą". Mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne (ekspozycja płd.-zach.), znajduje się praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Partynice,Wrocław

665 000 zł54 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni na Partynicach. Osiedle dwupiętrowych budynków z alejkami i placem zabaw. Ogromnym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

536 998 zł37 m² 14 672,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Centrum/plac legionów/kolejowa/3 pok./PIWNICA/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, dwustronne, rozkładowe, słoneczne, o pow. 36,6 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 001 zł65 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64m2/lux premium/garaz!top Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Bezpośrednio od właściciela - Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 090 000 zł53 m² 20 722,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż , Jedyny w swoim rodzaju apartament 2pokojowy. Położony w prestiżowej okolicy przy ul. Księcia Witolda, 5 min spacerem od Rynku. Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

360 000 zł27 m² 13 229,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Hit / Kawalerka / duży balkon / Muchobór Mały Posiadamy na sprzedaż kawalerkę z aneksem kuchennym i dużym balkonem - ok. 9m2. Bardzo jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 27,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Home Brand oferuję do sprzedania 3-pokojowy apartament na starym mieście przy ulicy Litomskiej. Apartament: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który ma ponad 30m2 - 2 sypialnie - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

408 998 zł24 m² 17 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł63 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Hit / Premium / 3 pokoje / balkon / Muchobór W. Posiadamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim w kameralnym 3-piętrowym budynku z 2009 roku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 999 zł76 m² 11 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pok. | ogrody grabiszyńskie! Polecam przestronne mieszkanie w Ogrodach Grabiszyńskich o powierzchni 76.2 m2. Mieszkanie jest położone na II piętrze i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

777 920 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 30 m2. To idealna propozycja dla miłośników loftowego designu, którzy pragną żyć w przestrzeni pełnej stylu i funkcjonalności. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij