dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 000 zł44 m² 18 225,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż- komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Powierzchnia: 43,84 m + duży, funkcjonalny taras Układ - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

784 900 zł43 m² 18 249,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Tak, dobrze czytasz w tym mieszkaniu wszystko jest otwarte, poza jednym miejscem drzwi do łazienki. Bo nawet najbardziej otwarte serce czasem potrzebuje prywatności. To mieszkanie jest dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

790 590 zł96 m² 8 264,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

666 750 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu położone na I piętrze. Atuty inwestycji: funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konińska

Fabryczna,Wrocław

353 421 zł25 m² 14 119,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

II etap inwestycji w zachodniej rozwojowej części Wrocławia Kawalerka idealna dla studenta na start lub pracującego singla Mieszkania gotowe do odbioru 30.06.2026 I etap zakończony przed czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

764 904 zł66 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania są gotowe oddane do użytkowania. To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

493 714 zł37 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni - do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny 36,89 m . Nowe budownictwo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilkaska

Maślice,Wrocław

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji na wrocławskich Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 399 000 zł104 m² 23 045,20 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 000 zł49 m² 16 426,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż- komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Powierzchnia: 48,64 m + balkon Układ - salon z aneksem kuchennym 27,11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Różyckiego

Zalesie,Wrocław

2 361 290 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie Z prywatnym terasem Bez prowizji | Bez podatku pcc | Atrakcyjna lokalizacja | Prywatny taras | Widok na Park Szczytnicki | Stan deweloperski | Dostępne od ręki ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 000 zł79 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł71 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokoje Z balkonem - pierwszy najem W kameralnej inwestycji Pierwszy najem | Gotowe do zamieszkania | Cicha okolica | Balkon | Komórka lokatorska | Nowe budownictwo Przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu 2400 brutto miesięcznie. Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

415 896 zł27 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł54 m² 12 414,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokrzańska

Fabryczna,Wrocław

1 490 000 zł151 m² 9 862,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie/dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, centrum, haukego-Bossaka. Apartamentowiec, blisko tramwaj, rynek, plac Grunwaldzki. Klimatyzacja, internet! Komfortowe mieszkanie na wynajem w sercu miasta! Lokalizacja tego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

675 000 zł47 m² 14 228,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m 2 z 2 balkonami na 2 piętrze 3 -piętrowego bloku z windą z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (pow. całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok. 30 m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

675 000 zł47 m² 14 228,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 648 zł38 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem (w opcji), w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

420 320 zł30 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

934 092 zł96 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie jak dom Wrocław Lipa Piotrowska. W ramach inwestycji powstały dwa rzędy mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 95 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 009 000 zł80 m² 12 622 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty! Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

571 207 zł43 m² 13 256,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

641 700 zł78 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

730 950 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 700 zł65 m² 13 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy, we speak ua/pl Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelisko,Wrocław

1 180 000 zł101 m² 11 718 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie o pow. 100.7 m2, położone na wrocławskim Zgorzelisku, przy ul. Kurlandzkiej. Dlaczego warto tu zamieszkać? To mieszkanie to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szafera

Ołtaszyn,Wrocław

1 850 000 zł161 m² 11 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wrocław - Ołtaszyn | Apartament Premium | 124,5 m + garaż 36,5 m Prezentowany apartament to przemyślany projekt i realizacja na wysokim poziomie. Właściciele od początku urządzali to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

ul. Tadeusza Rejtana 5, wrocław-Stare Miasto, wrocław, dolnośląskie (mieszkanie wynajem) Cena:2 900 zł (64 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:1 Piętro:3 z 5 Typ zabudowy:kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

859 835 zł85 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij