dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

598 000 zł27 m² 22 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Gajowice,Wrocław

2 500 zł50 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem/ 2 pokoje/sky tower/ blisko centrum Jesteś zmęczony hałasem i trudnymi sąsiadami ? Chciałbyś wygodnie mieszkać w spokojnej okolicy i móc odpocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie! Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Licencja nr 22988 tel. Klucze W biurze! Lokal dostępny od zaraz! Dla ceniących komfort 2-pokojowe, kompaktowe mieszkanie z balkonem i garderobą na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

498 350 zł28 m² 17 486 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 750 zł47 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ ul. Kamienna Ilość pokoi:2 Metraż: 47,4 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/7(winda) Informacje dodatkowe: wolne od 1 kwietnia Do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

586 916 zł56 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: kameralna niska zabudowa - otoczona domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 015 907 zł49 m² 20 610,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Świetne mieszkanie w pożądanej lokalizacji. W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,68 m2 usytuowane na parterze budynku z 2016 roku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

548 620 zł39 m² 13 974 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 290 000 zł62 m² 20 729,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, prywatny i stylowy apartament urządzony w stylu loftowym. Zachęcam do obejrzenia filmu który prezentuje osiedle. Jest to miejsce w którym czuję się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wojszyce,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|oferta na wyłączność | brak prowizji najemcy | Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,27 m z imponującym tarasem o powierzchni 46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 100 000 zł58 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie w prestiżowym Angel City | 57,99 m | ul. Traugutta | Garaż | Dostępne od zaraz Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,99 m zlokalizowane na 2. piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

403 800 zł23 m² 17 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

600 000 zł43 m² 13 895 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na najlepiej skomunikowanym osiedlu we Wrocławiu! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie do własnej aranżacji, - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

770 000 zł48 m² 15 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam mieszkanie na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu!3 pokoje, 48.5 m2, dwa balkony i dwustronna ekspozycja okien zapewniająca dużo naturalnego światła. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

477 798 zł26 m² 18 328 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z loggią w wyjątkowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest umeblowane oraz wyposażone w podstawowe sprzęty agd. ***oferta wstrzymana** Opiekun oferty: tel. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

991 700 zł65 m² 15 283 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 3-pokojowe 64,89 m2 z dużym tarasem 21,91 m2. Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję ze względu na możliwość zamknięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

395 000 zł28 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja | Kawalerka 28m2 | kom. lokatorkska Funkcjonalny mikroapartament o powierzchni 28m2 Inwestycja przy ulicy Balonowej, w zachodniej części Wrocławia. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 620,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

623 000 zł34 m² 18 063 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Najciekawsze wykończone dwa pokoje w centrum Wrocławia. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,49 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

846 720 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

731 833 zł48 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w zielonej okolicy miasta?, mam coś specjalnie dla Ciebie. Chciałbyś mieć dostęp do pełnej infrastruktury i miejsce na relaks?, mam coś dla Ciebie. Masz dość drogich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

617 925 zł48 m² 12 900,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ważne: brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: metraż od 47.90 - 82.07 w cenie od 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chrzanowskiego

Psie Pole,Wrocław

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronny apartament 100 m na zamkniętym osiedlu - idealny dla rodziny Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m , położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

830 000 zł76 m² 10 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Racławicka Park, wrocław. Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

565 656 zł56 m² 10 155,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

> wysoki parter > Balkon z dwoma wejściami > Miejsce postojowe w zamykanym garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2007 rok > Winda dla osób niepełnosprawnych Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

983 289 zł91 m² 10 765,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem w dzielnicy Krzyki-Partynice. Promocyjna cena! Idealne mieszkanie dla miłośników południowej części Wrocławia. Mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

507 035 zł34 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

821 000 zł56 m² 14 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 Nowe, trzypokojowe mieszkanie 56,5 m2 w dzielnicy Krzyki (jagodno) we Wrocławiu Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 001 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

729 000 zł57 m² 12 868,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie z dużą ilością okien. Przedstawiam ofertę sprzedaży wykończonego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Arbuzowej na Stabłowicach. Lokal o powierzchni 56,65 m 2, do którego.