dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 883 980 zł131 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania z ofertą luksusowego apartamentu w rewitalizacji historycznego budynku na wyspie Kępa Mieszczańska w sercu Wrocławia. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

950 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach, okolica ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł47 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Hit | Centrum | Apartamentowiec Odnowa! Poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 57m2 (2 pokoje) + taras/ ogródek 27m2 Atrakcyjna lokalizacja blisko dworca kolejowego. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Унікальне і престижне розташування - в 1,5 км від ринку *** квартира В центрі-4 кімнати*** Здається елегантна квартира.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

775 000 zł56 m² 13 842 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

2,4 km od wrocławskiego Rynku i duży taras! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Wybrzeże Reymonta, jest świetnie skomunikowana. Wokół bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 422 120 zł127 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, luksusowy, dwupoziomowy apartament w rewitalizacji historycznego budynku na wyspie Kępa Mieszczańska w sercu Wrocławia! Gotowy do odbioru! Ostatnie 3 apartamenty w sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł46 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena transakcyjna 654 000,30 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł93 m² 11 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament na Ołtaszynie-Partynice z miejscem postojowym w garażu podziemnym Apartament składa się z : -salonu o powierzchni 25 m2 o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 100 000 zł89 m² 12 373,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

990 000 zł53 m² 18 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53,11m2. Położone na osiedlu Ołbin. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Ołbinie. W okolicy dużo sklepów, lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 54 m2 | wynajem dla firm | 3600 zł czynsz + 900 zł opłaty dodatkowe (media) | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działdowska

Kowale,Wrocław

729 000 zł53 m² 13 708 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. Starannie zaprojektowane wnętrze łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w prestiżowym kompleksie Centrum Południowe na Krzykach, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i Arkad Wrocławskich, gdzie znajdą Państwo liczne sklepy, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

6 500 zł135 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie z tarasem i pięknym widokiem na wynajem - Wrocław, gaj Oferujemy na wynajem luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135 m, zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 600 zł39 m² 15 342,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

654 456 zł70 m² 9 348,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

949 898 zł78 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD zakupu mieszkania Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie z przestronnym tarasem na drugim poziomie, znajdujące się przy ul. Gerberowej we Wrocławiu. Nieruchomość posiada też dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

500 000 zł45 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jakie rzeczy warto zrobić w życiu? Z pewnością warto znaleźć swoje idealne miejsce do życia. A to może być właśnie to mieszkanie! 45 m komfortu w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

756 000 zł59 m² 12 813,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę jasnego 3 pokojowego mieszkania , gotowego do zamieszkania - usytuowanego w popularnej i prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

654 321 zł70 m² 9 347,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 626,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design, wygodę i lokalizację na wagę złota, oto ono 3-pokojowy apartament klasy premium, zaledwie 50 metrów od Wałów Nadodrzańskich. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

5 900 zł78 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***for English version scroll down*** Piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni prawie 80 m2 na Kępie Mieszczańskiej! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

856 813 zł64 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym, kameralnym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park Wschodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 626 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na rzekę 10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

519 995 zł28 m² 18 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalna kawalerka! | Nowa inwestycja | Gądów! Polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

787 557 zł57 m² 13 792,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie z dwoma loggiami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

543 835 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - doskonała lokalizacja! Chcesz zamieszkać w sercu miasta, ale w spokoju i ciszy? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

638 347 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,95m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: apartament znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

452 873 zł31 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

731 200 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Planty Racławickie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na południu - osiedle Borek - przy parku Grabiszyńskim - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.