dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 050 000 zł62 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie wykończone o powierzchni 61,8 m2 w nowoczesnym apartamentowcu, w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Po więcej informacji, skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 290 zł36 m² 27 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

929 136 zł44 m² 21 011,70 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,22m2 loggią o pow. 7,49m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 935 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Brylantowej, na malowniczym osiedlu Ołtaszyn. To mieszkanie znajduje się w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

527 644 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 37,96 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

419 883 zł30 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,59m2 z ogromnym ogrodem 106,79m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,59 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

598 130 zł48 m² 12 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 636 308 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

583 890 zł35 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: apartament znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu ma powierzchnię 34,81m2 + loggia 8,13m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

720 894 zł53 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,62 m zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

419 159 zł25 m² 16 489,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 25,42 m2 + balkon 4,05m2 Termin realizacji: 2026-10 Ilość pokoi: 1 pokojowe Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

975 240 zł45 m² 21 749,30 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 039 000 zł83 m² 12 604,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! -100000 zł Cena przed obniżką 1139000 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

779 804 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 56,92 m zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 099 791 zł43 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/premium!/jagodno/okazja /2pok./Krzyki/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

699 522 zł51 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 51,06 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

632 000 zł34 m² 18 539,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,93 m2 z dużym ogródkiem na wysokim parterze 2 piętrowego budynku z windą 2018r na Maślicach przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

628 600 zł41 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 005 680 zł39 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

643 000 zł26 m² 24 542 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 139 999 zł60 m² 19 121,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta, a jednocześnie chcesz mieć bliski kontakt z przyrodą i dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych? Chciałbyś, aby Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Walońskiej w nowym obiekcie angel city. Lokal znajduje się w okolicy w pełni zagospodarowanej, wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

794 463 zł58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 57,99 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

837 557 zł38 m² 22 076 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogrodem w Centrum Miasta/2 pokoje/ogródek 66,59m2 Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się w Centrum Miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł56 m² 15 694 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! -50000 zł cena transakcyjna 719000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

898 624 zł71 m² 12 635,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 976 765 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

4 350 zł72 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowane jest nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie! *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

519 860 zł37 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 37,40 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska