dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojszyce,Wrocław

524 900 zł35 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zamknięte bezpieczne osiedle niskeij zabudowy wielorodzinnej wrocław - krzyki, wojszyce, ok. J. Lechonia / dwa pokoje 35 M2, taras, ogródek 25 M2, garaż podziemny polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 640 520 zł67 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje w luksusowej, wyjątkowej inwestycji w Centrum Miasta! Opiekun oferty: tel. Nieruchomość do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: lokalizacja proponowanej inwestycji będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

649 993 zł50 m² 12 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

546 000 zł40 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 998 zł82 m² 11 015,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pół domu -81m2/ plus strych i piwnica /działka 200m2 /ogród! Do sprzedania góra domu 80m2 3 oddzielne sypialnie plus łazienka duża kuchnia Do mieszkania przynależy duży taras 40m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

12 500 zł95 m² 131,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu prestiżowego apartamentu w ekskluzywnym budynku Młyn Maria przy ulicy Wyspa Słodowa. Ten wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

969 000 zł68 m² 14 168,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 68,39m2 znajdujące się na osiedlu Punkt Piękna w dzielnicy Tarnogaj. Mieszkanie wykonane zostało z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

665 000 zł40 m² 16 579,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40,11 m2 w centrum Wrocławia * Nowoczesny budynek z 2021r, rękojmia do 2026 roku * 5. piętro, winda * mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

899 000 zł71 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (~`8.64 m2) i garderobą do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł72 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w rezerwacji Komfortowe 3-pokojowe - jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w dwu piętrowym budynku. Mieszkanie jest bardzo przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 71,3m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł34 m² 21 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

525 000 zł35 m² 15 112,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie z ogródkiem, położone na cichym, spokojnym i zamkniętym osiedlu przy ul. Iwaszkiewicza. Na osiedlu place zabaw, uliczki spacerowe. Do rynku ok. 15 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych, położone na osiedlu Partynice, tuż obok toru wyścigów konnych. Ta lokalizacja gwarantuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

608 900 zł44 m² 13 933,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 890 001 zł193 m² 9 770,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

594 000 zł35 m² 17 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 34,59 m2 mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Długiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

628 500 zł59 m² 10 616,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Premium/krzyki/ołtaszyn/parafialna/2 pok./balkon/garaż/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

999 000 zł75 m² 13 302 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z dużym balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

980 346 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

536 203 zł43 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Jedno z trzech ostatnich mieszkań w tej inwestycji! Zarezerwuj już teraz swoje wymarzone mieszkanie na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorowa

Pawłowice,Wrocław

739 000 zł64 m² 11 583,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szukasz przytulnej nieruchomości z potencjałem? Cenisz sobie spokój, naturę oraz bliskość miasta? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest wystarczającym powodem, aby przyjrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie idealne na start, składające się z: -Salonu aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka z balkonem, mieszkanie do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

610 264 zł39 m² 15 794 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 38,64 m2 mieści się na parterze w 6-piętrowym budynku przy ul. Długiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

612 125 zł45 m² 13 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o pow. 44,60m2 - 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym zielonym tarasem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 448 999 zł149 m² 16 385,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z czterema balkonami i tarasem na dachu w centrum miasta. Miejsce postojowe gratis Wyjątkowe mieszkanie jedyne takie we Wrocławiu. Winda na piąte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

541 122 zł42 m² 12 832 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Ostatnie mieszkanie na ostatnim piętrze w tej inwestycji! Zarezerwuj już teraz swoje wymarzone mieszkanie na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

569 000 zł31 m² 18 522,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 080 000 zł75 m² 14 356 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż cztery pokoje z osobną kuchnią 75mkw, balkon 4,75 mkw, komórka lokatorska 5,25 mkw. Cena mieszkania razem z komórką lokatorską! Mieszkanie na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

804 375 zł54 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.