dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

447 000 zł29 m² 15 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 633 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

649 999 zł50 m² 12 997,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo zadbane i słoneczne mieszkanie 2 pok przy Ul. Partynickiej o pow. 50m2. Lokalizacja: to niewątpliwie wyjątkowa oferta najmu! Przy samym Parku Klecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

418 000 zł37 m² 11 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 514 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

558 177 zł28 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

628 000 zł59 m² 10 626,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ołtaszyn/parafialna/premium/krzyki/2 pok./balkon/garaż/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł41 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 658 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

943 792 zł39 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 990 zł38 m² 16 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno/premium/ okazja/kopycińskiego /balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 42,62m2 z balkonem 12,13m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu duży balkon media miejskie nowe budownictwo dwa osobne pokoje ochrona fizyczna monitoring siłownia dla mieszkańców opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 996 zł46 m² 12 516,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top 2 pok 47m2 Klimatyzacja Balkon Garaż. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

423 620 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy. Układ pomieszczeń * Salon z aneksem kuchennym 18,04 m2 * Pokój - 10,41 m2 * Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł60 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: sandra Sadowska tel. Możliwość otwarcia kuchni na pokój dzienny! Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

589 270 zł49 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym, kameralnym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park Wschodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jordanowska

Krzyki,Wrocław

521 725 zł40 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: (for english scroll down) oferta tylko U nas! Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Długiej o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Fabryczna,Wrocław

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 12.08.2024r- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Dmowskiego 13a. /Mieszkanie o pow. 60m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Tel. - english version below - Serdecznie polecam na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń w pobliżu Magnolia Park. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 124 500 zł86 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 86,5m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej - tuż obok znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł26 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 375 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Piwnica Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

659 000 zł35 m² 18 828,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy przytulne mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary, położone na 3. piętrze. Mieszkanie zostało urządzone w 2020 roku, dzięki czemu jest bardzo świeże i nowoczesne. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 30.07- Polecam do wynajęcia apartament z 2 oddzielnymi pokojami na 4 piętrze przy ul. Walońska 9 (krzyki- przedmieście Oławskie). Apartament usytuowany jest w budynku z 2019r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł64 m² 11 567 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: magdalena Grześków tel. Gotowa inwestycja Mieszkanie 63,89 m2 z balkonem do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

452 000 zł40 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 556 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 225 500 zł67 m² 18 291 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc! Gotowy do zamieszkania bez najmniejszego wkładu! Opiekun oferty tel. Trzypokojowy apartament w samym centrum Wrocławia o powierzchni 67 m2. W pełni umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

572 000 zł47 m² 12 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pod inwestycje lux standard okolice placu grunwaldzkiego doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Nowoczesne i zielona inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

657 240 zł41 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, ma powierzchnię 41,20 m2, na którą składa się salon z kuchnią otwartą o pow. 20,5m2, kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

659 001 zł60 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, blisko park, rondo, tramwaj/autobus, uniwersytet ekonomiczny wrocław krzyki, ok. PL. Powstańców śląskich / 3 pokoje, kuchnia, balkon, piwnica, garaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 001 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - partynice / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.