dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

816 912 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,64m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

591 432 zł48 m² 12 373 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

616 224 zł31 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do 28-06-2024, a otrzymasz 2 % rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

642 269 zł53 m² 12 072,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

777 472 zł60 m² 12 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

741 600 zł59 m² 12 506 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie przy parku/3 pokoje/aneks kuchenny/duży taras sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: sandra Sadowska telefon: 3 pokojowe mieszkanie Z tarasem, przy parku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł33 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble( aneks kuchenny, szafa w zabudowie, łóżko, kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

619 999 zł54 m² 11 578 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże pokoje + parking + garaż + komórka / Zatorska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

652 001 zł44 m² 14 919,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

719 000 zł47 m² 15 194,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - ołtaszyn, agrestowa okolica / 2 pokoje, taras, ogród, garaż Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Popowicach Północnych, przy ulicy Białowieskiej we Wrocławiu! Lokalizacja: białowieska/popowice, ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

595 106 zł35 m² 17 229,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 607 251 zł Mieszkanie idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 042 500 zł76 m² 13 652,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 76m2 i 3m wysokości zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

743 375 zł56 m² 13 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

3 199 zł47 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam na wynajem apartament na 2 pokojowy przy ul. Potokowej 39a (maślice-Potokowa Apartamenty) /mieszkanie składa się z: - sypialni z otwartą garderobą i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 032 025 zł84 m² 12 227,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest rozkładowe, 5 - pokojowe o pow. 84,4 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 19,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł96 m² 7 577,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis!(promocja dla pierwszych trzech umów podpisanych w czerwcu). Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

3 700 000 zł123 m² 30 081 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament premium W sercu wrocławia dla najbardziej wymagających klientów opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 123 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

738 080 zł66 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie przy ul. Deszczowej w sercu dzielnicy Krzyki! Osiedle zamknięte, wśród drzew Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym o pow. 14,6m2 za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Tarnogaj przy ul. ks.Cz. Klimasa. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni , łazienki i garderoby. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

879 000 zł64 m² 13 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 64,3 m2 na a olimpii port Opiekun Oferty telefon Nr licencji pfrn 28424 Zalety nieruchomości: - mieszkanie o przestronnym układzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 124 712 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł55 m² 15 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - 15 minut spacerem do rynku panoramiczne okna W apartamencie prestiżowy adres W ścisłym centrum W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł96 m² 7 577,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Miejsce w garażu podziemnym gratis!(promocja dla pierwszych trzech umów podpisanych w czerwcu). Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł32 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2024 Serdecznie polecam do wynajęcia , przestronną kawalerkę o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

869 000 zł50 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28424 Pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 49 m2 mieści się na pierwszym piętrze w 9-cio piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

909 000 zł67 m² 13 571,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 42,62m2 z balkonem 12,13m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kępa Mieszczańska,Wrocław

4 000 zł59 m² 68,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament W wyjątkowym miejscu Z tarasem I garażem dostępny początkiem sierpinia 2024 R. Wynajmujący nie płaci prowizji. NA wynajem Do wynajęcia 2-pokojowy, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - mieszkanie w nowej inwestycji na Jagodnie. 45m2 wraz z dużym ogródkiem 62m2 (strona zachodnia, mieszkanie słoneczne). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

548 300 zł42 m² 12 989,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe: powierzchnia mieszkania: 42,21 m Przedpokój: 3,86 m Salon z aneksem kuchennym: 21,17 m Łazienka: 4,54.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij