dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 49 m2, na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Oddane do użytku w 2013 r. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny, sypialnia (pokój), wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

527 207 zł42 m² 12 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu przestronne studio zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada balkon, ma otwartą przestrzeń, osobną sypialnie, dużą łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,73m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie tuż obok Parku Bieńkowickiego. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 646 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 z balkonem, znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

801 255 zł55 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym pietrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

492 200 zł37 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jasne 36,6 m2, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

554 000 zł37 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

939 000 zł77 m² 12 134,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z ogródkiem dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodnickiego

Śródmieście,Wrocław

4 300 zł45 m² 94,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia przepięknego, dwupoziomowego mieszkania dostępnego od zaraz. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - przedpokoju, - kuchni, - łazienki z wc, - garderoby, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

744 000 zł64 m² 11 610 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie do własnej aranżacji z południową wystawą okien, dzięki czemu jest bardzo dobrze oświetlone. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 047 160 zł45 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcielibyśmy przedstawić Państwu luksusowy apartament, w najbardziej prestiżowej lokalizacji na Dolnym Śląsku. Quorum - bo taką nazwę nosi inwestycja, to największy na Dolnym Śląsku projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 200,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

773 999 zł66 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław ołtaszyn - wysoka / cztery pokoje / balkon / garaż Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 249 000 zł65 m² 19 245 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Odra Tower bezpośrednio w centrum Wrocławia! zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 247,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

587 000 zł42 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,4mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 21,4mkw, sypialnia 12,5mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

998 000 zł138 m² 7 258,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 135 m2 na rodzinnym osiedlu w Wilczycach! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł47 m² 18 109 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Świetnie zaaranżowane o wysokim standardzie wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z ładną panoramą - 1,4 km od Rynku! Otoczenie nieruchomości: - inwestycja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

619 999 zł46 m² 13 451,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2! Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 274 280 zł78 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: tel. 4 pokojowy apartament W stylu loftowym W centrum miasta Nieruchomość o powierzchni 77,7 m2 składa się z: - salonu ok. 16,4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

545 665 zł52 m² 10 433 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru 4q2024 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości Na osiedlu znajduje się profesjonalnie wyposażony, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

633 044 zł40 m² 15 826,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Boho, minimalizm, nowoczesność - co kto lubi! Niezależnie jednak od stylu, podstawowymi aspektami, na których zależy większości z nas jest funkcjonalność, komfort i wygoda. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 000 zł100 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 100m2 na piątym piętrze apartamentowca w centrum miasta. W cenie mieszkania 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poświętne,Wrocław

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

637 560 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowy pokój może pełnić rolę pokoju dziecięcego lub biura do pracy zdalnej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

673 000 zł41 m² 16 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

799 000 zł55 m² 14 427,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz/k2-1-9 Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do oddania - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 351 000 zł100 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

719 000 zł41 m² 17 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

886 000 zł45 m² 19 688,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum z własnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

619 000 zł38 m² 16 090,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nr oferty: lg303-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia strefy sypialnianej - garderoba - balkon 7m2 - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

469 111 zł32 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 4 piętrze w 7 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

831 000 zł42 m² 19 847,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 41,87m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,81m2 z balkonem i drugim oddzielnym pokojem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 026 000 zł88 m² 23 022,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament Z tarasem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty.