dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od 16.01.2023*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie przy ulicy Rusznikarskiej. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł63 m² 68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, w inwestycji odra , przy ul. Długiej. W nowoczesnym, reprezentacyjnym, 8- piętrowym budynku otoczonym zielonymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

2 700 zł50 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe + Balkon + garaż Dostępne od zaraz - w bardzo dobrej lokalizacji (grabiszyn), 2 - pokojowe mieszkanie z osobą kuchnią i balkonem. W budynku znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

439 002 zł49 m² 8 988,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piekne -2M apartmets/nowe2022!/2pok+garaż!rządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz, mieszkanie znajduję się przy ulicy Zawidowskiej we Wrocławiu. Budynku należącym do inwestycji 2M Apartmets.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację : Otoczenie nieruchomości: budynek z 2021 roku przy ul. Legnickiej. Idealne połączenie do centrum miasta, jak i doskonały dojazd do aow. Spod samego bloku kursują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania Marzec 2023 Kawalerka z balkonem na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

580 119 zł58 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 102,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe budownictwo / stare miasto / inwestycja / dwa balkony / miejsce postojowe / blisko tramwaj Układ pomieszczeń: - kuchnia z salonem 30 m2 - sypialnia 12,5 m2 - przedpokój - łazienka 7,5 m2 Plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

471 155 zł39 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

483 600 zł39 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top/ołtaszyn/56m2/balkon/garaż Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe, wyposażone, wygodne mieszkanie 2-pokojowe/56m2 z indywidualnym garażem i balkonem znajdujące się na ul. Łubinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ul. Zawidowska Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń oraz antresolą. Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Metraż mieszkania to 47 m2. Budynek zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

432 357 zł46 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania Marzec 2023 Dwupokojowe Mieszkanie na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

360 126 zł42 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj już w wakacje! Oferta bezpośrednio od dewelopera, budynek gotowy. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Idealne dla osób szukających budżetowego mieszkania do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oporów,Wrocław

416 000 zł42 m² 10 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/jagodno ul. Kopycińskiego/balkon/garaż/top Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnuszkowa

Psie Pole,Wrocław

499 999 zł45 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Premium/ul. Czarnuszkowa/44m2-2pok/taras/garaż/ Oferuję Państwu piękne 2 pokojowe/44m2 mieszkanie znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

428 000 zł42 m² 10 271,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,67mkw z balkonem 4,11m2. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

570 000 zł57 m² 9 958 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,24mkw z balkonem 4,11m2. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

530 000 zł47 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach na 3 piętrze w bloku z 2017r przy ulicy Burzowej 46,7m2. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

626 999 zł61 m² 10 348,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Gotowe do Odbioru Idealne dla rodziny wykończone pod klucz mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta. Do wynajęcia komfortowy apartament- mieszkanie w kompleksie Odra Tower z widokiem na rzekę oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. We speak English, call for.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

543 725 zł59 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kameralny budynek zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia w samym środku dzielnicy Muchobór Wielki, zaprojektowany z licznymi udogodnieniami by zapewnić wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

505 468 zł54 m² 9 402,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Przewidywany termin przekazania kluczy -marzec 2023 Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami! Zamykany, duży boks garażowy w hali garażowej pod budynkiem (zakup nieobowiązkowy)! Od 3 lat ten sam najemca! Polecam na sprzedaż słoneczne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 950 zł45 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 3 piętrze przy ul. Białowieskiej 105 /mieszkanie o pow. 45m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

4 500 zł79 m² 57,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję Państwu w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie (78,73 m2) położone na Krzykach przy ul. Wietrznej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Ołtaszyn,Wrocław

3 501 zł45 m² 77,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/ul. Przyjaźni/45m2/2pok/balkon/garaż! Polecam Państwu nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Fabryczna,Wrocław

575 000 zł48 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone we Wrocławiu na osiedlu nowe żerniki. Rewelacyjna lokalizacja - bliskość aow zapewnia łatwy dostęp w różne rejony Wrocławia, a także poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Gaj,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

38 m2 | 2 pokoje Nowy budynek oddany w 2021 roku. Klimatyzowane obydwa pokoje! Smart tv i internet światłowodowy. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie. Nowy sprzęt! Pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca dominika kasprzyk Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę o powierzchni 43m2, zlokalizowane na 4 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

485 300 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

1 099 000 zł91 m² 12 134,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie na I piętrze w zabudowie szeregowej na Wojszycach o powierzchni 90,57 m2, z garażem na 2 samochody o powierzchni 39.54 m2. Apartament znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

3 000 zł40 m² 74,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem z podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Na 2 piętrze, jednopoziomowe z oknami na południe. Na osiedlu Olimpia Port dewelopera Archicom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołbin

Ołbin,Wrocław

829 000 zł52 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon luksusowe 2 pokojowe mieszkanie Z aneksem - centrum miasta, nowa inwestycja, oddane do użytku Mieszkanie o powierzchni 52,05m2 znajduje się na 3 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

4 900 zł54 m² 91,42 zł/m²

 

Piętro:13/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu Sky Tower Budynek Wybudowany w 2007 r. apartamentowiec bez wątpienia stał się obowiązkowym punktem odwiedzin na mapie Wrocławia. Recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

799 000 zł74 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami. Centrum. Opis lokalizacji: szczepin/stare Miasto Nowe 4-pokojowe mieszkanie z terminem oddania w 3 kwartale 2022 roku. Bez podatku pcc I prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

795 000 zł78 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie Z dużym tarasem, balkonem, komórką lokatorską i miejsce W garażu podziemnym składające się z 3pok. położone w ok. CH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł37 m² 11 744,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najtańsze 2 pokojowe mieszkanie - idealne pod wynajem stare miasto - blisko odry - oddanie 3q 2022 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach.

Szczegóły ogłoszenia