dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piękna

Huby,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tramwaje / autobusy W pobliżu / ogródek / umeblowane zgodnie Z fotografiami zapraszamy osoby bez zwierząt mieszkanie dostępne od zaraz okres wynajmu 12 miesięcy adres nieruchomości ; piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

606 777 zł43 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie na Grabiszynie. Nieruchomość z klimatem, wyposażona. Idealne dla pary, lub pod wynajem! Powierzchnia to ok. 43 m2: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

810 000 zł78 m² 10 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie w stanie bdb znajduję się przy ul. Cynamonowej na parterze w budynku o niskiej trzykondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem piękne mieszkanie z balkonem , nowe budownictwo z 2017 roku w dzielnicy Krzyki. Właściciel najchętniej wynajmie dla pary lub singla :) We speak English, german and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł38 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 500 zł40 m² 9 253 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najtańsze 2 pokoje gotowe W tym roku! wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

609 150 zł62 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 62m2 znajduje się na piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 683,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży gotowa do odbioru kawalerka z balkonem w samym centrum! Kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: mieszkanie dostępne od zaraz! otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane blisko centrum miasta( boczna ul. Grabiszyńskiej) oddalone od głównych ulic, co sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

749 999 zł54 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 54,25 m2 z tarasem znajduje się w prestiżowej inwestycji przy samym Parku Wschodnim. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

411 070 zł40 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 na Krzykach *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na parterze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grabiszyn,Wrocław

500 540 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Dużo terenów zielonych w tym Park Grabiszyński. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pilczyce,Wrocław

667 000 zł67 m² 9 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem na zielonym, kameralnym osiedlu na Pilczycach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń i umów sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Centrum Nowy Apartament 52m2 Balkon Garaż /winda! Polecamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 52 metry we Wrocławiu przy ulicy Władysława Reymonta - na sprzedaż lub wymianę na większe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

519 999 zł44 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wykończone dwa pokoje z ogródkiem jakich szukasz! W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego: to nieruchomość, w której:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

4 000 zł68 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Specjalista ds. nieruchomości **dostępne od września** English below Available from September wymagana umowa okazjonalna Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 67,8m2, zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

565 730 zł56 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2 na Krzykach *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na drugim pietrze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

630 000 zł54 m² 11 699,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na bezpłatną prezentację niezwykłej nieruchomości przy Ul. Krętej 10 ********* Pośrednik odpowiedzialny: tel. Numer licencji: 10024 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

459 000 zł36 m² 12 575,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogródek/bl.Centrum/2p/2019/Lux/Szkoła/Sklep Polecam Państwu słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 m2, położone w cichym i spokojnym osiedlu przy ulicy Obornickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

529 999 zł40 m² 13 283,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Jesionowa Premium 2 pokoje/lux! Polecam w doskonałej premium lokalizacji Wrocławia mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 znajdujące się na Krzykach przy ul. Jesionowej. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Zgorzelisko,Wrocław

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację izabela mateuszuk tel gorlicka / nowe budownictwo / autobusy umeblowane mieszkanie / cichy rejon tylko dorosłe pracujące osoby osobom ze zwierzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

598 000 zł70 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 70 mkw ( użytkowa 59,6mkw). Budynek niski, trzy piętrowy z 2011 r . Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

532 960 zł66 m² 8 124 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem w zielonej okolicy. Opiekun oferty: telefon mieszkanie składa się Z: - salonu 19,2 m2 - aneksu kuchennego 8,3 m2 - sypialni 10,2 m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania urządzony ze smakiem apartament dwupoziomowy w ścisłym centrum miasta na ulicy Rydygiera. Położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Luxusowe Factory / Muchobór 70m2/3 pok./Garaż/ Winda! Polecamy na sprzedaż piękne i jasne mieszkanie w dzielnicy Muchobór Wielki- Fabryczna. Mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł29 m² 16 782 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Angel City Loft apartament Balkon oraz garaż! Na sprzedaż piękna kawalerka w nowej inwestycji Angel City w Centrum Wrocławia! W pełni wykończona i wyposażona w najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn krzyki 3 pokoje 61m2 Piekne! polecam do sprzedania bardzo jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w willowej części Wojszyc/ ołtaszyn Budynek niski w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

632 000 zł68 m² 9 300,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami na zielonym, kameralnym osiedlu na Kuźnikach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Biskupin,Wrocław

759 999 zł60 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Olimpia port/luksusowe 3pok/ogródek/garaż/60,4m2 Przedstawiamy Państwu apartament z ogródkiem, balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską w spokojnym zakątku bardzo zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyk,Wrocław

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Krzyki 3 pokoje Piekne/53m2 Garaż! Polecamy Panstwu na sprzedaz przepiękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,19 m2, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia-Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Widawa,Wrocław

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Świetna propozycja dla rodziny - stan deweloperski Kameralna inwestycja zabudowy szeregowej na Widawie przy ul. Rzemieślniczej. Całość składa się z 4 segmentów. Ulokowana przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m . Położone jest na parterze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Rewelacyjne mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

640 000 zł68 m² 9 453,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie w dwurodzinnej kamienicy poniemieckiej, położone jest na wysokim parterze, na piętrze mieści się jeszcze jedno mieszkanie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 374 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 - pokojowe mieszkanie w samym centrum idealne pod inwestycję. Opiekun oferty: kom. 2 - pokojowe mieszkanie do zamieszkania w pełni wyposażone o powierzchni 35,71 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 795 000 zł86 m² 20 886,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy do sprzedaży apartament położony w sercu Wrocławia, w budynku Silence House przy ul. Krawieckiej, tuż obok Rynku. Na powierzchnię 85,94m2 składają się: salon połączony.