dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

509 273 zł61 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie dla rodziny na Psim Polu, w cichej i spokojnej okolicy. Przestronność mieszkania powoduję komfort, a funkcjonalność pozwala na znalezienie miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

418 275 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska Idealne na start mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 200 zł62 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w inwestycji Odra House z 2010 roku. Budynek o ponadprzeciętnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 750 zł42 m² 14 303,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja stworzona dla ludzi ceniących sobie bliskość do centrum oraz bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

602 876 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C107 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne dla rodziny mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

540 540 zł46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Funkcjonalne osiedle Mieszkanie dwupokojowe, położone w budynku nad rzeką. Oferowany lokal składa się z : -salonu z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 4 piętrze przy ul. pl. Jana Pawła II (stare Miasto) /mieszkanie o pow. 44 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

441 798 zł53 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super oferta Gotowe do odbioru! 0% Prowizji! 0% pcc! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy C *pakiet trójszybowy okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 110kmw w wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażone i umeblowane. Dobrze doświetlone, dwustronne. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł49 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe na wynajem z miejscem postojowym w parkingu podziemnym. Na 2 piętrze, jednopoziomowe, jednostronne z ekspozycją okien na południowy zachód. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

464 500 zł53 m² 8 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację 0% Prowizji! 0% pcc! Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Gotowe do odbioru. Oferowany lokal składa się z: -Salonu z Aneksem -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł79 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4 piętrze w zadbanej plombie z lat '90. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

463 000 zł48 m² 9 625,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj Idealne na start mieszkanie na Księżu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

389 000 zł49 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonym Zakrzowie Opiekun oferty: telefon Oddanie do użytku: 3 kwartał 2022 Mieszkanie o powierzchni 49,03 m2 składa się z : - salonu 17,23 m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

464 500 zł53 m² 8 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 znajdujące się na Stabłowicach. Jeżeli marzysz o ciszy i spokoju to zdecydowanie ta oferta jest dla Ciebie. Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

640 320 zł70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska Wysoki Parter Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 120 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis Na sprzedaż trzypokojowe , mieszkanie z ogródkiem! Posiada ono bardzo funkcjonalny rozkład, który sprzyja fantastycznej aranżacji. Kolejnym atutem jest ogródek , który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

540 540 zł46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację 0% Prowizji! 0%pcc! Mieszkanie dwupokojowe, położone w budynku nad rzeką. Funkcjonalne osiedle! Oferowany lokal składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

511 056 zł60 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji! Bez pcc! Oferowane mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej kuchni) -sypialni -sypialni -korytarza -łazienki -tarasu -trawnika -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

463 596 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe do odbioru! Dostępne inne metraże! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni wyposażone ,na zamkniętym, ul. Schuberta/jagodno Idealne dla singla czy pracującej pary mieszkanie: piękne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hercena

Krzyki,Wrocław

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki nowoczesny apartament w kameralnej kamienicy z XIX wieku, która przeszła generalną modernizację w 2018 roku (istnieje garaż podziemny i winda). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

372 300 zł36 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Świetna opcja na start! 0% Prowizji! 0% pcc! Dostępne również inne metraże i układy! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:40/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel: -Wrocław-Krzyki-Sky Tower-Powstańców Śląskich- z przyjemnością polecam apartament do wynajęcia w jednym z najwyższych budynku w Europie. Drapacz chmur osiąga 51 pięter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

502 500 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż nowe 1/2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wyszyńskiego 56. Idealne dla pary lub dla inwestora pod wynajem.(wystawa okien na zachód) Spieszmy się kupować mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

790 958 zł65 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Bez prowizji! Bez 2% pcc! Funkcjonalne osiedle nad rzeką Oferowany lokal składa się z : -salonu -kuchni -sypialni -pokój -łazienki -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

790 958 zł65 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

497 000 zł32 m² 15 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowa, nowoczesna kawalerka z garażem W inwestycji kwadrat przy ulicy Grabiszyńskiej. I piętro, powierzchnia 32,5m2. Mieszkanie składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

388 620 zł38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dostępne również inne metraże i układy! Idealne na start mieszkanie na Oporowie! 0% Prowizji! 0% pcc! Oferowane mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

464 500 zł53 m² 8 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc! Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Gotowe do odbioru. Oferowany lokal składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

422 000 zł47 m² 8 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Bez prowizji! Bez 2% pcc! Wysoki Parter. Mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej kuchni) -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Huby,Wrocław

899 000 zł60 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe nowe mieszkanie wykończone- wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - sklepy osiedlowe, kaufland (800m) - szkoły, przedszkola, place zabaw - linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

304 278 zł32 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Krzyki,Wrocław

571 500 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, z wydzieloną wnęką kuchenną oraz garderobą ok 12m2 (można zaadaptować pod gabinet lub sypialnie). Mieszkanie mieści się w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

700 000 zł71 m² 9 830,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Królewieckiej, na kameralnym, rodzinnym osiedlu, w niskiej zabudowie. Przestronne, trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

580 000 zł63 m² 9 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pokoje, 2 balkony, nowe budownictwo komórka lokatorska- prawie 9 M2 możliwość zakupu miejsca parkingowego garderoba/ pomieszczenie gospodarcze klimatyzacja! Przemyślane, praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

388 620 zł38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dostępne również inne metraże i układy! Idealne na start mieszkanie na Oporowie! ani pcc! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

433 320 zł55 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,20 m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego apartamentowca z windą. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

537 516 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0%prowizji!0%pcc! Dostępne również inne metraże! Gotowe do odbioru! Standard Premium *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia kawalerkę na parterze przy ul. Walońskiej ( Śródmieście, angel Wings ) /mieszkanie o pow.30 m2 składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - Tarasu -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij