dowolna

Mieszkania z kominkiem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży lub najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

770 000 zł68 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proszę nie dzwonić Z agencji! **english version below** *** wyjątkowy dwupoziomowy apartamen Z antresolą I widokiem na patio na ołtaszynie *** ** osiedle ** Dwupoziomowy apartament od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 345 500 zł108 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Serdecznie polecam na sprzedaż 4pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 107,72m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w pięciopiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

729 900 zł84 m² 8 662 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wyższym parterze kamienicy, zachwyca doskonałym oświetleniem, które sprawia, że wnętrze jest jasne i przyjazne. Świetnie nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, wyjątkowe mieszkanie - pięknie wykończone! Po przekroczeniu progu wkraczamy w inny świat. w świat elegancji, stylu, luksusu. Lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska ul. Kaparowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Turniejowa

Borek,Wrocław

9 500 zł125 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun Oferty Wyjątkowy, duży apartament 3-pokojowy o powierzchni 125 m2 z tarasem na jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu - Zielona Etiuda! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Powierzchnia użytkowa mieszkania wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 58,42 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku na Sołtysowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 682 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań o powierzchni od 71,00 m2 do 95 m2 usytuowanych na drugim piętrze w nowo powstających budynkach we Wrocławiu. Mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

999 000 zł66 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia! Zaledwie 1 km od Rynku! Wykończony w oryginalnej, orientalnej stylistyce. Doradca klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

469 000 zł40 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Sienkiewicza - niedaleko Pasażu Grunwaldzkiego oraz uczelni wyższych. Lokal o powierzchni ok. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bez pośredników od właściciela- na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na zielonym osiedlu "ogrody Hallera". Usytuowane jest na 1 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na zielonym osiedlu "ogrody Hallera". Usytuowane jest na 1 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie jasne i słoneczne, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

955 000 zł75 m² 12 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadbane, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie na parterze w nowym budownictwie 2019 roku o powierzchni 74.49 m2 znajduję się w dwupiętrowym bloku przy ul. Gagarina. Mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

1 299 500 zł90 m² 14 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

6 950 zł90 m² 77,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kominkiem, na zielonym Sępolnie. Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji i modyfikacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Wrocław

1 356 999 zł108 m² 12 597,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promocyjna Cena Do końca czerwca tylko dla klientów Naszego biura! Zadzwon i sprawdź! Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

999 000 zł66 m² 15 150,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oryginalnie wykończone mieszkanie W centrum wrocławia Oferuję na sprzedaż wykończone, bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,94 m2 w samym centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 199 999 zł102 m² 11 787,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 stronne mieszkanie na wrocławskich Partynicach. Mieszkanie ma swój wyjątkowy klimat wynikający z jego rozkładu, wielkości oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z kominkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

279 000 zł20 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność w Kompas Nieruchomości. Czytaj opis! Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł72 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w rezerwacji Komfortowe 3-pokojowe - jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w dwu piętrowym budynku. Mieszkanie jest bardzo przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

1 055 000 zł83 m² 12 687,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o pow. 83 metrów w kameralnej i spokojnej lokalizacji Wrocławia na osiedlu Złotniki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Polanowice,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 58,7 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: antresola, duży taras, salon z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł41 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie typu studio, o powierzchni 41m2, w samym centrum miasta, przy ul. Uniwersyteckiej. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości : Cicha uliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

770 000 zł57 m² 13 551,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie przy torze wyścigów konnych cenisz work - life balance? Przed pracą lubisz zrobić trening a po pracy doceniasz dobrą kuchnię i relaks? A może prowadzisz biznes we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *antresola około 6m2 *nyża (pokój bez okna) *wc *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Tel. Nr Licencji pfrn 22583 klucze W biurze Polecam na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie nowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowiecka

Nadodrze,Wrocław

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem we Wrocławiu. Mieszkanie z balkonem od strony podwórka śródmieście/nadodrzu ul. Łowiecka tuż obok Parku Staszica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wojszyce,Wrocław

8 500 zł200 m² 43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej na zielonych Wojszycach, jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Wrocławia. Bliźniak o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawryczewskiego

Żerniki,Wrocław

810 000 zł57 m² 14 213 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,99 m 2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

595 000 zł55 m² 10 795 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Łomnickiej. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 w którego skład wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - 19,22 m2, - osobna kuchnia - 9,37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

940 000 zł66 m² 13 670,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego, 3 pokojowego apartamentu z dużym tarasem 19 m2, zlokalizowanego przy ul. Komedy, na Jagodnie we Wrocławiu. Opis apartamentu: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pogodna

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł164 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. -tylko W sdp nieruchomości- przyjdź I zaproponuj cenę! Przestronne mieszkanie o pow. 165 m2 znajduje się w willi na I piętrze. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wrocław Ołbin ul. Żeromskiego Oferuję idealne mieszkanie dla wymagającej pary, ceniącej sobie bliskość centrum oraz nietuzinkową przestrzeń do życia. Loft o powierzchni użytkowej 60,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wrocław | centrum | 2 pokoje | antresola | kominek | 3 minuty do placu grunwaldzkiego Cena: 499 000 zł Lokalizacja: wrocław, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 46 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro 0/5 Czynsz: 285 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Biskupin,Wrocław

1 970 000 zł150 m² 13 124,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Komfortowy, dwupoziomowy apartament, idealny dla rodziny. Położony przy zabytkowej alei dębowej na Biskupinie, zapewnia ciszę i prywatność. Zaprojektowany w stylu nowoczesnym, pełen światła.