dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

1 060 000 zł98 m² 10 559,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasami Wrocław, ołtaszyn Szukasz przestrzeni, która daje komfort domu jednorodzinnego, ale pozostaje funkcjonalnym mieszkaniem w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruciana

Pawłowice,Wrocław

761 015 zł74 m² 10 348,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Parter / Z ogrodem / klimatyzacja Szukasz mieszkania we Wrocławiu z dobrym układem i w spokojnej okolicy? Przy ulicy Rucianej 1a na Pawłowicach czeka na Ciebie nowe, widne, mieszkanie 3 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,05m2 +taras 22,22m2 + strefa wejściowa o pow. 53,67m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Stylowe, przestronne mieszkanie na Nadodrzu | 72,8 m | Od Architekta | Wysoki Standard Oferuję na wynajem długoterminowy (min. 1 rok) wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

461 000 zł30 m² 15 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

846 746 zł85 m² 9 936 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogrodem 37,5 m | Kameralna zabudowa wśród starodrzewia | Wille Estezja, wrocław - Lipa Piotrowska Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 85,22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,54m2 + ogród 16,36m2 +taras 20,79m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

783 000 zł48 m² 16 285,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

2 326 942 zł105 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Zapraszam do zakupu! *oszczędzasz już na starcie* *0% prowizji* *0% podatku pcc* Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sępolno,Wrocław

1 099 000 zł66 m² 16 651,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Sępolnie. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie powierzchni 65,8 mkw, o bardzo praktycznym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Biskupinie. Mieszkanie, o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskiej zabudowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

781 110 zł74 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

449 999 zł37 m² 12 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

880 957 zł74 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: * oferta wstrzymana * Renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem na wrocławskim rynku oferuje mieszkanie o powierzchni 74,99 m, położone na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

411 440 zł30 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo. Mam zaszczyt zaprezentować Wam prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

629 000 zł44 m² 14 433,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pilczyce,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Adres: ul. Paniowicka, osiedle Pilczyce, wrocław Świetny dojazd do centrum miasta szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

719 999 zł45 m² 16 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wrocław/jagodno/ul.Artemskiej OPIS: Na sprzedaż bardzo komfortowe i eleganckie mieszkanie na Jagodnie. Mieszkanie urządzone z dbałością o detale. Lokal funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami, jak i w weekendy - dopasuję się do Twojego czasu. Kupując mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, nie płacisz 0% prowizji i 0% podatku pcc - to realna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

759 489 zł34 m² 22 610,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? To propozycja właśnie dla ciebie - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Inwestycja ta to kompleks trzech budynków, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

580 000 zł52 m² 11 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,59m2 znajdujące się przy al. Matejki - tuż obok ogrodu botanicznego we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 101 096 zł90 m² 12 267,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żmudzka

Zgorzelisko,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe | 57,8 m2 | Ogród | Garaż | Wrocław Psie Pole, zgorzelisko Otoczenie nieruchomości: osiedle położone jest w cichej i spokojnej części Psiego Pola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

602 975 zł35 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorem lub w weekend. Mniej kosztów na start - 0% prowizji i 0% pcc przy zakupie od dewelopera. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 951,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo zadbane i estetycznie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 49 m , usytuowane w nowym budownictwie przy ul. Kościańskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 550 000 zł96 m² 16 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 + Piwnica 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 097 649 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niska zabudowa! Ogródek! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

780 000 zł65 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż prywatna bez pośredników! 0% prowizji | 3 pokoje | Balkon | Garaż | Krzyki Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe (64,87 m ) świetna lokalizacja + pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.