dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bzowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

4 750 zł80 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 z ogrodem oraz garażem przy ul. Bzowej w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Piękna i spokojna okolica (15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

566 600 zł43 m² 13 300,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na Księżu Małym Lokalizacja: krzyki/księże Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Księgarska

Widawa,Wrocław

3 500 zł60 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie wraz z ogródkiem i miejscem postojowym zaledwie 15 minut od rynku. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

889 995 zł77 m² 11 543,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ułańska / 3 pokoje / kameralne piękne osiedle Polecamy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na urokliwym, spokojnym osiedlu na Ołtaszynie (wrocław-Krzyki) przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

680 254 zł72 m² 9 481 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w nowym budownictwie na Jagodnie. Dodatkowo miejsce parkingowe w hali garażowej. Nieruchomość idealnie nadająca się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

471 048 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa kameralna inwestycja na Psim Polu. Zakup bez pcc i bez prowizji! Warta polecenia kameralna, jedynie 10 lokalowa inwestycja w bardzo cichym i zielonym miejscu Psiego Pola niedaleko Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł64 m² 12 312,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 999 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Apartament w kamienicy / 51 m2 / wysoki standard Do sprzedania mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa, wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

463 000 zł40 m² 11 460,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,9mkw ,sypialnia 10,9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

714 000 zł65 m² 10 984,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe we Wrocławiu w okolicy ul. Mikołaja Reja o powierzchni 65 m2 Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki z toaletą oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

904 000 zł77 m² 11 707 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lo094-rz oraz podatku pcc. Informacje O mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym budynku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

598 863 zł62 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 mkw z przynależnym balkonem 4mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

458 083 zł50 m² 9 076,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie z ogródkiem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł57 m² 10 944,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Osobna kuchnia! Duży balkon 10,7mkw! Realizacja III Q.2023 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,47 mkw z przynależnym balkonem 10,7mkw w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

536 000 zł47 m² 11 389,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Realizacja 09.2023 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,06mkw z przynależnym ogrodem 17,8m2. Funkcjonalny układ mieszkania w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

459 000 zł39 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w Zakrzowie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* , a Kupujący nie płaci też podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 648 430 zł184 m² 19 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Lofty Platinum to połączenie elegancji z industrialną surowością, to miejsce, gdzie historia doskonale uzupełnia się ze współczesnością. Lofty Platinum powstały w zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

446 000 zł37 m² 11 957,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,3mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,8mkw ,sypialnia 8,5mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

510 963 zł56 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji: 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56,46m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

957 120 zł99 m² 9 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odbierz klucze w tym miesiącu, możliwość finansowana programem 2%. Mieszkanie piętrowe 45b: 98,72 mkw + prywatny taras układ: powierzchnia użytkowa: 98,72 mkw Hall: 10,3 mkw Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

833 960 zł68 m² 12 318,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

975 200 zł140 m² 6 965,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 996 zł40 m² 13 567,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krzyki/babiegolata/ogródek/os.ZAMKNIĘTE/2POK.TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestronny apartament 39mkw z dużym ogródkiem, położony na zamkniętym, zielonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 292,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonym osiedlu w Zakrzowie. Ostanie wolne mieszkanie z ogródkiem, nie czekaj i wypij kawę na swoim ogródku jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

689 000 zł64 m² 10 796 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/jagodno Ilość pokoi: 2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 0 Informacje dodatkowe: dostępne od 1 października. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 84 m2, na wysokim parterze w kamienicy okolice ulicy Oleśnickiej we Wrocławiu. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

1 500 000 zł171 m² 8 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 170m2 w pięknej willi pochodzącej z 1900 roku zlokalizowanej na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

320 144 zł34 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż. Funkcjonalne mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Karłowice,Wrocław

850 000 zł70 m² 12 205,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Wyjątkowa oferta do pasjonatów przedwojennych willi. Najlepsza lokalizacja W mieście. Duży ogród. Budynek położony na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

602 674 zł49 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne pod kredyt 2% Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstałej inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu na Swojczycach. Osiedle kameralne, położone w pięknej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stabłowice,Wrocław

800 400 zł84 m² 9 529,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zespół wyjątkowych dwunastu domów jednorodzinnych W zabudowie szeregowej, bliźniaczej I wolnostojącej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

439 898 zł24 m² 16 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

ul. Na Grobli | ogródek | przy hydropolis! Polecam na sprzedaż apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Apartamenty Na Grobli to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Z ogródkiem! Do sprzedaży nowe, znakomicie skomunikowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem na Krzykach. Mieszkanie na nowym osiedlu Słoneczny Zakątek.Blisko 2 parki. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

1 270 750 zł126 m² 10 067,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie na wrocławskich Krzykach, w nowym budownictwie przy ulicy Babiego Lata. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma 39 m 2 oraz przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Popowice,Wrocław

390 000 zł30 m² 13 184,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 1 pokojowe #mieszkanie na #sprzedaż we Wrocławiu - fabryczna/muchobór Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

665 000 zł68 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe Nowe Deweloperskie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,3 m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Komedy z wielkim ogrodem 131 m2 (2 wyjścia na ogród) Atuty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij