dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla Pary, do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Gaju z dużym ogródkiem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

577 800 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z tarasem w Centrum miasta/ogród Botaniczny Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesna nieruchomość położona jest w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Partynice

Partynice,Wrocław

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie do wynajmu od 01.09.2022 r. Mieszkanie dla max. 2 osób, idealne dla pary lub singla. Polecamy do wynajmu nowe, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

450 400 zł40 m² 11 149 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon 2 pokojowe mieszkanie Z twoim własnym ogródkiem! 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

407 610 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona,spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 25,97m2 *pokój 7.31m2 *Pokój 7.16m2 *Łazienka 4.85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł59 m² 8 228,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

505 880 zł60 m² 8 379,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

582 660 zł60 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 60,13 m2 położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

614 995 zł55 m² 11 202,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki 3 pokoje + ogródek / park południowy! Kontakt do Agenta: polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach, nieopodal Parku Południowego. Mieszkanie jest komfortowo urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł58 m² 9 982,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie z tarasem ogródkiem i klimatyzacją .Mieszkanie znajduje się w nowej Inwestycji z 2019 roku na Książu Małym! Mieszkanie z 2019 roku w, 3pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

554 000 zł64 m² 8 673,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! -nie płacisz podatku pcc 2 % -bezpłatna pomoc w organizacji Kredytu Mieszkaniowego Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

625 000 zł48 m² 13 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oto mieszkanie w nowym budownictwie - z 50 metrowym ogródkiem. Wykończone! Ul. Sołtysowicka mieszkanie Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

354 528 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielone Serce Wrocławia Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 23.11m2 *Sypialnia 9.48m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

383 548 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona,spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 25.24m2 *Sypialnia 12.11m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

334 180 zł37 m² 9 049,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

484 800 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 43,10 m2 - wysoki standard na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Buforowa89. Na dachu budynków zainstalowane są panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4/5pok|maślice|ogród|parking| 54mkw- nieruchomość znajdująca się na Maślicach w dużym domu na poddaszu. W domu znajduje się 6 mieszkań rozłożonych na dwie kondygnacje. Do samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

346 043 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 21,89m2 *sypialnia 10.78m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

571 903 zł52 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon Nowiutkie trzy pokoje z aneksem kuchennym oraz taras i ogródek na zielonych Krzykach! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł47 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia piękne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bolesława Prusa, w budynku Lokum Vena w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Na Grobli

Śródmieście,Wrocław

470 000 zł36 m² 12 912,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament znajdujący się na drugim piętrze budynku z windą. Nowe budownictwo 2018 r. Jest to inwestycja dewelopera alfa-dach o nazwie xs Apartments. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daktylowa

Stabłowice,Wrocław

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo / ogródek / wyposażone / stabłowice Mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 składa się z : - aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym, - sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście, Centrum, Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 70m2,trójce studentów (najlepiej para+dodatkowa osoba). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,salonu,odzielnej kuchni,łazienki i dwóch balkonów. Czwarte piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

505 426 zł61 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla Rodziny Mieszkanie na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

614 999 zł54 m² 11 367,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki 3 pokoje + ogródek / park południowy Kontakt do Agenta: polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach, nieopodal Parku Południowego. Mieszkanie jest komfortowo urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

385 000 zł39 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,87 m z zagospodarowanym ogrodem o powierzchni 44,28 m . Idealne dla pary, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł41 m² 10 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Idealne na start mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

3 200 zł64 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na spokojnym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum. Oferowane mieszkanie znajduję się przy ul. Rybnickiej na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***tylko W home brand**** Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na Wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Imbirowa

Pracze Odrzańskie,Wrocław

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie (47 m2) w zabudowie szeregowej z miejscem postojowym oraz dużym ogrodem (175m2). Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

334 180 zł32 m² 10 602,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielone Serce Wrocławia Skład lokalu: *przedpokój *pokój dzienny + kuchnia *sypialnia *łazienka *ogródek 24,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 707,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gądów Mały i nowe budownictwo. Ul. Idzikowskiego. Klucze w biurze. Mieszkanie - salon z aneksem, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój Dodatkowym atutem jest ogródek. Media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arctowskiego

Grabiszynek,Wrocław

869 000 zł70 m² 12 412,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem W najbardziej prestiżowej części wrocławia Lokal położony jest na pierwszym piętrze zadbanego, dwupiętrowego budynku w otoczeniu zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

519 000 zł46 m² 10 976,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie przy w świetnej lokalizacji Krzyki Klecina, w okolicy niska zabudowa willowa Całkowita powierzchnia wynosi 46m2 i dzieli się na: -salon z wyjściem na ogród 36mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design / wysoki standard / pierwszy wynajem przestrzenne mieszkanie Z ogródkiem bliskość szpitala klinicznego przy ul. Borowskiej dostęp do komunikacji autobusowej Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

449 000 zł47 m² 9 522,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja W bliskim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego, wygodnego mieszkankaw apartamentowcu z ochroną, monitoringiem, komórką lokatorską oraz miejscemparkingowym na parkingu podziemnym. Mieszkanie wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Brochów

Brochów,Wrocław

699 000 zł90 m² 7 744 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne mieszkanie na sprzedaż! Z dostępem do własnego kawałka ogrodu (120m2). Mieszkanie znajduje się 8km od centrum, na pierwszym piętrze w Willi dwulokalowej. Ma powierzchnię 90,26m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54m2 z ogródkiem 85m2 Mieszkanie składa się z salonu (17, 3m2) z wyjściem na ogród (85m2), osobnej kuchni (6.5m2) i pokoju 14,3m2, łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij