dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

359 000 zł43,06 m² 8 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63,90 m² 10 719,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania z dużym ogrodem dla rodziny w spokojnej, kameralnej okolicy Wrocławia? Chcesz mieć opcję wykończenia mieszkania pod klucz? Ta oferta może Ci się spodobać Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Pierwszy Najem | Winda | Parking | Ogródek | Partynice House | Husarska Numer oferty w biurze: 7357/4186/omw budynek I osiedle Piętro 0 z 3, winda, monitoring, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,96 m² 11 165,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, 18m2 piwnica, 350m2 ogród, 2 miejsca parkingowe Wrocław- bieńkowice dzielnica Krzyki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 197 zł27,35 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami jak i w weekendy Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 278 340 zł121,42 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Unikalny apartament W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,50 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na prestiżowym i cenionym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł89,35 m² 89,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 4-pokojowy apartament z przestronną loggią, położony tuż przy Moście Racławickim, w sąsiedztwie Parku Krzyckiego (możliwość doposażenia, garderoba, duży salon, zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł41,08 m² 14 483,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł300 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. 2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej , przedwojennej willi w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł63 m² 11 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. W ofercie również mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. Do sprzedaży nowiutkie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

498 990 zł41,10 m² 12 140,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie z wykuszem i zabytkową duszą Krzyki, ul. Krzycka Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł63,03 m² 44,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł35,17 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Plac grunwaldzki blisko terenów zielonych nad odrą kamienica po remoncie rozkładowe 2 pokoje Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj wyjątkową ofertę i kup mieszkanie tuż przy rzece, w zielonej okolicy przedmieścia oławskiego! Teraz do mieszkań 2-pokojowych w 8 etapie inwestycji Apartamenty Krakowska otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej części Wrocławia Borek, al. Akacjowa. Nieruchomość położona jest w reprezentacyjnej willi z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Wrocław, klecinaszukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej części Wrocławia? To lokum będzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę jasną kawalerkę z miejscem postojowym | Wrocław, ul. Na grobliszukasz przytulnego, dobrze skomunikowanego lokum w zielonej okolicy, tuż przy Odrze? Ta kawalerka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, al. Różyckiego

Zacisze-Zalesie-Szczytniki,Wrocław

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny apartament przy parku szczytnickim | wrocław | rynek pierwotny | luksusowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowy kameralny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 530 zł54,10 m² 11 543,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,60 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe, przytulne mieszkanie zaprojektowanie przez architekta. W pełni wyposażone w meble, sprzęt rtv i agd oraz kominek elektryczny, który nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,88 m² 14 436,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, komfortowego, trzypokojowego mieszkania z ogrodem oraz miejscem parkingowym na ul. Trawowej we Wrocławiu. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 464 zł41,81 m² 15 414,11 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Świetnie rozstawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem o powierzchni 41.81 m i ogródkiem 15.32 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 684 zł27,21 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 382 zł31,90 m² 15 874,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni około 32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 447 zł52,64 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogrodem, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77,33 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W sercu wrocławia. Gotowy. Wykończony pod klucz. Pierwszy Właściciel Poszukiwany. Zamieszkaj Jak W Marzeniu Bez Czekania i Remontów. Odkryj 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 2 pokoje w prestiżowej inwestycji Apartamenty Dąbie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,46 m² 12 360,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się w budynku z lat 30, na Księżu Małym, w cichej i zielonej okolicy. Położone na 1 piętrze, z trzech. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,68 m² 15 109,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogródkiem | parter | Jagodno | ul. Drabika Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w inwestycji atal w nowoczesnego budynku przy ul. Drabika na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł82,73 m² 19 327,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 m Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.   Otoczenie nieruchomości: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są także inne metraże (przed wykończeniem) Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na parterze w nowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 008 zł38,29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie dla pary lub singla 38,29m2 z ogródkiem 113,39m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny 2+2 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze. Lokal posiada prywatny.