dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 182 zł94 m² 10 601 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

616 119 zł36 m² 16 931 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Studio do własnego wykończenia, z sypialnią, zlokalizowane na VI piętrze w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na 1 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

429 000 zł29 m² 14 963,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesna inwestycja powstaje na ,nowym Szczepinie" w okolicy ulicy Robotnicznej. Obszar ten łączy w sobie elementy przemysłowej historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

638 119 zł40 m² 16 106 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Tel. Mieszkanie inwestycyjne typu studio z sypialnią w centrum Wrocławia Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Fabryczna, osiedle Muchobór Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

612 125 zł45 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Księżu Wielkim, ok. 6 km od centrum i 7 min pieszo od ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

658 979 zł48 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z ogródkiem! Zamieszkaj w kameralnym budynku już oddanym do użytku! Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

5 000 zł66 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Skarbowców. Opiekun oferty: tądel Tel.: Numer licencji: 30058 *dostępne od zaraz* Opis lokalizacji: Doskonała lokalizacja - KRZYKI - 5 minut do Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

659 640 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 z ogródkiem. Nieruchomość oddalona o 50m od przystanku komunikacji miejskiej, 500m od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

671 662 zł48 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Otoczenie nieruchomości: kameralny blok z 2023 roku, oddany do użytku. Bardzo dobrze skomunikowany, niedaleko pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

380 403 zł26 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. 1- pokojowy lokal do własnego wykończenia w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na 1 kwartał 2026 roku. Możliwość odliczenia podatku vat. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

949 000 zł51 m² 18 740,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: narożne mieszkanie z tarasem w centrum Wrocławia. Duża powierzchnia pozwala na wydzielenie dwóch dodatkowych sypialni. Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 42.75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

413 158 zł28 m² 14 792,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Apartamenty inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. 5 pokoi na parterze z ogródkiem Promocyjna cena obowiązuje tylko w lutym! Układ pomieszczeń: - wiatrołap 1,52 m2 - korytarz 6,77 m2 - wnęka pod schodami 1,87 m2 - pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

757 275 zł71 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: piotr Kokoszczyk tel. Duże mieszkanie, 4 pokojowe z ogródkiem. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

858 990 zł75 m² 11 398 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. To mieszkanie tylko urośnie na wartości. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie: w jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

567 500 zł45 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Brak pcc 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 z tarasem i 30 m2 ogrodem! Fotowoltaika dla części wspólnych! Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

570 942 zł43 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn,Wrocław

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie z ogrodem 300m2 i garażem na Grabiszynie. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

511 532 zł32 m² 16 071 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowej kawalerki z ogródkiem. Zamieszkaj pod modnym adresem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Skorzystaj z dobrodziejstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

729 000 zł84 m² 8 704,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa cena promocyjna Mieszkanie gotowe oddane do użytkowania w stanie deweloperskim o ciekawym układzie!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

998 397 zł90 m² 11 081 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja, która pracuje na Ciebie Przemyślany układ dwóch poziomów z opcją wydzielenia dwóch stref mieszkalnych. Parter + piętro = dwie funkcje, dwa źródła przychodu. Idealne pod najem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 014 151 zł80 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wygodne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie!. Nie musisz czekać, by urządzić wymarzone mieszkanie. Budynek jest już oddany do użytku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bystrzycka

Popowice,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, suterena, 40 m2, bystrzycka (popowice), ogród 84 m2 Na wynajem kawalerka z dużą oddzielną kuchnią oraz wspólnym ogrodem. Wolna od zaraz! Kawalerka znajduje się w suterenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

628 000 zł37 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 023 662 zł80 m² 12 769 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z tarasem i ogrodem w północnej części Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie na południu Wrocławia. Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

416 495 zł30 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

423 374 zł29 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Studio do własnego wykończenia, z sypialnią, zlokalizowane na II piętrze w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na 1 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 076 667 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp. Parter domu w kameralnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 89,36 m2, w dzielnicy Krzyki. Do mieszkania przynależą: tarasy(11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Mieszkanie już dostępne - także dla studentów. Do wynajęcia mikroapartament w inwestycji Starter II przy Pl. Grunwaldzkim 57. Mieszkanie jest nowoczesne i klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalska

Kowale,Wrocław

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Apartament 4-pokojowy, w kameralnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 80,15 m2. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - 28.36 m2, - sypialnia - 12.38 m2, - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

551 875 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

614 900 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90m2 z dużym ogrodem znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubawska

Stabłowice,Wrocław

1 296 000 zł115 m² 11 228,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne z namiastką domu jednorodzinnego - Osiedle Nowe Stabłowice Lokalizacja: wrocław, stabłowice, ul. Lubawska Uwaga! Zostały tylko 3 wolne segmenty. Osiedle Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 696 zł95 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Północy Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka z ogródkiem, w samym centrum miasta. Możliwość wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

856 813 zł64 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: piotr Kokoszczyk tel. 3-pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią, tarasem i dużym zielonym ogródkiem. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

972 374 zł86 m² 11 274 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 082 528 zł92 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc. Parter domu w kameralnej zabudowie, z ogrodem o wielkości 30 m. Mieszkanie o pow. 92,13 m2 na.