dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

640 000 zł38 m² 16 736 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekunka nieruchomości: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Idealne rozwiązanie dla inwestorów! *możliwość odliczenia podatku vat* Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Sypialnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

423 507 zł28 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Studio do własnego wykończenia, z sypialnią, zlokalizowane na II piętrze w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na 1 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

913 612 zł87 m² 10 509,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej, dzielnica Jagodno we Wrocławiu Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

856 800 zł64 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, w pobliżu terenów zielonych z idealnym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości: spokojne osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

614 414 zł51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

880 045 zł86 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 254 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie na nowym, zielonym osiedlu. Parter z ogródkiem. Doradca klienta: układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 26,18 m2 - Pokój - 12,04 m2 - Pokój - 12,48 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Śródmieście,Wrocław

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Gotowa inwestycja! Zapraszam na prezentację! Przestronny, nowoczesny dom premium w zabudowie bliźniaczej segmentowej o powierzchni projektowej całkowitej 116 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

478 298 zł27 m² 17 981 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m2 znajduje się na parterze w sześciopiętrowym budynku z reprezentacyjnym lobby oraz garażem podziemnym. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

671 662 zł48 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie. Otoczenie nieruchomości: kameralny blok z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 130 000 zł85 m² 13 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończone pod klucz - wysoka jakość materiałów! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na południu Wrocławia Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 081 268 zł70 m² 15 411 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, w nowej prestiżowej inwestycji! Otoczenie nieruchomości: śródmieście, jedna z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł153 m² 8 147 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to dzielnica we Wrocławiu, położona na południowy zachód od centrum miasta. Jest to spokojna i zielona okolica, która jest popularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

724 000 zł72 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Promocja! 4 pokoje z dużym ogródkiem w cichej okolicy. Mieszkanie 3 stronne, ogródek od strony południowej. Do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doradca klienta: nr lic. Pfrn 30802 tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,75 m2 na I piętrze w budynku typu szereg Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem 23.16 m2 - Pokój 12.38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

855 000 zł96 m² 8 872,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Już dziś zadzwoń i umów się na prezentację. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. Opiekun nieruchomości: nr lic. Pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalska

Kowale,Wrocław

1 194 235 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Apartament o powierzchni 80,15 m2 z tarasem 6,00 m2 oraz ogródkiem 31,20 m2, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w niskiej, szeregowej zabudowie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł96 m² 10 383 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 155 000 zł74 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: wyjątkowa oferta! Ostatnie mieszkanie! Polecam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 73,62 m2 z dużym tarasem, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29417 tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,04 m2 z ogródkiem (36,96 m2) w nowo powstającej inwestycji na Księżu Wielkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

918 701 zł97 m² 9 456 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Północy Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 010 000 zł80 m² 12 609 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 4-pokojowego mieszkania z tarasem i ogrodem w północnej części Wrocławia! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 681,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: narożne mieszkanie z tarasem w centrum Wrocławia. Duża powierzchnia pozwala na wydzielenie dwóch dodatkowych sypialni. Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 40.41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

706 675 zł48 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu. Dodatkowym są świetliki w kuchni oraz w łazience. Do mieszkania przynależy ogródek ok 20 m2. Stan deweloperski. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 października Do wynajęcia piękne, 2-pokojowe mieszkanie (48 m2) z ogródkiem i garderobą przy ul. Jordanowskiej (fabryczna-Oporów). Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 058 661 zł82 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 4-pokojowego mieszkania z tarasem i ogrodem w północnej części Wrocławia! Promocja Mikołajkowa 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

724 275 zł72 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie z ogrodem do własnej aranżacji znajdujące się na osiedlu Lipa Piotrowska. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Księże Wielkie,Wrocław

813 888 zł85 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w kameralnej inwestycji w Radwanicach! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie z dużym salonem z aneksem kuchennym, ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji na Księżu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tądel Tel.: Numer licencji PFRN 30058 *english version below* Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Mieszczańskiej. Opis lokalizacji: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

850 000 zł101 m² 8 417,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania jest przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

584 219 zł43 m² 13 511,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

603 351 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem do własnej aranżacji znajdujące się na osiedlu Lipa Piotrowska. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: tarnogaj - ul. Klimasa Ilość pokoi: 2 Metraż 50 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsca postojowe przed budynkiem mieszkalnym lub na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

796 000 zł48 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o pow. 44 m2 mieści się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Jana Matejki 22. Składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

326 000 zł28 m² 11 580,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł36 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na ul. Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 033 039 zł97 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na I piętrze w zabudowie szeregowej, składającej się z dwóch modułów-mieszkań: dwupokojowego z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

694 608 zł60 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,88 m2. Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Żerniki w zachodniej części Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karłowice,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na zielonych Karłowicach, w pobliżu charakterystycznej wieży ciśnień. Lokal znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij