dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

890 100 zł53 m² 16 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Gotowa, nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Partynice,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Partynicach. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 66,85 m , położonym na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

1 150 000 zł88 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: gotowiec inwestycyjny na ul. Wawrzyniaka 14 we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową inwestycję trzy osobne mieszkania, z których każde jest wyremontowane i przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

590 000 zł35 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem we Wrocławiu z 2022 r. Złotniki Cena: 590 000 zł Metraż: 35 m + ogródek 40 m Lokalizacja : ul. Opoczyńska, wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m2 blisko pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie składa się z: * przestronnego pokoju (23m2) * sypialni (10m2) * kuchni * łazienki * przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

999 000 zł89 m² 11 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,89m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu budynków w zabudowie w stylu willi miejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malinowskiego

Wrocław,dolnośląskie

917 617 zł87 m² 10 555,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 250 zł31 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 208 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio w pełni umeblowaną kawalerkę na Starym Mieście o powierzchni użytkowej 27,2m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze bloku przy ulicy św. Barbary (boczna ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do prywatnego lasu - Wrocław, ul. Komornicka, leśnica (żar) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

580 149 zł40 m² 14 406,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 41,10 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garażu. W mieszkaniu mamy salon z aneksem kuchennym o pow. 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

929 290 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogródkiem - mieszkanie o pow. 63,65m2, 3 pokojowe, klasyczne na parterze z dużym ogródkiem 57m2 w bloku z windą w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł45 m² 15 382,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: nowoczesne, umeblowane mieszkanie 45,44 m z tarasem i ogródkiem | Lokum Di Trevi Oferujemy na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 996 zł38 m² 17 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w samym sercu miasta/ 0% prowizji dla kupującego/wykończenie zawarte w cenie. Skorzystaj z oferty przedsprzedaży i przyjdź na spotkanie, dowiesz się jaką możesz uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym, w okolicy ulicy stanisławowskiej/kunickiego. Dzielnica Muchobór Wielki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

575 942 zł41 m² 14 043,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Polanowice,Wrocław

1 014 151 zł80 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Gotowe do odbioru * Niska zabudowa Dwustronne mieszkanie z ogrodem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 000 zł38 m² 22 146,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A dostaniesz rabat nawet do 100 000 na wybrane mieszkania! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Grabiszyn, 44,6 m + ogród dla mieszkańców Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

663 535 zł42 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

487 000 zł28 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

730 000 zł60 m² 12 246,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż: komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w budynku z 2017 r.- wykończone i częściowo umeblowane. Lokalizacja: nieruchomość położona jest we Wrocławiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i tarasem czeka na Ciebie! Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy relaksem w cichym, przytulnym wnętrzu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, jeśli szukacie atrakcyjnie położonej nieruchomości pod inwestycję, to ta oferta może zainteresuje. To dwupokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

598 000 zł27 m² 22 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Gajowice,Wrocław

2 500 zł50 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem/ 2 pokoje/sky tower/ blisko centrum Jesteś zmęczony hałasem i trudnymi sąsiadami ? Chciałbyś wygodnie mieszkać w spokojnej okolicy i móc odpocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,80 m , usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku na osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu ( Księże Wielkie) Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 719,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 015 907 zł49 m² 20 610,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

718 999 zł56 m² 12 936,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa bliźniaka|ogródek|3pok.|ok. Psiego Pola!. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 na parterze z ogrodem 133,73m2 i miejscem parkingowym, ok 1000m za Psim Polem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

889 000 zł57 m² 15 723 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty tel. Po remoncie | 3 pokoje | poszukiwana lokalizacja| kamienica | ogródek Układ pomieszczeń: - salon 17m2 - sypialnia 15m2 - pokój 10m2 - kuchnia 6m2 - łazienka 3,5m2 - przedpokój 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w samym sercu miasta/ 0% prowizji dla kupującego/ Wykończenie podstawowe w cenie. Skorzystaj z oferty przedsprzedaży i przyjdź na spotkanie, dowiesz się jaką możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 145 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona- pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij