dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

437 000 zł26 m² 16 782 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 26,04 m2 spełniające marzenie o komfortowym życiu w centrum miasta. Idealna lokalizacja gwarantuje dostęp do szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł40 m² 18 987,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

English below Lubisz życie w centrum miasta? Cenisz sobie praktyczność i wygodę, a przy tym szukasz czegoś nowoczesnego i stylowego? A może po prostu chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 897,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

840 000 zł69 m² 12 156,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj na Muchoborze Wielkim. Przestronne mieszkanie dla Twojej rodziny. 4 pokoje/ 2 poziomy/ kameralne zamykane osiedle/ ogród z placem zabaw ogrodzony, zadbany i wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie o powierzchni 69m2 w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą. Na wysokim parterze w budynku 4-piętrowym. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

969 000 zł65 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Drobnera z niesamowitym widokiem na Ostrów Tumski. Lokal o powierzchni 64 m2 umeblowany i wyposażony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie we Wrocławiu - Olimpijska Port, ul. Vespucciego Oferuję na wynajem nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 42 m , znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

389 000 zł31 m² 12 548 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 1-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo punktów handlowych i usługowych - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

859 000 zł54 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem. Powierzchnia: 54.05m2 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 17.83m2 Sypialnia 11.68m2 Pokój 10.48m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 48,10 m2, na którą składa się salon z kuchnią o pow. 17,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

830 725 zł53 m² 15 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie z południową ekspozycją. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m położone w sercu atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Kozanów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, jasne mieszkanie! pełne wyposażenie I umeblowanie! system smart house kit! balkon! miejsce postojowe W garażu podziemnym! osiedle jagodno! Kontakt: tel: zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

730 000 zł53 m² 13 797 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wykończony, gotowy do wprowadzenia apartament na kameralnym osiedlu w zielonej okolicy! oferta wstrzymana Opiekun oferty: tel. Świetne skomunikowanie z miastem i mnóstwo terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

691 530 zł62 m² 11 117,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

549 999 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

a sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 45m2 na Wrocławskim Osiedlu Krzyki-Gaj doskonała lokalizacja dojazd do Rynku możliwy w 5-10 minut. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

4 100 zł71 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest klimatyczne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Lotniczej, z olbrzymim balkonem i przepięknym widokiem na Wrocław. Mieszkanie zostało gustownie i przemyślanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,3 m Idealna lokalizacja oraz świetny stan nieruchomości sprawiają, że jest to doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

497 000 zł29 m² 17 079 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia idealna inwestycja! Lokalizacja: środmieście Odnowa, wrocław Skład mieszkania: pokój dzienny: 18,10 m Oddzielna kuchnia: 6,46 m Łazienka: 4,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 767 730 zł118 m² 14 981 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Willowa zabudowa w najwyższym standardzie! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się na kameralnym osiedlu w zielonej okolicy około 15 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

606 040 zł56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 55,60m2 - 3 pokojowe z balkonem 5,1m2, znajduje na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z windą z poziomu garażu. Składa się z salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/jagodno Metraż: 42 mkw Kuchnia: aneks Piętro: 1/4 (winda) * liczba pokoi: 2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 1 Listopada. Poniżej link do filmu nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Nadodrze - Henryka Pobożnego Ilość pokoi: 2 Balkon Garaż Metraż: 48 m Piętro 5/6 najem okazjonalny opis nieruchomości: bardzo elegancko i oryginalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefki

Oporów,Wrocław

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo przytulne i komfortowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na parterze w nowoczesnym bloku, usytuowanym na niewielkim, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

749 000 zł58 m² 12 858,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58.25 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Księże Wielkie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 549 000 zł73 m² 21 259,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,86m2, przy ul. Dmowskiego w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w inwestycji "kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 42,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

719 000 zł96 m² 7 489,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn,Wrocław

679 000 zł71 m² 9 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży unikatową nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Pierwiosnkowej. Ta wyjątkowa oferta dostępna jest wyłącznie w naszym Biurze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 529 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadbane, spójnie wykończone i bardzo przestronne mieszkanie 2 pokojowe dla singla lub pary, gotowe do wprowadzenia się! Standard nieruchomości nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolnicza

Szczepin,Wrocław

1 115 000 zł56 m² 20 090,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m w centrum Wrocławia przy Odrze. Idealne dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz bliskość atrakcji i usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 948,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj 15 minut tramwajem od Wrocławskiego Rynku w nowym budownictwie(2013r.) Świetna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub miejsce dla dziecka na czas studiów. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

969 000 zł90 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę we Wrocławiu! Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 89,36 m2 w kameralnej, szeregowej zabudowie z przynależnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

1 049 000 zł76 m² 13 712 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 77 mkw znajdujące się w pięknej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Przestrzennej. Na całkowitą pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

680 000 zł67 m² 10 099,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie przy ul. Maczka na Ołtaszynie. Super opcja dla dużej rodziny, ale też pod prowadzenie działalności gospodarczej. Dane techniczne: mieszkanie 3 - pokojowepowierzchnia: 67,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 883 980 zł131 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

820 000 zł67 m² 12 293,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m2 na Klecinie. W skład mieszkania wchodzi: * salon 19,5 m2 * sypialnia 9 m2 * pokój 11,5 m2 * kuchnia 9,5 m2 * Łazienka 5,7 m2 * wc.