dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 161 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 024 273 zł90 m² 11 380,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru Apartament ze świetną komunikacją z całym miastem i tylko 15 minut do Rynku. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

609 999 zł45,71 m² 13 344,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kościuszki! nieruchomość ma 45,71 m2 I składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Grabiszynie. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż połowa domu - przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , stanowiące całe piętro budynku, położone przy ul. Karmelkowej 32 we Wrocławiu. Budynek poniemiecki z 1938 r.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 155 660 zł89,76 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiem Termin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio w centrum Wrocławia- budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,40 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68 m² 14 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do wyjątkowej oferty przestronnego 4-pokojowego mieszkania (68 m ) na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, obecnie trwa generalny remont, a kupujący ma unikalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38,93 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwa pokoje, balkon, pierwszy najem! lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Ślężnej, w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. To idealny punkt dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 861 000 zł170 m² 28 594,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74,82 m² 9 342,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje | 75 m | parter | Huby | kamienica | piwnica 15 m dwustronne, osobne pokoje, piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,82 m , położone na parterze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 900 zł84,40 m² 11 598,34 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,80 m² 17 843,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ceniona i prestiżowa "kępa Mieszczańska" - tu się dobrze mieszka w ciszy i luksusie! Prowizja % -bliskość centrum miasta pozwoli korzystać z wszystkich jego atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł61,77 m² 11 170,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 61,77 m na wysokim parterze, które przeszło gruntowny remont, gotowe do własnej aranżacji. Istotne informacje: - nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 370 zł50,19 m² 12 539,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do odbioru | idealne dla młodej rodziny Szukasz pierwszego mieszkania dla swojej rodziny lub komfortowej przestrzeni na start ? Ta oferta łączy funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

786 499 zł72 m² 10 923,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł78,39 m² 12 629,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do klienta gotówkowego, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu - ul. Cynamonowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł55,89 m² 21 291,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł71,60 m² 9 203,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 17. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł25,13 m² 11 539,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loftowy mikroapartament inwestycyjny | Bierutowska | roi Na sprzedaż nowoczesny mikroapartament o powierzchni 25,13 m , zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł42 m² 20 928,57 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 2-pokojowy apartament o pow. 42 m | ul. Walońska | Angel River | przepiękny widok na panoramę miasta | zamknięte osiedle z recepcją i ochroną | siłownia | strefa spa Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,16 m² 12 672,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,24 m² 9 488 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 6 maja 2026! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Gajowickiej, nieopodal Kruczej. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

631 625 zł40,75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia, wojszyce. Inwestycja oferuje komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł43,34 m² 31 149,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Apartament loftowy w Bulwarze Staromiejskim, to gotowa inwestycja w centrum Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft z antresolą, położony w prestiżowym kompleksie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 268 zł56,93 m² 12 897,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł51,82 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Graniczna Na sprzedaż oferuję wyjątkowo jasne i zadbane mieszkanie, położone na 3. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł116,81 m² 9 845,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Przestronne i słoneczne (wystawa na 4 strony) mieszkanie 4-pokojowe z osobną i widną kuchnią (istnieje możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi na drugim poziomie - aktualnie strychu),.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90,25 m² 76,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 377 zł32,58 m² 16 002,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia z nowoczesnymi udogodnieniami. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 035 zł36,83 m² 15 097,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 808 zł57,10 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52,30 m² 11 854,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 7 piętro pełna infrastruktura w okolicy ul. Balonowa Dach-Bud obecnie: salon + Anek kuchenny - 26,5m2 sypialnia -14,4m2 łazienka - 4,3m2 przedpokój - 7m2 pierwotnie:.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz.