dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Gajowice,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje | świetna inwestycja (roi ponad 7%) | rondo Powstańców Śl. Serdecznie zapraszam do zakupu 4. pokojowego mieszkania o metrażu 62,7 m2 położonego w budynku nieopodal ronda Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

619 000 zł57 m² 10 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3M z ogrodem na zamkniętym osiedlu_ zielone Maślice. Serdecznie zapraszam do zakupu 3- pokojowego mieszkania o metrażu 57,11 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

569 900 zł57 m² 9 998,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,67 m2 w apartamentowcu na Wojszycach. Trzy pokoje - salon z aneksem kuchennym ok 21 m2, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon ok 6m2. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

518 999 zł39 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica 4,2 m | pełna własność z księgą wieczystą | ul. Zdrowa Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śliczna kawalerka, położona na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykonanym według indywidualnego projektu architekta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

2 300 zł50 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Fabryczna, kozanów, ul. Dokerska opis: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,50 m , po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty tel. Atrakcja, 3 pokoje na Wojszycach, z balkonem Świetna lokalizacja, trzypokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią na kameralnym osiedlu z 2012 roku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,05m2 +taras 22,22m2 + strefa wejściowa o pow. 53,67m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

594 384 zł49 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 125 000 zł56 m² 19 982,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 Tylko w sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej. Klucze W biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia wykonaną w nowoczesnym stylu kawalerkę o wielkości ok. 22m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

945 134 zł77 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne dwustronne mieszkanie położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Żeromskiego. Składa się z 3 wygodnych pokoi ( jeden z balkonem ), oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy 2-pokojowy apartament | elegancki design | blisko centrum | Damrota pełne wyposażenie | wysoki standard Na wynajem przedstawiam elegancki, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

735 000 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

568 900 zł48 m² 11 852,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz dwustronne duże przestronne-idealne na start-dla siebie jak I dla inwestora tel.pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią blisko do Centrum parę minut do Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

1 014 856 zł70 m² 14 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Tarnogaju jest strzałem w dziesiątkę. Układ jest przemyślany, a balkony realnie powiększą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 799 zł47 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajmu komfortowe i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

494 152 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

714 000 zł63 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży nowiutkie, wykończone pod klucz (zdjęcia oryginalne, nie wizualizacja), przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na IV piętrze w budynku przy ul. Krętej (zajezdnia Wrocław). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

497 944 zł42 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia stylowy apartament 2-pokojowy, 52 m we wrocławskim śródmieściu dostępny od zaraz! Szukasz pięknego, zadbanego mieszkania blisko centrum? Mam coś idealnego! Do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołtaszyn,Wrocław

930 000 zł77 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczny apartament , 77 M2 (po podłodze 100 m2), II poziomy, 3 pokoje , duża piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2006 Wolne od zaraz! Do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska! Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku : - przestronny salon z aneksem kuchennym ponad 26 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 33 m | loggia | 8. Piętro | ul. Wieczysta | świetna komunikacja Kompaktowe, dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze zadbanego budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995