dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabiszyn,Wrocław

2 980 zł56 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie | ul. Skwierzyńska | 2 980 zł + media | wifi w cenie Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Skwierzyńskiej 34. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

859 000 zł59 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja nieruchomości do 30.04.2026r. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m z balkonem i komórką lokatorską, położone na 4. ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł57 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

English version below Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,66 m2 przy ul. Zatorskiej, na wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 4,78 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 092 000 zł78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porajowska

Maślice,Wrocław

1 290 000 zł162 m² 7 944,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wspaniałe mieszkanie na Maślicach, przy ul. Porajowskiej 44 na osiedlu "apartamenty Maślice" we Wrocławiu. Taka lokalizacja jest idealna dla rodzin, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

8 000 zł117 m² 68,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokie wnętrza i duże przeszklenia wypełniają apartament naturalnym światłem przez cały dzień. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie, łącząc miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

554 325 zł38 m² 14 782 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 37,27m2 z balkonem 3,98m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

757 950 zł56 m² 13 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł66 m² 16 571,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na wrocławskich krzykach Top lokalizacja | Otoczenie pełne zieleni | Wysoki standard budynku | Zamknięte osiedle z licznymi atrakcjami dla mieszkańców Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia | 45,5 m + balkon 3,5 m | 2 pokoje | Centrum Wrocławia ul. Kościuszki Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealne mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

485 000 zł44 m² 10 972,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha zielona okolica nowe budownictwo balkon garderoba media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Buforowej - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 000 zł28 m² 15 550,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka W sercu wrocławia funkcjonalność I komfort, które tworzą wartość ul. Hubska, wrocław Mieszkanie na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

838 663 zł62 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

732 000 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wrocław Lux 3 pok/2 poziomy/garazx2/2019! Polecamy na sprzedaz mieszkanie z widokiem na miasto oraz Sudety, o pow. 61m2 , dwupoziomowe położone na 4 i 5 piętrze przy ul. Opoczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

699 000 zł40 m² 17 344,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w budynku z 2012r w Inwestycji ,na Słowiańskim Wzgórzu'. Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie bliskość Infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 499 zł89 m² 39,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 450 zł46 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,19 m , położone na parterze eleganckiego apartamentowca z 2025 roku na kameralnym osiedlu w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 328 100 zł102 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

834 000 zł64 m² 13 088,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł18 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu wyjątkowej kawalerki o powierzchni 18 M2. Mieszkanie znajduje się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 47 mkw znajdujące się na iiip. niskiego budynku przy ul. Rybnickiej Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

530 432 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Syryjska, brochów Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | garaż | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie i dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Przedmieście Oławskie,Wrocław

990 000 zł49 m² 20 382,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pok z widokiem na Odrę | Serce Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Zyndrama z Maszkowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

879 000 zł76 m² 11 579,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i urządzone mieszkanie, znajdujące się w zielonej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul. Bogatyńskiej 5. Nieruchomość ma powierzchnię w kw 75,91 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem oraz windą. Piękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Legnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta, przy ul. Oławskiej. Lokal o powierzchni 47,70 m składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

619 100 zł54 m² 11 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego mieszczącego się w odnowionej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. W mieszkaniu są zachowane oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł103 m² 7 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 103,1m2, 3 minuty od pętli autobusowej i tramwajowej kromera. Okna z dwóch stron mieszkania, w skład którego wchodzą: 1) 4 pokoje o powierzchniach:.